Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

peroli
13. máj 2012

@lokalistin to je tvůj dortík? je nádhernej.. 😵

peroli
13. máj 2012

@mamina1978 já se ti moc moc moc omlouvám ale mě to rozesmálo.. 😀 😀 chápu že Tobě opravdu do smíchu není, že dort je asi spíš do koše ale za pár let se tomu zasměješ i ty... vsadím boty.. 😉 ber to tak, že aspoň máte super příhodu pro vnoučata.. "to tak děda jednou.." 😀 😀 😉

lussy23
13. máj 2012

@lokalistin krásnučká tortička
@lucka_o krásne tortičky
@stankapk veď sú nádherné tie kvietky
@macicka84 krásna Kittinka. synček je už dúfam v poriadku
@lenocka23 taká jemnučká je. krásne

lussy23
13. máj 2012

@janula.h krásny je @lusil2005 nádherné @ajka82 waw je nádherná @gumkacka1 krásne dielka @simasa krásne @mariann2 parádna @dadka212 krásnučké sú @bambula1307 krásne veterníky @janulkamartinko krásnučké @xxx.klarka je nádherný
@mizulienka krása

lussy23
13. máj 2012

@anibas krásnučké= dielka
@eliska22 krásne
@aduskatt krásnučká
@lifinka krásne

lussy23
13. máj 2012

inak všetko najlepšie všetkým maminkáááám. Nech ste stále zdravé a veselé, nech Vás manželi a deti poslúchajú

lokalistin
13. máj 2012

@peroli ta bielo modra je moja ta druha pre pristelu co som dala obrazok je z netu

lokalistin
13. máj 2012

@lussy23 ale ja som robila len tu bielo modru ta druha je inspiracia z netu

jakelina
13. máj 2012

@aduskatt já jsem to taky ještě nepoužila to počítání přes ten vzorec, tak nevím jak to funguje, ale vidím to a úvodní straně Dortománie. 😒

janulkamartinko
13. máj 2012

@bambula1307 Tych zakuskov bolo povodne 1000 ks ale mam odfotenu len jednu krabicu inak moj neporiadok v kuchyni pri chystani vypadal asi takto 🙂

mamina1978
13. máj 2012

@peroli Jej nemusis sa ospravedlnovat, mne uz je do smiechu tiez. 🙂 A tortu sme nechali vonku , zmrazene ovocie sa rozmrazilo, puding zerdol a posypali sme ju s hooooodne cukrom. 😉 🙂

janula.h
13. máj 2012

akože ja do 3 nespím a nakoniec zistím že som zlý dátum tortu urobila !!! 😠 😠 😠 mám tortu na deň matiek 😝 len ma mrzí že som tak dlho hore bola ☹ a som K.O

mima1311
13. máj 2012

@janulkamartinko prosiiiim , prosiiiim , kde byvas ???????? akoze sa mi skoro zachcelo , este ze som neni teho 😀 😀 😀 ja takeeeto prudko mozem 😲 😝

vlada111
13. máj 2012

@alenv a to je k jej nejakému sviatku? Aj áno, vôbec nemusíš robiť náboženskú tématiku. Urob jej ju s laliami krásnu ženskú jemnú ako keby si robila nejakej pani.

vlada111
13. máj 2012

@gumkacka1 držíme palce, musí to byť ťažké, vrátiť sa po troch rokoch ☹ A určo si nájdeš čas na torty 😉

mravvcek
13. máj 2012

kocky dokazala by niektora z vas urobit takuto podobnu tortu?Resp.nejaku tortu s tematikou Harry Poter?Som z Kosic,cize niekde z okoli,pripadne z okolia Popradu.
Hladam sikovnu mamicku,ale zial zatial bezuspesne :( viem,ze tie titulky knih su jedle obrazky.

vecernicci
13. máj 2012

@mamina1978 tak ale radost ti udělal, ne? snaha se cení 😀

zuziq
13. máj 2012

@janulkamartinko juuj hned by som urobila nalet na tu tvoju kuchynu, milujem zakusky 😀

vecernicci
13. máj 2012

tak já jsem si ke dni matek udělala aspoň smetanový dortík s jahůdkama, borůvkama a malinama, mňam, měli je včera v lidlu jen za 14 korun za balení 😉

vlada111
13. máj 2012

@janulkamartinko uf to bola makačka, ťa obdivujem.

vlada111
13. máj 2012

@janula.h skús ju dať do mrazáku. Segra a kamoška mrazili odo mňa tortu zo Smartflexu a nič sa tomu nestalo. Vyskúšaj to, veď aj tak bude len pre vás a keď to vyjde, máš ju na budúci týždeň. Alebo ak sa poťah pokazí, dáš ho dolu a znova potiahneš.

mamina1978
13. máj 2012

@vecernicci No samozrejme , ze ma potesil 😉 A teraz to s tym cukrom a rozmrazenym ovocim aj celkovo chutilo 😉 ........Len rano som mala sokovu terapiu 😉 😀 😀 😀

janula.h
13. máj 2012

@vlada111 aaaaaale kašlem na to je deň matiek tak si ho osladím 😝 a predčasne o týždeň skôr oslávim narodky a 10 výročie svadby 😀

heni79
13. máj 2012

@stankapk
Ale konvalinky sú super. Aj ružičky. 😉

lusil2005
13. máj 2012

@pristela priemery boli 32/25/18/12 🙂

kukujka
13. máj 2012

ahojte maminky ak je tu nejaka sikovnica z ZV,ZH,BB ktora vo svojom volnom case nerobi torticky len pre svojich blizkych,ale aj na zakazku pre ostatnych tak by som mala zaujem o urobenie torticky pre moju dceru.ak sa nejaka najde poprosim IP.dakujem.
ak otravujem tak prepacte

evvina
13. máj 2012

Tak tady je můj pokus k dnešní kávě s malinovým tvarohem a šlehačkou navrch.

simasa
13. máj 2012

@mariann2 Dakujem. Povrch torty cely potriem natierkou - aj boky trocha viac a to sa vlastne o to prilepi. Lepim to tou stranou, kde sa konci to zatacanie - aby to bolo namocene v tej natierke.

miciatko
13. máj 2012

@janulkamartinko mnaaam, vyzeraju super a prosim ak mozes prezradit, kolko beresd za zakusky??

janulkamartinko
13. máj 2012

@miciatko tak 0,33 ale aj tak to nevychadza a neviem ci by ludia drahsie este chceli,necham asi zakusky tak a budem sa len tortami zaoberat.....