Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mima1311
30. jún 2012

@lamps 😀 😀 😀 snaha bola , DAKUJEM 😵 , ale asi to slnko mi nerobi dobre 😀 😝

lokalistin
30. jún 2012

@miciatko a pomoze to?na chvilu alebo ostane potom uz stale normalna sucha?

miciatko
30. jún 2012

@dajna11 je uzasna ,super to zena, ale ako kazda obcas tiez pojeduje 🙂)

lamps
30. jún 2012

@lokalistin áááále čo by si bola blbá, to ja som asi zle napísala 😀. Tak ešte raz 😀 - omotám stuhu okolo torty - prišpendlím, aby pekne držala. Potom z druhej časti stuhy urobím tú mašľu - tak, že si ju tak preložím, aby bola akože uviazaná a nakoniec naprieč preložím tretiu časť to je ten stred. Ak nechápeš, pýtaj sa 😅

lucula73
30. jún 2012

@dadka212 prosím ťa,tá hlavička húseničky to je z tej misky taká pekná okrúhla,alebo to je orezané? 🙂

krásne tortičky všetky,ja som tiež jednu robila,nenormálne sa mi rosila a bola celá lepkavá,smartflex som použila 😒

miciatko
30. jún 2012

@lokalistin no ja som sa bala ze v chladnicke tu rosu zasa schladim a vlastne zostane mokra, takto sme ju resuscitovali a uz sa netopila, nechali sme ju vylozenu vonku

mima1311
30. jún 2012

@lokalistin juuuuuj aka som rada , ze len ja tak blbo nevizeram 😀 😀 😀

lamps
30. jún 2012

@lokalistin áno presne tak, tá mašla je z troch častí, teda aspoň ja to tak robím

aduskatt
30. jún 2012

@lamps no tento druhy opis je uz lepsiiii😨*)) a fotopostup by bol najlepsi, xixi

lokalistin
30. jún 2012

@lamps no ja som podla popisu nepochopila nic, ale potom som kukala a citala zaroven a som sa dovtipila 😉

lamps
30. jún 2012

@aduskatt no to je prevda, nafotím a vycapím ho na 2-ku marcipánok 😀 😀 😀 môže byť?

lokalistin
30. jún 2012

@mima1311 vytaj v klube, ale tak dneska moc palilo

mima1311
30. jún 2012

@lamps toto uz bolo lepsie 😀 😀 😀

lussy23
30. jún 2012

@eliska22 krásna tortička
@miciatko krásnučká je
@lamps krásna
@dajna11 nádherné waw. mňam, ja takéto zbožňujem, hne´d by som si dala.

dajna11
30. jún 2012

@miciatko tak to je uplne super....to si treba vážiť 😀

lamps
30. jún 2012

@lokalistin
@aduskatt dievčence to ja blbo vysvetľujem 😅 ale veľmi zle sa to opisuje ako ju robím

lokalistin
30. jún 2012

tusim uz hrmi jak mi tu fajin fuka na zada

BABY JAKA SOM RADA ZE MA SEM MAMINA ZAVOLA KONECNE MOZEM S NIEKYM KECAT; KTO MA CHAPE

mima1311
30. jún 2012

@lamps aj ja lobujem za fotopostup 😵 😵 😵

dajna11
30. jún 2012

@lussy23 a veru aj božsky chutili 😀

lussy23
30. jún 2012

@janula.h krásna tortička
@lokalistin krásna tortička aj Minie sa náhodou vydarila, len smelo do dokončenia
@levandulka3 nádherné srdiečko
@dadka212 krásne tortičky. sa mi páči tá husenička, - na nej Minie a vedľa mec qween😀
@ajka82 úžasné prasiatko
@zuziq nádherné

lokalistin
30. jún 2012

No to bude ina burka sa blyska hrmi okna mi tu plieskaju vetrisko sa chytil

lokalistin
30. jún 2012

@lussy23 uz som ju zahodila to uz bolo davno

aduskatt
30. jún 2012

@lokalistin a to kde sa chysta ta burka?🙂

janula.h
30. jún 2012

@lokalistin milujem búrku v noci 🙂 dúfam že nie veľmi veľká

lamps
30. jún 2012

@mima1311
@lokalistin
@aduskatt dievčence, že ste to vy, hladná som vám nafotila fotopostup. Len neviem, či to bude niečo platné, ja som antitalent na fotenie ☹
1. stuha pripravená na mašľu
2. a 3, preložená stuha tak, aby sa konce prekrývala v strede
4. keď chcem mať mašľu takú dvojitú, urobím si mašličky dve - jednu menšiu a druhú väčšiu, položím ich jednu na druhú
5. zo zadu si priložím na mašličku stuhu a prehnem ju cez celú mašľu a zahnem dozadu
6. hotovo 😀
Ak postup odobríte, dám ho aj na 2-ku 😀 😀 😀

lokalistin
30. jún 2012

@aduskatt no v nemecku vo wesslingu 😀
@janula.h no ja byvam v podkrovi tak nemozem zaspat ked mit to tuka na strechu,ale ked zaspim tak mi nic nevadi
ale nejak este nezacalo prsat mozno si to este premysli ale ten vetrik ja fajny tak to ochladi len aby neboli krupy lebo to tu hned padaju snehove gule a moje auto stoji na ulici

lokalistin
30. jún 2012

@lamps fantastico

lamps
30. jún 2012

@lokalistin pochopila si?

lokalistin
30. jún 2012

@lamps no jasan, ja uz som to nejak chapala potom jak som citala a zaroven cumela na obrazky 😉

lamps
30. jún 2012

@lokalistin to som rada, ono to asi len treba vyskúšať