Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
12. aug 2011

@mizulienka pozri si podmienky, koľko deklarujú dopravu kuriérom, ale malo by to byť na druhý deň, nie? Potom by som to reklamovala a žiadala znížiť o to cenu 😠 . Ja toto tak neznášam...

lucula73
12. aug 2011

@vlada111 od večera? 😕. ....kukám že moj má tak isto.,......no spať pojde okolo 11.h... 🙂
inak som si odkrojila z tej hmoty a také je to tuhé,budem tu musieť asi po kuskoch v rukách spracovať 😕

mizulienka
12. aug 2011

@katy1979 tfornaxu...myslela som, ze aspon zohliadlai vysku ceny za kuriera ale nic, akoze som nastvana 😠

mizulienka
12. aug 2011

@vlada111 vysvetlili mi, ze davali robit rafik, ale to mali hned na druhy den hotovy, a potom ze na to nejako zabudli, alebo co....pani sa ospravedlnovala velmi, to je fajn, ale podla mna by mohli zohladnit alebo aspon upravit cenu za kuriera.

katy1979
12. aug 2011

@mizulienka ty kokos nestras ma. ja mam odtial objednane veci a pisali mi vcera ze to odossielaju. pisala si im ci volala? ak to islo v utorok kurierom tak kde to je?

mizulienka
12. aug 2011

@katy1979 teraz mi to prislo...hej aj sme si pisali aj volali, to sa nejako zdrzalo kvoli tomu rafiku a potom sa na to asi nejak pozabudlo...ved to sa stane fajn, ale mna hlavne mrzi, ze som si zaplatila kuriera a to som mohla kludne postovne obycajne zaplatit iba.

vlada111
12. aug 2011

@lucula73 ona je na začiatku tuhá, ale potom až moc mäkká. áno od večera, nám takto spáva. Večer išla síce až po desiatej, ale keď ide normálne po deviatej, tak spí do 9.30 😀

katy1979
12. aug 2011

@mizulienka tak usetrula by si kolko euro max. dve.
ja netusim ako to posielali dala som postou. ja som prichystana ze to dnes pride ze budem lalie vytvarat cez vikend

vlada111
12. aug 2011

@mizulienka trvaj na tom. Ja tam chodievam osobne a sú tam motáci. Minule som kupovala perličky, že na nich cena 3,50, tak to sa dá. Doma kukám na bloku 5,50. Hneď som tam volala, že oni preceňovali a nezmenili cenovku. Tak som trvala na tom, že ich prídem vrátiť. Museli čakať, lebo ja som odtiaľ 180km. a vrátila som ich pri najbližšej ceste do ZA, resp. som si za to zobrala niečo iné. Určo trvaj na kompenzácii.

vlada111
12. aug 2011

@vlada111 aj mne išlo len o dve eurá, ale naštvali ma riadne, tak som to nenechala tak

mizulienka
12. aug 2011

@vlada111 mas pravdu, ked mi nevratia peniaze, nech mi to odpocitaju z nasledovnej objednavky. Ach jaaj, idem ja radsej s deckami von 🙂

mima595
12. aug 2011

ja som vcera bola kupit WI ..1 kg, lebbo som si to na poslednu chvilu rozmyslela, že ked to ma byt orta na narodky, nebudem stresovat s mliecnym marcipanom...ale cena ma zabila ...1kg /10E... 😠 😠 ved keby som si 1 kg objednala z netu, tak mam aj s postovnym za nizsiu cenu...
ale som sa poucila a idem vyskusat PDT..na vychode je kurier a cena je celkom slusna...len som este nevedela, ci budeme v PO alebo v SL... 😠 tak som pekne zarobila!!!
ale dufam, že aspon torta sa podari

anibas
12. aug 2011

@mima595 kupovala si v PO v pralinkách ?

lusil2005
12. aug 2011

@dadka212 wooow ten mramor ti vysiel perfektne!!!!! 😵 krasa!!!

@mizulienka ufff, ja som objednavala z tortomanie a mali velku a malu. tak toto je ta velka 😅 a ano - listky boli zelene a malovala som bielou. povodne boli nadrotikovane, ale "stiekli" mi cez noc z drotikov 🤐

lusil2005
12. aug 2011

babizne dakujem za pochvaly!!!!!! aj like-y 😅 len ma mrzi ze som nakoniec ani z jednej z tych torticiek neochutnala ☹

mia114
12. aug 2011

@gabika11 dakujem, ja som si kupila v tortomanii, 26ky,24, 30 drotiky obalene a tie pouzivam aj na taketo hocijake veci, namotam na kosticu a su ztocene

mrka2
12. aug 2011

@dadka212 velmi pekne mramorovanie 😵 krasna! 😵
@lusil2005 super torta 😵

gabika11
12. aug 2011

@mia114 dik za radu tak si objednavam s SFF najblizsie 😉

mima595
12. aug 2011

@anibas - nevie, ci sa to presne vola pralinky...je to Cokoladové ...../nieco...asi pralinky 😀 /..ale je to na Florianke v Passage

anibas
12. aug 2011

@mima595 najdrahší cukrársky obchod na SVETE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gabika11
12. aug 2011

@mia114 prosim ta, v tortomanii si platila na ucet vopred alebo si davas posielat na dobierku kurierom alebo postou? Ak samozrejme nekupujes osobne 😉

yamahafazer
12. aug 2011

@lusil2005 ahoj,ty si teda sikula taku krasnu tortu si este zvladla a utekala rodit 😀

moje dnesne dorobene ta svadobna je podla zelania len mi to tu vsteko zle foti to je hruza 😠

bzucinka2
12. aug 2011

@lusil2005 z eporodna 🙂 dobre ze si si ju nebrala do porodnice, ze medzi kontrakciami dokoncis 😀

bzucinka2
12. aug 2011

@yamahafazer krasnucke, ja som makala vcera do 2,00 v noci, ale vsetko som stihla, ze dnes doobeda pojdeme s detmi na vylet a maly mi od 9-11 spal, tak sme nikam nesli ☹

pipka
12. aug 2011

babulky no klobuk dole, ake ste tu sikulky pekarky cukrarky 😵 😵 😵
to ja vam teda nesiaham ani po kurie oka zo spodu chodidiel 😅 😀 som spravila dokopy zatial tri torticky potahovane, no vsetci vraveli, ze krasne...no ale sak co maju nadavat? hlavne ze chutili 😉

len idem na vas s prosbou, aku si mam kupit sablonu na pismenka a aku hmotu na potahovanie je najlepsie na pismenka pouzit, lebo ja som sa doteraz s pismenkami nepiplala, ale uz by som chcela aj to...len neviem ako? dakujem za rady 😵 🙂

pripadne ak ste tu niektore z BA, kde nakupujete? ci len na nete? 😕 😉

jankalac
12. aug 2011

juuuj holky , kraaaasne torticky vsetky robite, ja sa idem pokusit o moju prvu synovi na narodeniny v septembri, dufam ze sa podari a pridam aj ja fotecku....

mia114
12. aug 2011

@gabika11 no v ba mi to dovezu zadarmo, ked je to nad 30eur, a ked kupujem tak vzdy spolu s hmotou. takze davam osobny odber.

mia114
12. aug 2011

@yamahafazer kraaaasne, torticky

mizulienka
12. aug 2011

@yamahafazer nadherne torty 🙂 ta biela je svadobna?

luci79
12. aug 2011

dievcata, mate niektora skusenost s touto slahackou:
http://www.jojobio.sk/product/rastlinna-slahack...
dnes som nasla iba takuto v obchode a vaham...ci kupit...alebo....? dakujem