Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisix
23. dec 2012

Me ceka uz jen jedna a to synovi k meninam na 30.12 Bude mit hot wheels

lussy23
23. dec 2012

@aduskatt peknučká
@mamina1978 krásna
@dadka212 perfektná je
@yamahafazer krásnA. aj minule bola pre dcérku tá ovečka, obľúbená postavička, však? 🙂
@lawli peknučká jemná
@dajna11 tá je úžasná waw krásna
@denisak77 krásne.

jakelina
23. dec 2012

@mamina1978 moc hezká

lussy23
23. dec 2012

@vecernicci nádherné dielka
@lamps krásna
@vera1132 pekné
@pristela ďakujem. ale vôbec na tej postavičke nevidím spoje. tak preto sa pýtam. 🙂
@njonja krásna
@ajka82 ďakujem
@muffinka8 ďakujem za radu. tenke štetce mám tam skúsim.

mamina1978
23. dec 2012

@jakelina jeeeej dakujem Majka 😵 😵 , prave som si omylom na FB zmazala tvoj komentarik ☹

vecernicci
23. dec 2012

@bonninka zdobim kralovskou glazurou, je lesklejsi na vetsich plochach a jdou s ni delat slaboucky carky, akorat je docela draha 😉

dagmarmustafa
23. dec 2012
kacenika
23. dec 2012

Mile cukrarocky, vsetkym zelam Krasne, Pokojne a Pozehnane Vianoce, vela darcekov a hlavne oddych v kruhu najblizsich 😵 😵 !!!!

dajna11
23. dec 2012

kočkyyy.......krásne sviatky vám všetkým 😀 😀 😀

sisix
23. dec 2012

Pridavam cukrovicko + syrove tycinky a letos poprve jsem pletla vanocku. Deti si udelali pletynku a teplou ji jeste snedli 😀 Sarinka hodne s pecenim pomahala. 🙂

mimcak
23. dec 2012

Šťastné a veselé Vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších Vám prajem sladké žienky.

evvina
23. dec 2012

Tak holky ještě jeden letošní pro 4letého fandu Cars. A pak mě čeká ještě 30.12. Všechny normální hospodyňky uklízí a finušují s přípravami na Vánoce a já peču dortíky. 😵

Krásné svátky hodně klidu a pohody a šťastný nový rok 2013

bambula1307
23. dec 2012

Sladke zienky, prajem vam krasne pokojne vianoce, plne lasky pohody, rozpravok , darcekov a vsetkeho co k vianociam patri, odychnite si. 😎 😉

yamahafazer
23. dec 2012

@lussy23 ano to je oblubenec od 1 roka stale len ovecka ci na narodeniny alebo meniny 😵

same nadherne torticky ste vsetky popiekli a dakujem za vsetky pacitka 🙂

zuul
23. dec 2012

Dievcata, radkyne moje.
Prajem Vam krasne Vianoce, nech ste velmi spokojne, stastne zo svojimi rodinkami, nech Vas sikovne rucky posluchaju aj buduci rok 2013.
Stastne a vesele. 😀

nika1985
23. dec 2012

Babulky prajem Vam krasne vianoce vela oddychu rodinnej pohody,nech je Novy rok krajsi a bohatsi ako ten stary. Dakujem Vam vsetkym velmi pekne ze sa tu s vami mozem detil o torticky,rady a informacie.

lucka_o
23. dec 2012

Ahokte baby, neviete ci v KE v zeelandii budu mat otvorene? medzi sviatkami????? neviem kde to zistit.....DAkujeeemm za odpovede!!!!!

aduskatt
23. dec 2012

Sladulienky moje, želám Vám tie najkrajšie sviatky, aké si len viete predstaviť🙂 a množstvo dobrej inšpirácie v novom roku

79zuzana
23. dec 2012

Dievcence, vsetkym vam prajem stastne a vesele Vianoce 🙂

nika1985
23. dec 2012

@lamps krasne sviatky topanocky ta uz cakaju 😉

lienka_1
23. dec 2012

Zienky- pekarocky, prajem Vam krasne Vianoce a do noveho roka vsetko dobre a vela tvorivej energie! Dalsi rok sa chystam Vas poctivo citat a ucit sa a inspirovat 🙂 Tesim sa na to!

lienka_1
23. dec 2012

A teketo nadherne parizske rozky a kokosove, mandlove a pistaciove gulky sa mi podarili 🙂

petraxy6
23. dec 2012

Ahojte dievčatá,
teraz to sem asi nepatrí, ale keď budete mať čas🙂 Hlavne babenky z Čiech a Moravy. Jedna pani mi piekla moravské svadobné koláčiky, ale recept mi dať nechce ☹ Lenže tie koláčiky sú niečo úžasné 😉 Všade kam pozriem, nikde v receptoch, hlavne na obrázkoch nie sú také aké ja mám doma. Ja mám také "guľky" malé plnené tvarohom, bez lekváru. Ona tvrdí že sa to takto volá. Nemáte niekto recept pls?

A všetkým vám prajem krásne sviatky 😉 😉 😉 😉

katulkaaaaaa
24. dec 2012

ahojte prajem kuzelne,stastne a vesele Vianoce🙂)

eliska22
24. dec 2012

dievčatá tortárky moje, prajem Vám krásne a pokojné, ničím nerušené prežitie Vianočných sviatkov 😵 😵 😵

simasa
24. dec 2012

Babulky, vsetkym Vam prajem krasne a pozehnane vianocne sviatky, prezite v pokoji a pohode a vsetko dobre v novom roku, hlavne to zdravicko a nech sa Vam splni vsetko, co si prajete 🙂

flowerfairy
24. dec 2012

Dievcence sikovnice, prajem vam nadherne vonave pohodove Vianoce a vsetko naj do Noveho roku 🙂

lamps
24. dec 2012

@nika1985 jééj ďakujem, si poklad 😅 😅 😅 😅 😅

Ach dievčence moje, mňa včera chytila nejaká viróza, celý deň som prespala, vracala som, dnes už je to lepšie, ale som vyslabnutá, ledva chodím. Takže prípravy na vianoce takmer žiadne, mm nevie ani variť, tak chúdence deti, musím v rámci možnosti niečo zosmoliť. Ešte dobre, že som tortu predvčerom dokončila, lebo včera by som nebola schopná dať ju dokopy, pani si pre ňu bola včera večer a bola veeľmi spokojná. Všetkým Vám želám krásne, pokojné a požehnané vianoce.

frlka
24. dec 2012

@lienka_1 krasne ...mnaaam...posli recepty 🙂

frlka
24. dec 2012

dievcata/mamicky...viete mi prosim niekto dat dobry recept na "ozdobnu plnku" ako na tejto torte? Aby to drzalo a nestekalo!
A ako to zafarbim? Normalne jedlou farbou na marcipan?
Vdaka.