Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
18. mar 2013

fotka 😉

muffinka8
18. mar 2013

@pristela akú poťahovku si použila? A čím to že sa tak leskne?

ajka82
18. mar 2013

@pipka trosku ti potapetujem, hadam sa ti aj nieco pacit bude...kedze neviem aki velki skolaci a zlozenie deti 😝

sonica
18. mar 2013

baby prosim o radu, ako robite parizsku slahacku? dakujem 🙂

dm1
18. mar 2013

@mizulienka bitter lemon samotnu nee to je jasnejsie kusok obyc zelenej tam musi byt ja som podobnu teraz mala tiez na torticke od nej

katkaparis
18. mar 2013

krása,nemám slov

pristela
18. mar 2013

@maya30 jasne ze podopierala , tie lupene spodne boli velkee, no prosto maturovala som pri tom 😝 potah bol smartflex velvet a nedrzal, bolo to velke a makke , v chladnicke ztvrdol a ked som vybrala zas splasol, alebo popukal, roztrhol sa atd dokonca som jeden krat davala aj spodne dva rady cele dole co mi to klesalo a lamalo sa , davala som servítky,hodne som viazala uzle z kuchynskych papier utierok okolo celej ruze
@muffinka8 potierala som ju tenulinkou vrstvou oleja a potah bol smartflex velvet

1zaza
18. mar 2013

@maya30 , na takéto veci používam airbrush, ale teraz som tak narýchlo nezohnala, tak som musela maľovať štetcom, minula som celú prachovku na to.

viera6
18. mar 2013

srdečne vam všetkým ďakujem za pačitka 🙂
prosim vas ,kde by som kúpila formu okruhlu 20a 18cm za dobru cenu?

maya30
18. mar 2013

@pristela no sak hned som si myslela ze to isto nebolo len tak 😉 len nech toto po mne nikto nechce 😝

maya30
18. mar 2013

@1zaza teda klobuk dole ze to nemas vobec smuhave 😕

mizulienka
18. mar 2013

@dm1 bola nadherna ta tvoja 😉 bola to velka piplacka, ci sa dalo? 😉
mne sa taaaak do toho nechce

ejco
18. mar 2013

ako urobim toto s lentilkami,aby sa mi neroztapali?

aduskatt
18. mar 2013

@ejco nalepit na bielu cokoladu

dm1
18. mar 2013

@mizulienka dakujem 😉 . No mna taketo bavia tak to nejako ani nevnimam najhorsie bolo pre mna nafarbit tolko kuskov hmoty na syte farby 😝 . Potom som si urobila najskor od kazdeho telicko a kym som dorobila posledneho uz som zase prvemu davala nozky ruky a tak a potom hlavicky a medzitym mi smart krasne zatuhol ze sa to dalo spojit

dm1
18. mar 2013

@ejco jj presne dat na coko to mas najistejsie

ewca99
18. mar 2013

@ejco ahoj my sme to dali normalne na krém parižský ...

ejco
18. mar 2013

@aduskatt
@dm1
@ewca99 vyskusam.

mimcak
18. mar 2013

@1zaza krásne všetky,nádherné.Akú farbu si použilana poťah na tu tortu so žabkami

mimcak
18. mar 2013

@pristela normálne nechápem ako toto dokážeš,tá ruža je neuveritalná.Nádherná. To ani neukladám,lebo to by som ani nikdy nezvládla aj keby som neviem ako chcela 😀 . Máš môj obdiv.

1zaza
18. mar 2013

@mimcak poťah bol MMF a farba golden yellow

pipka
18. mar 2013

@ajka82 jeeej dakujeeem, a viez ze presne opickova ma napadla..alebo sovickova...tu uz tuzim dlho spravit...tak sa zajtra este popytam a asi nieco pouzijem 🙂

pipka
18. mar 2013

@anibas tak toto asi vsetky deti...ale ja nechapem, ze hanka co je v skolke prvy rok sa mi pomerne drzi a maly co je doma, tak ten sa z toho chudak nemoze vyhrabat ☹ 🙄

denisak77
18. mar 2013

@pristela krásna,ukladám

pipka
18. mar 2013

@pristela ta ruza je neskutocna...ale fakt ze nechapem ako ti to tak drzalo...ja jak sa poznam, tak ako by sa mi prvy lupen zlomil alebo odpadol...uz by aj mila ruza letela do kosa 😝 😀 😀

mas moj obdiv za taku trpezlivost 😎 😎 😎

pipka
18. mar 2013

ja som prave dorobila dvoch ponikov...a este ma cakaju 3 kittynky 😝 😝
a siilno uvazujem, ze aj zajtra je den...ze asi kaslem na to 😅 😀

pipka
18. mar 2013

@ejco ja ked som robila lentilkovu, tak som lepila priamo na maslovy krem a uplne v pohode, nechala som zatuhnut trosku a krasne to drzalo 😉

katiatko
18. mar 2013

u nas v Ziline v cukrarenskych pomockach alebo skuste pozriet na www.sikovnamama.sk, to je ich stranka, a kludne si tykajme, ak mozem... 😵

lussy23
18. mar 2013

@mizulienka nádherná tortička! ja viem, že je to inšpirácia, keˇˇdže nemá likei, ale proste som neodolala a nedokázala som ju len tak prehliadnuť

lussy23
18. mar 2013

@maya30 krásna
@1zaza krásne tortičky
@pristela prenádherná
@mamina1978 nádhernú muffiny