Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

elamaslakova
29. jún 2013

Pozdravujem vás dievčence , pridávam moje 2 tortičky a idem sa pokochať vašimi výtvormi

zuzana92101
29. jún 2013

@daducha nadherne torticky 😉

maya30
29. jún 2013

@mysiatkoo waaaau, tie hrany su dokonale 😲 aj ja chcem take vediet robit 😅

maya30
29. jún 2013

@denisak77 vcela aj masa super, to posledne...nemam slov 😀 ...mas novy airbrush, ci som len doteraz nezaregistrovala ? 😉

maya30
29. jún 2013

a moje tohtotyzdnove 🙂 som taka prestastna ze sa ochladilo, neviem ako by som zvladala...Fotky su o nicom lebo moj fotak je v oprave a toto je storocna sunka, tak to aj vyzera. Knihu som presvihla skoro o 2 kila ! 😨 tak ja uz neviem ako sa trafit 😒 Idem este dokoncit kuchynu a zalahnem lebo som tahala do 4 rano, maly dostal horucky tak som popri tolkych tortach musela vcera behat aj po pohotovosti 😖

jakelina
29. jún 2013

A můj poslední, mám volno. Zase jsem přetáhla váhu víc jak o kilo. No já to prostě neumím odhadnout. Svítí sluníčko, tak se těším na hezký den.

lubica16
29. jún 2013

krásne torty, 🙂 🙂 🙂 nádherné!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

monline
29. jún 2013

@petkaa28 no parádny spongebob sa ti podaril, určite bol adresát veľmi spokojný 🙂 a ja- najbližšie budem piecť synovi až o mesiac tortu, k meninám 🙂

mrka2
29. jún 2013

caute baby, pridavam aj ja svoje, 2 su z min.tyzdna, dve zo vcera a este ma 2 cakaju,ale to su take 😝 kitty a pre polovnika,tak sa velmi netesim uz na take. ale skusala som cokoplastelinu vyrobit doma, super sa s nou robi!!! len treba rychlo potahovat,ale tak nabuduce uz budem vediet,lebo ved aaa mam cas a potom to bola katastrofa. ale paradne vonali tie torticky. sama cokolada 🙂

elamaslakova
29. jún 2013

@maya30 No ja žasnem ako zvládneš urobiť toľko tortičiek naraz , sú všetky úžasné , ja mám 2-3 a mám dosť 🙂

daniela09
29. jún 2013

@daducha nádherné sú všetky

mojmacik
29. jún 2013

nuz moja taka nizka marlenkova ale chutila pre detiska do triedy 🙂 ...za obedom ako kolacik

gumidekmomo
29. jún 2013

@denisak77 torticky mate velmi pekne 🙂 chcem sa spytat ako sa vola ta abeceda co ste pouzili? sa mi velmi paci a je aj dost velka taka nejaka mi chyba dakujem 😉

jakelina
29. jún 2013

@simasa moc krásná kniha ty písmenka jak malované, psala jsi fixem??? Krásný rukopis

lucula73
29. jún 2013

kočky.........poradte mi prosím......k tmavohnedej poťahovke/budem poťahovať pasta dama čokoládová/.......aká sa hodí druhá farba na skombinovanie????????????????????okrem oranžovej,tá viem že by šla 😀 😀
ďakujem za názor 😉

mimcak
29. jún 2013

Ahojte tak pridávam aj ja svoje a idem sa kochť vašimi výtvormi.

pristela
29. jún 2013

Holciny rychlo vkladam víkendovky a idem docitavat pokial tu sedím 😀 som zameskala milion stran 😕 😕
Inak ta karamelova šla v pohode a bola suprova 😉 na to ze ja moc karamelove ee, ale asi ju budem robievat miesto tej uplne maslovej co je so salkom 😝

aduskatt
29. jún 2013

@lucula73 modra, ruzova,. zlta

pristela
29. jún 2013

@lokalistin hohohoooooo,tesila saaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 som na teba že uuuplne nazhavená 😀 😀 😀 či len na tu mini krabičku ? 😕 😀 😀 😀 dakujeeeem
@njonja aj tebe dakovala , paraaaada , napisem ti zajtra na fb bo ted mam mysel inde a nestiham 😀
Inak baby mile od vas , len kto vas kruciš vyplati 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀
@petkaa28 pílku už mam 😵 čiže nezhánam , ale beriem aj tu tvoju , jasne , ze ti ju zaplatim !!!!!! bo ak by sa mi tato pretrhla uz nechcem zostat bez pilky ani minutu 😀 😀 😀 napis mi sim ta do IP ci ju este mas aj ciselko uctu , sumu aj s postovnym , kujeeeeem

gabkostanka
29. jún 2013

ahojte 🙂
neviem sa rozhodnut ci spravit dobosovu tortu, alebo rezy...co je rychlejsie, poradte 😉 chcela by som tak zo 16 vajicok a rozdelim si to na 2 x...len neviem ao sa natiera a pracuje s cestom na velkom plechu...vopred vam dakujem za rady 🙂

lucula73
29. jún 2013

@aduskatt vidíš,modrá mi nenapadla............skor asi tyrkysová...hm,pouvažujem......a ako sa poznám,skončím pri oranžovej 😀

janula.h
29. jún 2013

moje víkendovky 🙂 netradičná svadobka 🙂 z môjho pohľadu podľa výzdoby

aduskatt
29. jún 2013

tento vikend dotortovane🙂 nieco cez 4 kg 🙂

woman04
29. jún 2013

@pristela včielka krásna,veselá a klavírová,super,nápaditá...ale však čo sa čudujem..to sú všetky tvoje dielka 🙂

woman04
29. jún 2013

@lucula73 mne sa páči kombinácia hnedá-ružová 😉

anibas
29. jún 2013

@lucula73 tyrkysová 😉 😉 alebo smotanová

denisak77
29. jún 2013

@gumidekmomo neviem ako sa volá tá abeceda,ale je z mimibazáru, je to na objednávku a trvalo 5 týždňov pokiaľ prišla

nicolka21
29. jún 2013

Pre manžela.....

anibas
29. jún 2013

žienky - moje tortičky - fotené v noci - tak o ničom fotky 😝
si pripadám ako skupina Elán - stále končia a vždy nejaký koncert - ale niekomu nemôžete a nechcete povedať NIE, a hlavne v práci 😀 😀 😀
@daducha - úplne chápem tvoje pocity - asi u každej dlhoročnej cukrárky sú takéto 😉 😉

lucula73
29. jún 2013

@anibas ja som na tom podobne ako ty.........už som sto krát skončila a ako som nastupila do roboty,stále niekto niečo chce a ja neviem povedať nie 😝 😝 ...........som aj na fb napísala,že končím a nepečiem a stále ma uprosia,ach jaj.........