Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucula73
7. sep 2013

@merikac obdlžnikovú tortu v tvare cigaretovej krabičky 😉 😉

merikac
7. sep 2013

@lucula73 dobry napad videla som, mne sa velmi paci toto (tak jednoducho a cisto to vyzera, ze wou), ale ako improvizovat aby bola pre chalana?? zeby namiesto kvetinek cigaretky? bola by tiez taka canana??

lucula73
7. sep 2013

pekný dník
jedna svadobná,na želanie 🙂

lucula73
7. sep 2013

@merikac fú,túto tortušu prerobiť,no neviem........musela by si všetko zmeniť.......a aj tie kvetinky by mi nešli moc pre chlapca...........nechaj si pre dieevčatko túto 😉
alebo ešte aj torta notebook ma napadla 😉

zuzana_1
7. sep 2013

@cabalkova z rozdrvenych horaliek

mimcak
7. sep 2013

hotovooooo inšpirovala som sa tu vami. dúfam nevadí. Kočeny teraz kukam má tam byť dlžen či nie? ešte mám čas doplniť 🙂

lucula73
7. sep 2013

@mimcak ja som robila pred 2 týždnami Maxíkovi a dala som dlžeň,som sa na to pýtala 😉

denisak77
7. sep 2013

Pre tento týždeň dopečené a zároveň sa ospravedlňujem autorke torty ,obkukala som nápad s rukou,aj keď moja nie je ani zďaleka taká pekná ako jej,ale lepšiu neviem spraviť.Nič ma nevedelo napadnúť pre nechtárku a toto som mala uložené tak som to použila.Ešte raz sa ospravedlňujem.

meo
7. sep 2013

@mimcak
@lucula73
Jen tak pro zajímavost, co je dlžeň po česky 🙂

adka_praha
7. sep 2013

caute.. nemate nejake inspiracie s gombikmi? velmi pekne dakujem... a buduci tyzden ma caka prasatko peppa :D tesiiiiiiiim :D

aduskatt
7. sep 2013

@meo čárka nad písmenem🙂)) dlouhé á má nad sebou po slovensky dĺžeň🙂

elamaslakova
7. sep 2013

@pristela Nádherné tortičky , ako vždy 🙂

adrika202
7. sep 2013

tak pridávam poslednu tohtotýždnovú,som skapatá...ráno mi vzala pani ktora si bola po tortu na ,,ludovu notu,,s krajkou chut do tvorenia..na moju otazku či je spokojná ,mrdla plecom a vraj može byť ! a ešte ma zdrbala že som jej nedala tortu do krabice! a to som ja krava vzala tu tortu na poslednu chvilu,aj to len preto že mi volala kamoška že kolegyna jej potrebuje surne...a toto je vdačnosť !

maya30
7. sep 2013

@halienka krásne tortičky 😵

jakelina
7. sep 2013

@adrika202 ty jo, tak příště se na ni vykašli. Já jsem dnes odevzdávala tu medvídkovou, přišel takový mladý pán a byl nadšený. Měl na sobě růžové triko a úplně stejnou barvu jako na dortu, tak je vidět, že mají doma rádi růžovou. Strašně milá reakce a potom pro svatební byl ženich a neřekl vůbec nic, jenom kolik bude stát a pak ho vzal a šel. Lidi jsou fakt různí.

meo
7. sep 2013

@aduskatt jo dík, vrtalo mi to hlavou 😀 , takové zvláštní slovo pro Čechy 😵

rapunzel1
7. sep 2013

Ahojte baby moje, nebola som tu takmer 2 týždne, mám čo doháňať vás čítať, ale až zajtra, dnes pôjdem spaaaaaaaaať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Monsterka je z minulého víkendu a ostatné z tohoto plus samozrejme neodmysliteľné veterníky....

jakelina
7. sep 2013

@meo já jsem taky nevěděla co to je, ale pak jsem se domyslela, že asi čárka

mysiatkoo
7. sep 2013

@maya30 @lamps @mamcas @wera.g @lokalistin sladkozienky vratane vsetkyx pacitkujucix dakujeeem.. kedze som odovzdavala oslavenkyni osobne, tak som videla ziariace ocka a celkom spokojne zalahavam do postele v teplotax... juxuuu to bude tyzden!

jakelina
7. sep 2013

@mysiatkoo tak se brzy uzdrav, dortík byl parádní. 😉

mysiatkoo
7. sep 2013

@jakelina dakujem...musim, mam zajtrajsok na vyliecenie, kedze o decka sa starat treba bezohladu na xoroby, ale to isto poznas...

adrika202
7. sep 2013

@jakelina no jasne že sa vykašlem...ludia su divný,nevdačny a hlupy niektory poriadne...

elamaslakova
7. sep 2013

@rapunzel1 Nádherné tortičky
@adrika202 Krásna tortička , a ľudia sú ozaj divní , niektorí , nezavďačíš sa im ničím 😒

rapunzel1
7. sep 2013

@maya30 prekrásne tortičky, jedna krajšia ako druhá...

tinakari
7. sep 2013

Moc krásné dorty 🙂

Prosím Vás, mám dotaz, upekla jsem piškotový korpus na dort, jak dlouho a jak zabalený ho můžu skladovat? Děkuji za radu.

jakelina
7. sep 2013

@tinakari dva dny

mimcak
7. sep 2013

@lucula73 aj ja som ho tam nakoniec dala. 🙂

tinakari
7. sep 2013

@jakelina děkuji za odpověď 🙂

vlada111
7. sep 2013

@mia114 šmolkovia sú super, majú geniálne výrazy, torta pekne skombinovaná

vlada111
7. sep 2013

@lamps úžasné žabiny, torta krásna, jemnučká