Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bubobubina
15. mar 2014

@vlada111 wastikyyyyy! krasna! 🙂 😲 😲 😲 😲

rachel36a
15. mar 2014

@jakelina nakreslím ti tvar, ako to má byť, ja si tiež len tak budem zatiaľ robiť, a pošlem... zajtra...dnes mi ide hlava puknúť, len som sa chcela pochváliť, že aj mne sa konečne podarili pekné kvietky 🙂

mirka100911
15. mar 2014

Pridavam moju druhu na objednavku. Na krst, prvy krat som robila mramorovy korpus a zda sa mi uuuuuplne super. Len je o dost tazsi ako piskotovy co som robievala, tak som presvihla vahu... 😖 Uz len hotove obmazane torty bez potahu vazili 4 kg. Potah som vyvalkala velmi na tenko, nabuduce budem mudrejsia. A skusala som pod potah maslo s cukrom a veeeela korpusu primixovat (predtym uz aj biele aj tmave ganache, aj ciste maslo s cukrom) a toto sa mi najviac pozdava, asi budem robit uz len tak. Aspon som vyuzila kopec co som odrezala co sa mi urobil na tortach pri peceni.. 😀 (uuuuuj, ale som sa rozpisala.. 😀 )

mizulienka
15. mar 2014

@vlada111 Vladi neskutocne, nadherna, jemna, originalna
@mysiatkoo krasna, uplne cista praca

@mia114 nadherna ta Masa, uz som pozerala na FB 😉

mizulienka
15. mar 2014

@njonja dokonala, jemna krasa. 😉

mimcak
15. mar 2014

@vlada111jejda robiť tolka kvetiniek 😝 😝 ,ale je naozaj krásna, 😵

mimcak
15. mar 2014

@muffinka8 veď je pekná ta tortička.Robila si tie motýle nakoniec z toho patchworku?

muffinka8
15. mar 2014

@mimcak áno z toho, som si to kúpila kvôli tomu, ale využijem asi aj inde lebo pekné sú, len veľmi krehké 😅

mimcak
15. mar 2014

@muffinka8 aj mne sa páčia tiež dlho po nich pokukujem 😉

mimcak
15. mar 2014

a moja druhá . Len písmenka som zabudla očistiť ,potom som to očistila,len som nestíhala znova fotiť,lebo sme boli na odchode . 😝

mimcak
15. mar 2014

baby torta lillipops to je taká s tými farebnými lízankami?

mirka100911
15. mar 2014

@pristela Ja som minula presne kilo smartflexu na tortu vyssie. Spodok 26 cm, vrch 21 cm. plus ozdoby. Ale na teeeenko bola...

vlada111
15. mar 2014

@mysiatkoo úžasnáááá torta

vlada111
15. mar 2014

@mia114 ďakujem 😉 Tak ako kvety, na drôtiky.

vlada111
15. mar 2014

@muffinka8 ďakujem, nedávala som cez stred, ale už by som asi dala, lebo išla 56 km ďalej a veru nebolo mi všetko jedni. A vystužené sú poschodia - slamka a v tom špajdla

vlada111
15. mar 2014

@pipka ďakujem, Jani to mám jednu značku gelovky a odtieň sa volá gentian

vlada111
15. mar 2014

@njonja ďakujem, aj tvoja 😉

vlada111
15. mar 2014

@mizulienka ďakujeeeem

pipka
15. mar 2014

@vlada111 a to mas odkial? ja som ju tu nevidela predavat...ci cez shop nejaky? 😕

79zuzana
15. mar 2014

po dlhsom case znovu nieco moje 🙂 torticka a cupcakes k pondelkovej slavnosti sv. patrika 🙂
a teraz vas idem docitat 🙂

pipka
15. mar 2014

@vlada111 ale ten tvoj odtien som tam nenasla? 😕

79zuzana
15. mar 2014

@jakelina tak taku uzasnu tortu som uz davno nevidela... normalne to predychavam ;)

vlada111
15. mar 2014

@pipka aha, tak asi nemajú :( Mám odtiaľ aj iné odtiene. Som spokojná.

pipka
15. mar 2014

@vlada111 aha, tak skusim tam kuk priebezne 😉

lokalistin
15. mar 2014

@jakelina ale ved tie ice cukriky su neni mentolove,ci? u nas ice bonbons su neni tuhe https://www.google.de/search?q=ice+bonbons&clie...

lokalistin
15. mar 2014

@vlada111 boze ta je krasna

dakujem,ja som rozmyslala nad tou kadou,ze sa Kitty kupe,ale furt som chcela toho kona akoze na luke a Kitty ho krmi, no a ked som uvidela na nete tu pani Kitty hned som mala plan,len som chcela dat, ze trha kvety,taky zahon,ale ked mi Majka povedala o tej mrkve a zeli tak bolo rozhodnute 😉 a nejak som sa preniesla do roku 1987 a pohrala som sa 😉 pisala mi mama oslavenkyne a bola uuuuplne nadsena, tak som vytesena

DAKUJEM vsetkym za paci sa mi

lokalistin
15. mar 2014

@michaela3011 no ved jasne,ze ju zozeniem hockde,len som chcela v pondelok skusit,no co budu kadejake

akzuzs
16. mar 2014

Ahojte tak som z nemocky nazad, piecť nemôžem až o taký mesiac, tak Vás idem len polajkovať prečítam si Vás a idem liečiť deti. Dcera má zvlaštnu chorobu, vyrážky na dlaniach, chodidlách a okolie úst a pred dvoma dňami horúčky, syn zahlienené priedušky a mama zahnisaný palec na nohe ja po operácií a bud. týždeň musím mať hotovú diplomovku. Na posratého aj hajzel spadne. No idem sa pokochať vašimi výtvormi a poukladať inšpirácie. 🙂