Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jenie123
26. júl 2014

Ahojte kocky.. kraaasne dielka.. pridam aj ja svoje.. 🙂

zoja1983
26. júl 2014

@lamps neskutočná klobúk dolu máte zázračne ruky

elamaslakova
26. júl 2014

Dievčence pozdravujem vás a pridávam moju svadobnú

ikula2
26. júl 2014

@elamaslakova prosim ta ake si mala rozmery na tej svadobne a kolko ti vazila? dakujem

ikula2
26. júl 2014

@vlasta80 chcela by som tie ruky vidiet na zivo 😉 vyzeraju super

ikula2
26. júl 2014

@sikag ta kvietkova je naadherna

aduskatt
26. júl 2014

tak aj ja prihodim svoju trosku

mysiatkoo
26. júl 2014

@petkaa28 😀 😀 😀 😀 😀 srdecne pozdravujem manzela... nie je prvy, kto ma z toho podozrieva 😀 😀 tak mozno ho presvedci aspon foto od oslavenca https://www.facebook.com/CakesByMyska/photos/a.... 😝 a pracu mas krasnu cistu, tak mozno to chce uz len vyskusat ganache a mas to tam 😉

petkaa28
26. júl 2014

@mysiatkoo odovzdam 😂😂 dakujem pekne 🙂 ja mam este stale pred ganache respekt :D ale raz to urcite skusim 🙂))

mysiatkoo
26. júl 2014

@lamps ta je nadherna 😵
@sikag 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skvela tema 😀 😀
@akzuzs mnam, slintam 😝

nika1985
26. júl 2014

ahojte baby ja mam prazky teda s dvoma krpcami doma som myslela ze aspon vecer stihnem docitat no prdky zapnem kompik a pri odpisovani na maily zaspim 😒 a to este budem mat aj prazdninarku. ALe dala som sa ukecat na par torticiek keby viem co je to zac ani neberiem take super kusky ale to je az na koniec augusta to ma hadam este co to napadne. Len teraz mam ze macko usko,prasiatko, zajaciky a ruzovy alebo fialovy podlklad a ja sa neviem pohnut ani len modelovat sa mi nechce hladala som po nete nieco a nic uz 2dni. A tu je teda moja prosba neviete alebo nemate nieco v inspirackach ako to dat dokopy. DAKUJEM moc

lawli
26. júl 2014

Ahojte ,pridávam svoju tortičku a vaše popozerám asi až zajtra ....prajem peknú nedeľu kočky 😵

mimcak
26. júl 2014

Tak pridávam svoje víkendové.Bol to zabijak.Tu ciklamenovú som robila prvú tak ešte ok bolo ešte chladno,ale poobede už bol dom vyhriatý tak tá druhá sa topila pod rukami.Normálne sa mi tie bočné kvietky šmýkali dole.tak som furt musela chladiť. Obe išli na jednu svadbu ,podľa želania.Viezla som ich až dnes tesne pred svadbou,lebo tam nemali žiadne chladničky nič ani klíma.Takže predpokladám,že asi ani dlho nevydržali v tom teple. ☹ .Tu bielu som nejako pozabudla odfotiť doma tak už na mieste. 😒 Tá ovocná išla na 80 ukecal ma kamoš. No a tu neprevziatu som ani nefotila strčila som do mrazáku a o týždeň bude mať mužíček oslavu tak sa zje.

mimcak
26. júl 2014

babenky inak ak by vas kontaktovala avonka88 o tortu,dajte pozor !!!!!!!!!ona si neprevzala tu tortu u mňa !!!!!!!!!!!!!!!!!!

lamps
26. júl 2014

@mimcak no pekne, a ty tú osobu osobne nepoznáš?

mimcak
26. júl 2014

@lamps ako vždy dokonalé s tvojim rukopisom 😵 🙂

mimcak
26. júl 2014

@lamps nie kontaktovala ma tu na MK a už som rozhodnutá,že od cudzích budem pýtať zálohu.

lucula73
26. júl 2014

@fafa ahoj,neviem či ti niekto poradil ale daj si do googlu noddy cake tutorial a tam je kopec tort s nodym.........modelovať asi najlepšie podľa obrázka 🙂

lamps
26. júl 2014

@mimcak ani nevieš prečo ju neprevzala? či má aspoň nejaký vážny dôvod 😝 musí to byť veľmi nepríjemné, mňa by od jedu asi roztrhlo 😀 ja sa bojím ľuďom, ktorých nepoznám piecť. A veľmi pekne ďakujem za pochvalu 😵

mimcak
26. júl 2014

@lamps neviem nič,vôbec sa neozýva. Dala som jej kontakt na FB,lebo mi chcela poslať foto torty a ani na FB ani tu na MK sa neozýva. Už som sa poučila. A nemáš začo ved je dokonalá 😉

lokalistin
26. júl 2014

@vlasta80 fuj tie ruky su jak naozaj

gumidekmomo
26. júl 2014

@lamps krásna 🙂

chvapilu
27. júl 2014

krásné ráno a vkládám Harlekýn pro maminku

cwilinge77
27. júl 2014

neviete mi poradit ako na takeho holuba? nejaky postup by pomohol, vdaka

jakelina
27. júl 2014

Holky tak moje z posledních o prázdninách, mám dost v tom horku. Odflákla jsem je, některé jsem ani nestihla udělat s ganache. Včera jsme měli rodinnou oslavu na terase, tak všichni šli po půlnoci domů a já ještě dělala poslední dort. Naštvaná jsem sama na sebe. 😝 Cake pops jsou bezlepkové pro kamarádku a jinak samé jednoduché dorty, ale i tak mi to zabralo spoustu času. 😝 A navíc kromě jednoho s jednou fotkou všechny potaženy pravým marcipánem, tak jsem ho ještě bělila a nadřela jsem se u toho. Všechno to lepilo, nejraději bych to hodila z okna.

mirka100911
27. júl 2014

Moje vikendove..

ejuska79
27. júl 2014

@jakelina dobry den, vase torty su nadherne..chcem sa popytat, kde by som zohnala taku fotku na tortu? myslim tu s princeznami.... dcerka bude mat narodky a pani co mi pecie, nema cas.. ja peciem rada a myslim ze aj chutne, ale nemam cit na ozdobovanie...neviem to... tak by som to nahradila tym, vraj je to nejaky jedly papier... ona by rada tortu s vilou..dakujem..

jakelina
27. júl 2014

@ejuska79 ano je to jedlý papír. Já jsem koupila u nás v e-shopu. V pondělí objednám a ve středu mám doma. Potírá se to takovým gelem na jedlý papír. Tím se to přilepí k dortu a nahoře přetře, aby to mělo pěkné barvy.

jakelina
27. júl 2014

@ejuska79 na Slovensku nevím, já kupuji tady a těch obchodů je spousta, zadám si do vyhledavače jaký chci obrázek a podle toho hledám a nebo ten dort, co je ta dvojice tak to jsem jim poslala fotku a oni to podle toho vytisknou na jedlý papír.

ikula2
27. júl 2014

@ejuska79 treba objednat na SR je vela obchodov hladaj jedly obrazok na tortu napr. www.natoru.sk, www.peceniehrou.sk tu robia rychlo 🙂)