Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
24. aug 2014

@mimcak super

kubrt
24. aug 2014

@mirka100911 krásné všechny, ten fotbalista je nej 🙂 i ty dopr. prostředky

denisak77
24. aug 2014

Ku vašim dielkam prikladám moje 3 kúsky.

mimcak
24. aug 2014

@lawli perfektný je. 🙂

mimcak
24. aug 2014

@sticker prvý kôň ???? Ten je úplne perfektný. 😵 😵 😵 Ja by som si netrúfla,vždy som obdivovala tie čo to dokážu ,lebo pre mňa je to jedna z tých čo by som nikdy nerobila,lebo nato nemám.

mirinecka
24. aug 2014

moja posledná tohto víkendová :D

mirinecka
24. aug 2014

@lokalistin ďakujem

sticker
24. aug 2014

@mimcak Moc ďakujem 🙂 Ale toto by si vážne zvládla, keď som to ja zvládla. Ja sa stále bojím kvetov, nemám taký cit, tú jemnosť. 😒 ☹
Aj teraz premýšľam ako spraviť ruže, aby som ich nemala také hrubé dolu, na tej časti, ktorá je položená na torte. Lebo to nevyzerá pekne u mňa 😒

pristela
24. aug 2014

Holky este len vcul mam cas a docitavam vas 😎 a vkladam moje vcerajsie

jakelina
24. aug 2014

@pristela zlatko krásné všechny 😉

sikag
24. aug 2014

@mimcak ja dobry zakaznici su, ja pre inych ani nepeciem 🙂 tiez mam jednu uzasnu susedku co ma tak tringeltuje 🙂 vzdy sa tesim ked zase zavola 😀 😀 😀
@katarina 51 krasna
@pristela perfektne vsetky
@mirinecka krasna, gulicky si si vyrabala?

sikag
24. aug 2014

@mirka100911 suprove!
@lamps prekraaaasne, ten anjelik je bozsky 😉
@lucula73 si sa ugulickovala 🙂) krasna
@jakelina co ti budem hovorit, aj ja som mala jednu preeeesne podla zadania, obrazok so sipkami toto biele, toto cierne, toto cervene 🙂 ani jednu odchylku mi nepovolili 😝 konecne chapem co to znamena piect tortu ktora sa mi nepaci. normalne sa ju hambim zavesit 😔

sticker
24. aug 2014

@pristela Nádherné, prekrásne, úžasné, dokonalé... atď 😎 Zbožňujem tvoje farby a vlastne celé tvoje torty 🙂

aadulik2110
24. aug 2014

opäť moja amatérska i keď v porovnaní s mojou prvou je tam pokrok 🙂 a tá 100 to sa len tak na torte nevidí 🙂

lokalistin
24. aug 2014

Moja podla obrazka-chlap je z formy,ale aj tak som ho robila ale 5 hodin-som myslela,ze s formou to bude jednoduchsie 😝

lucula73
24. aug 2014

@sikag no veru,tie guličky som 2,5 hodky robila,našťastie mi z tej silikonky vypadavali v pohode,nemusela som do mraziaku dávať............a ďakujeeeem 🙂 🙂

maya30
24. aug 2014

caute baby hlasim sa po dovolenke s 2 tortickami, bolo fajn, oddychla som si a ide sa dalej 😉 baby fakt krasne torticky pridavate, to je uzas ako sa vsetky posuvate vpred 😵

daniela09
24. aug 2014

@maya30 ten zadok nemá chybu, a tá sestrička je dokonalá, perfektné torty, všetky , klobúk dole

jakelina
24. aug 2014

@maya30 normálně mi ty Tvoje dorty chyběly, krása
😉

sticker
24. aug 2014

@maya30 Neskutočne krásne a čisté tortičky 😵 Mne sa veľmi páči tá druhá 🙂

hrablica
24. aug 2014

Moja prvá s čoko mantinelom. Nechala som ju príliš vyschnúť, tak trocha popraskala, ale nabudúce bude lepšie 🙂

evicaka
24. aug 2014

ahojte... po malej prestávke pridávam tortičky z posledného obdobia. Samozrejme som opáčitkovala všetky vaše dielka 🙂 ospravedlňujem sa za tapetku 🙂 🙂

mirinecka
24. aug 2014

@sikag ďakujem, guličky sú kráľovská glazúra 😉

mirinecka
24. aug 2014

@lokalistin ďakujem tá krajka ma stála nervov 😐

mirka100911
24. aug 2014

@pristela prosím prosím, nemáš postup na kvet na tvojej druhej torticke? Alebo niečo taký štýl... Lamem si hlavu nad tým, ani neviem, ako to dať do googla... Chcem niečo veľké na vrch torty... Inak, tortičky máš zas A znova svetové!!!!

jenie123
24. aug 2014

Ahojte kocky.. tak pridavam aj ja svoje.. zajtra odchadzame na tyzden na liptov, sa tesim ako si oddýchneme.. 🙂

jenie123
24. aug 2014

Kocky inak uzasne dielka ste vyrobili.. krasa pozerat a inspirovat sa.. 🙂

lokalistin
24. aug 2014

@mirinecka ale stalo to zato

ejkula
24. aug 2014

Ďakujem dievčence za posledné páčitká a ešte pridám poslednú tortu z mojej "rodičovskej dovolenky" pre nášho už 9.ročného chlapa (samozrejme aj s oslávencom). Ako inak zas vesmírna téma, tak tentokrát som to zobrala od základu, celá slnečná sústava 😀 . Krivé planéty radšej prosím prehliadnite, už som mlela z posledného 😀 😀 . No a ráno už do práce ☹ .

halienka
24. aug 2014

@mirka100911 ak môžem tak namiesto Pristelky aj ja skúsim poradiť, teda tu sú rôzne videonávody na všelijaké kvietky https://www.youtube.com/results?search_query=gu... skús sa v tom pohrabať, možno nájdeš niečo čo sa ti zapáči 🙂