Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
3. dec 2014

@jakelina krásna! 😵

mrka2
3. dec 2014

@mysiatkoo no tie su naadherneee!!!

haannka
3. dec 2014

@dagmarmustafa ahoj prosim ta mozem poprosit o recept na muffiny co si robila do skoly? Piekla si ich rovno v kosickoch ci vo forme? Dakujem.

lucula73
3. dec 2014

@dagmarmustafa možem aj ja poprosiť na tie mafiny recept,moje majú vždy veľké kopce,potrebujem nieoč rovnejšie do školky..........ďakujeeeem 🙂

mysiatkoo
3. dec 2014

@mamina1978 @mrka2 dakujem 😵

lokalistin
3. dec 2014

@jakelina krasna

lokalistin
3. dec 2014

@halienka ja ti asi nepomozem, u mna po 40€

halienka
4. dec 2014

@lokalistin tak som aj pýtala 40 E za každú, tak myslíš že v pohode cena?

lokalistin
4. dec 2014

@halienka u mna hej

jakelina
4. dec 2014

Pekařinky nezapomeňte dnes na barborku 😉

woman04
4. dec 2014

@jakelina nedá sa zabudnúť..sestra je Barborka 🙂 Všetko najlepšie Barborkám 🙂

jakelina
4. dec 2014

@woman04 tak to máš dobrou připomínku 😀

mamina1978
4. dec 2014

Pridavam moju dalsiu torticku pre mojho najmladsieho synceka k narodeninam....... konecneeeee aj ja som sa mohla vysantit na krtkovi. ...... 😵

moncyh
4. dec 2014

dievcata, prosim poradte - ako vyuzit lemon curd, alebo ako ho spracovat aby sa to dalo zjest? nevedela som, co to je, az kym som to dnes prvy krat neochutnala... da sa to primiesat do pribinacikovej plnky? alebo dajte nejaky recept... 🙂 krasny den vsetkym 😵

mimcak
4. dec 2014

Ahojte jedna v rámci týždňa. urobila som si radosť a kúpila si predčasný darček k narodeninám ,jasné hned som musela vyskúšať.

chvapilu
4. dec 2014

ahoj dnešní vše nadiktované co má oslavenec rád,mě to přijde přeplácané.Děkuji moc za pochvalu minulého čoko-dortu hezký den

sikag
4. dec 2014

baby uz sa vam stalo ze ste si stetec pri modelovani namocili miesto pohara s vodou do pohara s vinom? 😀 😀 😀 😀

evicaka
4. dec 2014

@sikag mne bežne, ale nie do vína, ale do kávy... 🙂 no neviem neviem, kedy že pri tortovaní popíjam.... ale asi budem musieť, ak chcem mať také krásne tortičky ako ty 😀

halienka
4. dec 2014

@sikag
@evicaka aj ja som už namočila do kávy 😀 😀 to ale stále lepšie ako keď som raz malej robila kakao a miesto granka som jej do mlieka nasypala nescu 😀 ešteže vždy chutnám teplotu, tak som to zistila, si neviem predstaviť čo by zvádzala celú noc kebyže to vypije 😀 😀

tigris20
4. dec 2014

je tu nejaka cukrarka z okolia ke ktora pecie na vianoce??

blahowoman
4. dec 2014

Ahojte maminy. Objednala som si jedly obrazok, kupila som si k nemu aj gel, ale ta oplatka je moc hruba...nemam s tym skusenosti, viete mi poradit? jednem ju lepit z vrchu ale na bok a na marcipan...bude to drzat?

chvapilu
5. dec 2014

ahoj vkládám dnešní dortík,měla jsem volnou ruku, a to mám vždy nejraději. Můj první míč - .přeji pěkný den

jakelina
5. dec 2014

Moje víkendové.

katmi
5. dec 2014

cukrarinky moje mám veľkú prosbu.. prečo keď robím poschodovú tortu,tak ten spodok sa mi niekedy "zvezie"??? 😕 neviem, čo robím zle..

sikag
5. dec 2014

@katmi mozno to slabo vystuzis? na spodok je lepsia pevnejsia plnka, poriadne obmaslovat, potiahnut a vystuzit slamkami tak akurat aby neboli prikratke ani dlhe, musia byt presne. potom by nemala sadnut

katmi
5. dec 2014

@sikag všetko robím ako si písala... ešte ma napadlo, že či nieje slabo vychladená... neviem, či v tom môže byť tiež problém.. a je pravda, že posledná čo som robila bol spodok punč 😕

lamps
5. dec 2014

ahojte sladulienky, pridávam tortušku 🙂 🙂 🙂 želanie bolo, aby bola kvietkovaná na vrchu s veeeeeľkým kvetom 🙂

jakelina
5. dec 2014

@lamps ta je krásná

mojmacik
5. dec 2014

@jakelina ta je milenaaaa s dovolenim ukladam

mojmacik
5. dec 2014

@jakelina ze pre moju adelku 🙂 ...my totiz ked obzerame torty tak vzdy citam mena a ked je Adelka,Hanka Jakub ....musim ulozit ...ale ty mas vsetky nadherne