Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

julienka333
5. okt 2015

@sasettka nadheraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pppeeetttaaa
5. okt 2015

a este jedna.. neviem robit s cokoladou, neznasam robit s cokoladou.. aj vo vlasoch ju mam..

pristela
5. okt 2015

@antenka1 haa, vsak to fotene cez zlty optimisticky filter :D :D a podlaha je biela potahovka, naryhovana kosticou, streknuta airbrushom a domalovane tie zilky ci ako sa to vola stetcom...no a maco je cely torta s korpusom a kavovou plnkou +dzem, to ma aj v hlave , chudak 😀 😀 😀 jedine nohy a ruky ma puncovinu

sasettka
5. okt 2015

@pristela odpadnem, jej vysost Pristela ma pochvalila, jooooj, sa tu nadnasam 😀 😀 ale nie, dakovalaaaaa, aj tebe samoska @antenka1 to som chcela len cosi jednoduche rychle... ale prt, zas som si to skomplikovala 😅

@julienka333 dakujeem 😵

grasie
5. okt 2015

@sikag @antenka @pipka a spol, babyy, ja som už neni cez deň na nete 😢 , v mobile mi nemfunguje koník a ja som antitalent na sťahvoanie nejakých aplikácíí, takže vás čítam až včul 😝
akože aj keby som strašne chcela, čo som by som veru že moc chcela, nestíhala by som ☹ ale uričte ste si to užili aj bezo mňa 🙂

pristela
5. okt 2015

@sasettka 😀 😀 😀 😀 😀 maskaa !!! 😀 😀 😀 Chudatka tie nove tu, co nas neznaju...staôe to pisem

sasettka
5. okt 2015

@pristela 😝 😝 😝

pristela
5. okt 2015

@sasettka a vlastne, strngli sme si spolu ? mozes mi tykat ? 😕 😕 😕 😕

sasettka
5. okt 2015

@pristela niekolkokrat.... si nepamatas? 😢

pristela
5. okt 2015

@sasettka noo pit sme spolu pili ale ci sme si potykali spolu ? 😝 😝 😝 😝

sasettka
5. okt 2015

@pristela ale jasneeeeee... ale ked chces, mozme si zas potykat... 😀 😀

pristela
5. okt 2015

@sasettka no koneeecne si to pochopila 😀 😀 😀 😀 😀

sasettka
5. okt 2015

@pristela kedy a kde? 😀 😀 😀

pipka
5. okt 2015

@grasie no si pis, sak take pocasicko ako na objednavku bolo 😎 😎 😎 aj sme ta spominali, sa ti dufam aspon stikutalo 😀 😉
ale dohodli sme sa, ze to spravidelnime a budeme sa priamo na Fb alebo na mobiloch obvolavat, aby sa nik nedozvedel "na poslednu chvilku" a mohli sme sa vsetky uvolnit 😉
ja takto cez obed, ked mam rannu v pohode 😉
takze tesiiiim sa na vas babulky najblizsie 😎 😵 😵

@sikag @mysiatkoo @antenka1 @grasie

pipka
5. okt 2015

@pristela secko vidim, secko pocujem 😝 😀 😀 😀

pristela
5. okt 2015

@pipka ale milujem len teba !!!!!!
@sasettka ty si sikofffna , ty nieco vymyslis :*

antenka1
5. okt 2015

@pristela no micka na paraaaadu. Dakujem. Taketo tortičky ja mooozem. A ja som síce s tebou este nepila ale vykanie mi nejde. To im skor budem onikat 😉 😀
Inak filter nefilter, takto nemas co vyzerat po tortomaratone 😝
@grasie skoda velika ale môžeme si to zopaaaknut. Ja budem len rada. Napis ked budes moct.
Joooj dobre bolo. Počasie ako z katalógu. Dve super spoločnicky. Uvolnila som sa, oddychla. Diky @sikag @pipka

kubrt
5. okt 2015

Přidávám pár svých výtvorů ještě z léta a děkuji za minulá páčítka - jste zlaté 🙂

kubrt
5. okt 2015

@sasettka tyjo- ty mimoni jsou megaluxusní a sovička taktéž 😀

stebota
6. okt 2015

baby ste úúúúúúúžasné úplne všetky

stebota
6. okt 2015

jaj aj moje este 😉

sasettka
6. okt 2015

@kubrt dakujeeeeeeeeem 😵

tajanocka
6. okt 2015

Zienky, maly syncek bude mat rok. Chcem mu dat urobit tortu. Mam taku predstavu, mala by byt modro hneda s medvedikom a nejakymi detskymi ozdobkami. Nemate najake inspiracie? Dakujem vam.

sikag
6. okt 2015

@grasie jaaaj veruze dobre bolo, nabuduce to skusime tak ze nie na poslednu chvilu, len som mala toho moc, tak som nestihla. ale mozes mi kludne hodit na seba cislo a budem informovat aj cez sms 🙂

sikag
6. okt 2015

kolko som sem nepridavala fotky? 2 tyzdne? uz ani neviem, tak taka mensia tapetka 🙂 skoro ma porazilo, ale nebudem sa stazovat lebo @pristela povie: sak to dam za 3 dni co place? 😝 😀 😀 😀 😀
skusala som aj nove veci, nie vsetky vydarene.... a este note pre zaciatocnicky: nikdy nemalujte gelovkami! 😀 😀 😀 @mysiatkoo dik za tip. ten druhy pokus s praskovymi bol jedna basen. milujem malovanie 😀 😀 😀

sikag
6. okt 2015

@nika1985 aj ti niekto odpisal na tie krajky airbrushovanie? mna to velmi zaujima tiez.... nie ze by som mala airbrush, ale ked raz nahodou budem musiet mat, tak pre istotu nech uz viem 😀 😀

evicaka
6. okt 2015

@sikag krása 🙂

mimcak
6. okt 2015

ty koksoooo baby ja z Vás odpadnem nádherne torty tu pribudli.
@sikag padla som na zadok jednoducho waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw to sú nádhery.

alex999
6. okt 2015

Ahojte žienky, môžem sa k Vám pridať?
Dlhšie sledujem Vaše tortičky, pozerám, že sú tu žienky aj s tortyodmamy.sk a niektoré pozerám aj na cakesdecor.com
Moje meno je Alex, mám 2 detičky a torty pečiem asi 4 roky, väčšinou v rámci rodiny.

Rada pomôžem ak budem vedieť, rada pečiem 3D torty a skúšam aj airbrush 😉

Ešte pridám tortičky za posledný týžden 🙂
Pekný večer

nika1985
6. okt 2015

@sikag nie skusila som celkom fajn to chytilo nebolo to uplne ako ked mas zlatu krajku ale kvoli jednemu razu kupovat toto postaci ved mrkni sama to srdce nedavno som pridavala