Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ultragirl
20. máj 2014

@veronika89 prepac ale este ma napadlo cim si prilepila tie usi a bradu k hlave?

zz134
20. máj 2014

Tak som ich vyskusala...a s fotenim viac roboty ako s pecenim🙂

mimusa94
21. máj 2014

Baby chcela som sa opyta cim potriet korpus pred potahovanim marcipanu aby sa mi potahovka netopila a neboli tam hrbolceky dakujeeeeeem

mysiatkoo
21. máj 2014

@mimusa94 maslo vymiesane s cukrom (pripadne troxou nutely ci coko) alebo cokoladova ganache

mimusa94
21. máj 2014

@mysiatkoo dakujem 🙂

michaela3011
21. máj 2014

zienky, ktore pracujete s magic decor-om mam na Vas otazocku 😅 neplanujem sa pytat, ze ako susit krajku, bo to uz mam v merku aaaale 🙄 ked si zarabate hmotu, tak sa Vam tam tiez vytvoria male cierne necistoty-ciastocky??? 😕 z nicoho nic su zrazu tam 😠 nechapem kde sa tam beru 😅 dakovala velmi pekne 😀

nika1985
21. máj 2014

@henny moj nazor smart je lepsie dama je taka mastna aspon podla mna

nika1985
21. máj 2014

@timuss nestiham vas citat ale co sa tyka jedlych oblatiek ja som lepila zatial 3 zakazdym som potrela mmf a nacapila obrazok posledny som skusila iba vyhladit a nechat tak ostatne som potierala aj z hora a nikdy sa nic nestalo klop klop a to lepim hned ako potihnem a ozdobim nie az tesne pred odovzdanim

sticker
21. máj 2014

@henny Ja osobne čerešňový smart. Prvýkrát som ho ochutnala cca 3tt dozadu a zamilovala som si ho 😉 🙂

zz134
21. máj 2014

Baby pomahajte prosim...caka ma torta vlacik tomas :(((( prosim mate nejake rady ako ho vytvarovat? Bojim sa ho ako cert kriza!

petkaa28
21. máj 2014

@zz134 vyzeraju uzasne 🙂 podla akeho receptu si ich robila prosim? 🙂
A vlacik je uplne easy, zvladnes ho lavou zadnou 🙂 pristelka ma kdesi vo svojich foto postup na neho, mne velmi pomohol 🙂 @pristela

sikag
21. máj 2014

@michaela3011 mne nie, este som o tom nepocula...

sonina08
21. máj 2014

dievčatá ahojte,
neviete mi poradit niekto ako sa registrovat na dortomanie.cz. ? stále mi to niečo vypíše, že neúspešne. súrne hľadám návod na tortu otvorená kniha, dakujem (fotopostup):

veronika89
21. máj 2014

@ultragirl prilepila som ich kremom, ktory som davala dovnutra aj pred potahovanim som ju nim natrela 😉

aduskatt
21. máj 2014

@michaela3011 nie, ja ju mam cistucku, resp som si nevsimla nic cierne

woman04
21. máj 2014

@sonina08 skúšala som a žiadny problém..nerobíš chybu v kontrolnej otázke???..kde musíš spočítať čísla a napísať výsledok..ten musí byť slovom a česky 🙂

sonina08
21. máj 2014

@luciahromadkova
prosím da sa zvolit aj preklad, je to tam zaujimave?

sonina08
21. máj 2014

@woman04 tak som to robila, aj som napisala aj dotaz na stranku, ale neuspesne:(

luciahromadkova
21. máj 2014

@sonina08 ano da, hore kde sa zada link na pravej strane su take stvorce a ak tam kliknes tak sa bude pytat ci sa da preloziť

zz134
21. máj 2014

@petkaa28 makronky som robila podla receptu z knihy co nedavno vysla. Vecer ked maly zaspi tak ho hodim do receptov ...je celkom lahky, najviac casu som stravila preosievanim mandlovej muky :( to musim nejako vymysliet, lebo to bolo nekonecne....

sonina08
21. máj 2014

@luciahromadkova no to som z toho asi mimo ja z tej stranky, nevidim to tam, prehodi jazyk, ale pod tortou text nezmeni....
:(

luciahromadkova
21. máj 2014

@sonina08 chod na tento link, skopiruj text nastav si jazyk a prelozi ti to...

https://translate.google.sk/

sonina08
21. máj 2014

@luciahromadkova no tak som to pozerala.... uz ma asi presla aj chut z tvorby, obdivujem tu tu tvorbu vašu...

dada2007
21. máj 2014

.......baby prosím o radu.........doteraz som sa tomu vyhýbala....ale teraz je to tu a nejak sa nedá zatial ustupiť..............

muffiny hore s krémom.......aký krém tam mám dať, aby to vydržalo? a nestopilo? neroztieklo?...........bude to na muffinke a hore v kréme zapichnuté špeci srdiečko - ako menovka! čiže to bude na stole na svadbe......niekolko hodín.......

vie mi niekto poradiť??????? dakujééééééééééééééééém

timuss
21. máj 2014

tak nakoniec to moje trápenie s tigrom vyriešil manžel a vzniklo toho toto, podľa neho to nie je celkom dobré, ale ja som spokojná, však bude to na torte a neide to na výstavu do Slovenskej národnej galérie 😀 😀 😀
@pristela
@jakelina

henny
21. máj 2014

Ahoj holky, nemáte odkaz Rady a postupy na dorty a krémy? Já ho ani za nic nemůžu tady najít,díky 🙂

henny
21. máj 2014

@halienka jeeee,díky - šup a už jsem si to uložila 😉 😀 🙂

michaela3011
21. máj 2014

@aduskatt @sikag 😕 zaujimave 😕 😒 no dakujem za reakciu, ajked sme neprisli z coho to moze byt 😒