Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
8. sep 2013

tak, obe odovzdane, hlasi sa dobrovolnik na upratanie mojej kuchyne? Nebojte sa, nie je velka😀

vlada111
8. sep 2013

@pipka no ale je suprový, teda... 🙂

mirinecka
8. sep 2013

@eliska22 dala som maslo+cukor+odrezky
@aduskatt ďakujem

vlada111
8. sep 2013

@marcelka932 len tak ďalej 🙂

pipka
8. sep 2013

@vlada111 dakujeeeem, hlavne som rada, ze vobec stal 😅 😀 😉

daja55
8. sep 2013

Caute, posielam moje dve posledné, svadobnú a narodeninovú, s tou eiffelovkou som sa riedne vytrápila , kým som prišla na to, ako na to 😀 a ešte som nemala k dispozícii foťak iba mobil, takže foto nie je príliš kvalitné

aduskatt
8. sep 2013

@daja55 este fotooooooooooo🙂

daja55
8. sep 2013
daja55
8. sep 2013

Akým spôbom mám postupovať , aby som vedela odpovedať napr.niekomu s vás?

monika4184
8. sep 2013

ahojte mam otazočku pytate zálohu na tortu? takto cudziemu idem robit prvy krat tak neviem, lebo vsak co ked si to rozmysli 🙂

brunila
8. sep 2013

@aduskatt Ráda uklízím,tak si pro mne přijeď,je to jen kousek 🙂 🙂 🙂 Hradčany u Přerova - Morava.Vezmu to i s okny 😉 😉 🙂

aduskatt
8. sep 2013

@daja55 pod prispevkom dotycnej, ktoerj chces odpovedat si kliknes na odpovedz a pises, alebo das zavinac, hneď za tým bez medzery nick a pises

aduskatt
8. sep 2013

@brunila to neviem, ci by si sa dostatocne vyřádila🙂)) ja mam fakt malilinku kuchynku🙂

brunila
8. sep 2013

@marcelka932 dortík jako prvotina moooooooooc hezký,ale ještě hezčí je ta malá sladká oslavenkyně 🙂

lifinka
8. sep 2013

ahojky holky, přidávám dort s MCqueenem, je to doslova a do písmene podle paní, která ho tak chtěla, nechtěla ani jméno dítěte ani věk a to volné místo ve předu je na 3 svíčky.....2,858kg,
krém: kaštanový
korpusy: světlý, mramorovaný, kakaový.

daja55
8. sep 2013

@aduskatt Vďaka,

pipka
8. sep 2013

no koonecne mam fajront , nohy vylozene, vsetko to spi, kolacik sa pecie poobede k cajicku , jaaaaj to je pocit 😵 😵 😵 skoda, ze zajtra aj do roboty treba ist 😅 😝 😀
beztienove foto este 😀 😉

eliska22
8. sep 2013

@pipka pekná tortička a už dávnejšie som sa chcela spýtať, to je aká abeceda, aj ja chcem 🙂

pipka
8. sep 2013

@eliska22 leni no to je ta, co sa tu o nej stale bavime z MMB 😅 😉 a ja pravdaze ako obycajne zas nemam ten link 😅 😝 😠

ale tusim @lawli ju ma ulozenu, alebo aj niekto iny 😉

vlada111
8. sep 2013

@pipka to ti verím, ja som včera dokončila Mášu a medveďa, Máša je našťastie malá, tak bola v poho, ale aj tak som do nej strčila špáradlo 😉

vlada111
8. sep 2013

@pipka a aký má nebezpečný výraz ten batman :D

vlada111
8. sep 2013

@pipka aký koláčik pečieš ku kávičke?

pipka
8. sep 2013

@vlada111 no neboj, ze v batmanovi nie su dve spajle 😅 😉

pipka
8. sep 2013

@vlada111 kolacik peciem slivkovy...teda uz je hotovy...voni mi tu celyyyyyy byt od skorice 😵 😵 😵

ledva cakam, kym vychladne a okamzite sa idem donho pustit 😀 😝

eliska22
8. sep 2013

@pipka hej, tu sa o tom baví? 😀 nie som v obraze, nestíham Vás čítať, len sem - tam bohužiaľ 😝

pipka
8. sep 2013

@eliska22 noooo lebo kazdy tyzden ked sem niekto da foto kde je pouzita, vzdy sa najde niekto, kto ju chce 😎 a my furt paaaatrame po nej 😅 😅 teda ja 😝 😅 a fuuurt ju neviem najst na tom MMB 😝 😝 🙄 😀

aaale urcite je tu nejaka zodpovedna osoba, co ma ten link ulozeny, nielen z Ciech ale aj tu na SK 😉 lebo v cechach sa da kupit bezne, u nas nie 😉 😒

pipka
8. sep 2013

@eliska22 aaaaaaa, kukni moja 😀 😀 zodpovedne som si ten link uz ulozila aj ja 😅 😀 😀 😎
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822

vlada111
8. sep 2013

@pipka no moja, ty si teda dobrá. Ja som ledva urobila obed. Jedna torta mi stačila, veru do pečenia sa mi nechce. ALe slivkový báleš je super, mňaaam

pipka
8. sep 2013

@vlada111 no ja tento tyzden az tri..z toho dve velke opachy..nastastie buduci tyzden len jedna objednavka plus jedna malinka pre mojho Tominka 😉 Ja od vcera makala ako vcielka, zatepluju nam dom, tak som debordelizovala balkon, povysavala a vytrela cely byt, linku, sporak, navarila obed vcera aj dnes, spravila tuto poslednu tortu, prevliekla vsetkym ciste perinky a vsetko oprala....ale dobre sa mi robi, lebo nemam maleho doma 😉 a hanka je uz samostatna jednotka, ju nemusim stale kontrolovat 😉
buduci tyzden, v stredu uz sa mi vrati aj Tomi, tak to uz budem musiet pribrzdit 😅 😉

eliska22
8. sep 2013

@pipka ty si super žena, hneď si to uložím a idem objednať, Ďakovala moc 😵 😵 😵