Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
19. jan 2014

@maya30 tak to fakt ani nechápu, to se příčí všemu co považuji za možné udělat za jeden víkend. Všechny tak krásně vypracované a rovné, fakt obdivuji a smekám. 😉

aduskatt
19. jan 2014

@anda1980 ja kupujem v KAufe alebo Tescu a uz tam sa mi 1,49 zda dost ale toto som teda necakala

pristela
19. jan 2014

Holky pridávam aj ja monsterku , nech som v kurze 😀 😀 😀 inak maju na nej asi najtensi potah aky som kedy dávala 😀 miestami aj presvitá 😀 a som uuuplne prázdna ohladne poťahoviek 😝

evicaka
19. jan 2014

@maya30 ja nechápem 😕 všetky tortičky prenááádhernééé, krásne prepracované.... tlieskam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

reruna
19. jan 2014

@jakelina tak u nas je letak bez slevy, se prestuhuju k vam...

nika1985
19. jan 2014

Taka mala zahrievacia 😉 coko korpus,vanilkovy krem s cokokuskami,maliny LPS su umele

mysiatkoo
19. jan 2014

@maya30 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 kolko si spala tento tyzden? cumim a smekam...

zuul
19. jan 2014

@maya30 ze wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, nadherne!

adrika202
19. jan 2014

@maya30 wau wau wau ,nadhera... počuj žena ty chodíš aj do práce ? lebo toto si neviem predstaviť popri práci tolko kuskov a tak dokonale prepracovane 🙂

maya30
19. jan 2014

@adrika202 @zuul @mysiatkoo @evicaka @jakelina @anda1980 @pristela @denisak77 @sticker kocky dakujem, vazim si to, celkom dobre to tento tyzden slo, chodila som spavat okolo polnoci, co je pre mna v pohode a Kveti nechodim zatial do roboty, som na predlzenej materskej, to by sa vazne nedalo 😅

maya30
19. jan 2014

@pristela perfektna upirka, ulozila som si, je ina ako som doteraz vsade videla, tie tvoje originalne napady to sa neda naucit...

sticker
19. jan 2014

@pristela Bože tá Monsterka je neskutočná!!!! Pre mňa je nepochopiteľné, ako dokáže spraviť tak reálne postavičky ☹

jakelina
19. jan 2014

@pristela úžasná je, dokonalá

mimcak
19. jan 2014

@maya30 waw,waw,waw to si ako stihla tolko tortičiek? A tak neskutočne krásne.Jena krajšia ako druha neskutočné vymakané. 😵 😵 😵 Môj obdiv

anavila
19. jan 2014

@lamps a to ako ste ich tam nalepila? ako tam držiA?

mimcak
19. jan 2014

@pristela tá monsterka je perfektná 😵

halienka
19. jan 2014

Ahojte babky, tak aj ja sa pridávam s mojimi tohtotýždňovkami, ja teda len dve a zas ako vždy odpadávam z Majky @maya30 super tortičky a to množstvo ma dostáva do kolien 😀
@jakelina krásne tortušky ako vždy 😵 😵

ejkula
19. jan 2014

smola @maya30 , už si odhalená 😀 😀 😀 , toto dokáže len mimozemská bytosť, to množstvo za tak krátky čas a v takej kvalite. Len prezraď, z ktorej planéty Ťa sem poslali, možno by tam niečo naučili aj mňa 😀 😝 . Ja budem na budúci týždeň robiť až 1 tortu 😅 a už teraz si chystám na ňu vláčik. Strávila som pri ňom 3 večery a aj tak nie som spokojná 😠 . Skrátka máš zlaté ručičky. Mala by si si ich dať poistiť 😀

jakelina
19. jan 2014

@halienka ta berušková je zlatá

vlada111
19. jan 2014

@maya30 niečo neskutočné, no si z môjho pohľadu nadžena 😵

vlada111
19. jan 2014

@aduskatt ja ho kupujem bežne, aj včera som jedno kúpila. Cena je normál, žiaden zázrak to hej, ale som s ním spokojná. Maslo Lidl a Kaufland používam len na obabranie torty. Radšej dám o 30 centov viac a viem, že nekupujem produkt s rastlinným tukom.

aduskatt
19. jan 2014

@vlada111 sak ja som to chela na obabranie torty🙂 a rastlinne nekupujem ani ja

vlada111
19. jan 2014

@pristela úžasná. Jaj moja, ja som tak bola vytrieskaná na dvojposch. a potiahla som ju tiež LTT.

vlada111
19. jan 2014

@aduskatt to niktorá z nás nekupuje, ale dávajú ho tam žiaľ. Si všimni, že nie na všetkých maslách je uvedený podiel MLIEČNEHO tuku, ale len tuku. Takto sa kryjú 😠

aduskatt
19. jan 2014

@vlada111 to mam uz preluskane, nakolko ja to v hube citim.....toto ma urcite maslo v Bille, to je jeden humus.......Mylsim, ze maslo, ktore kupujem ten tuk nema, minimalne ho tam necitim🙂) ale stazvala som sa prave na to, ze na obmaslovanie torty som kupila najdrahsie maslo🙂

vlada111
19. jan 2014

@aduskatt je aj Lidl, Tesco a Kaufland masle. Billa neviem, lebo tam nechodím. A dokonca aj niektoré slovenské sa už vyrábajú v Poľsku.

aduskatt
19. jan 2014

@vlada111 Billa maslo chuti ako margarin☹((

aduskatt
19. jan 2014

@vlada111 kontaktovala som Kaufland za účelom zistenia presného pomeru zloženia tuku mliečneho a rastlinného v konkrétnom masle, ktoré kupujem 😀

mirinecka
19. jan 2014

@halienka ďakujem, tak nakoniec som pýtala 38,- Eur, lebo to bol kolega a nechal mi 40,- 🙂 aj to mi povedal že veď mi dá presne koľko by stála normálne, ale sľúbila som mu do 40,- tak by som viac nevzala 😅 aj tak som happy lebo prvá torta ktorú som predala za real hodnotu 😅 . a teraz ma zasa čakajú dve, ktoré darujem sestre a potom ocinovi 😉

dagmarmustafa
19. jan 2014

@mamcas Jasné 🙂 No problem. Prave som robila uz tretiu v poradi.