Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
23. nov 2014

@pristela sen kazdej ucitelky...mat v triede 4 deti 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😎

grasie
23. nov 2014

Úžasné tortušky ste popridávali, ani nejdem menovať a chváliť jednotlivo, bo sa mi zle píše, brušká prstov ma bolia jak šlak z včerajšej makačky. Ale tak vyskúšala som a že už nikdy viac 😝

mimcak
23. nov 2014

@maya30 waaaw sánka dole a to auto. Tie puklice mi padli dooka to ako si,ved vyzerajú ako ozajstné. A pri tom koňovi som skoro odpadla ,ale našťastie som sa dočítal,že je umelí,ale tak určite by si ho aj tak urobila super. Ale aj tak celá tortuša krásna.

sasettka
23. nov 2014

@mimcak ak som spravne pochopila, Majka si dala na oblatku vytlacit Policia, znaky a aj puklice ... super naaaapad 😵
@grasie aj tu ti pochvalim, kraaaaaaasna fodrickovaaaa 😉 😵 a ponik ako zivy 🙂

nicoletta77
23. nov 2014

@maya30 hmota bola smartflex velvet a farbu som docielila tak, že som mala zbytok sýto červenej už zarobenej a pridávala som modrú (námornícku) gélovku.

nicoletta77
23. nov 2014

@pristela požiadavku som mala na tému: urobiť maketu domu - bungalovu (mala som aj obrázok) ako sa pri ňom opaľuje oslávenkyňa, lebo sa na ňom veľa narobila + bazén. Domček som lepila bielkovou polevou tortové oplátky. Celkom dobre sa to na moje prekvapenie robilo.

maya30
23. nov 2014

@mimcak
@sasettka spravne saska, ja si zvyknem ulahcit robotu a ked objednavam obrazok na fondane tak si to hodim do kolaze a volne miesta vyplnim takymito uzitocnymi drobnostami, ktore mi ale nenormalne ulahcia pracu a neda sa to porovnat kebyze to malujem rucne

maya30
23. nov 2014

@grasie torticka krasna ale robit by som ju nechcelaaa, sa necudujem ze mas dost 😅

mirinecka
23. nov 2014

kočky včera som bola na kurze cosmosu a ibišteka, bolo super, som si tam tak vynikajúco oddýchla 😀 aj sa veľa naučila 🙂 pridávam výsledok a jednu tortu

nádherné tortičky zasa pribudli 😉

kukulka1
23. nov 2014

po vašich nádherách pridávam aj ja jednu tohtotýždňovú narodeninovú tortičku,8kg

jakelina
23. nov 2014

@grasie dort je úžasný, koník roztomilý a ten spodní díl, to musela být makačka 😉

jakelina
23. nov 2014

Moc děkuji všem za To sa mi páči, jste zlaté 😉

maya30
23. nov 2014

@pristela no ved isto si vies predstavit ten stres ked som pocula ze torta s konikom a potom tu ulavu ze si donesu svojho...inak dostala som aj nakres ako ma torta vyzerat, tak som sa snazila 😵

pipka
23. nov 2014

@maya30 akyyyyyy paraaadny nakres 😀 😀 😀 😎
hrozim sa, ked mi moji zacnu davat nakresy k tortam 😅 😅 😅 😀 😝

pipka
23. nov 2014

@grasie woow ta je uzasnaaa 😕 😵 😵

zuzka7512
23. nov 2014

5,7kg

hrablica
23. nov 2014

Jedna dnešná, pre maminu, 2,3kg tvatohovo-citronova plnka. A ďakujem za predchádzajúce páčitka, veľmi si to vážim 😉

mysiatkoo
23. nov 2014

dnesna frozen.... zaprisahala som sa sama sebe, ze na tuto temu posledna s modelovanim

blancagon
23. nov 2014

moja prvá krstinovááá a páčila sa ,tak sa vytešujem 🙂 korpus orech čoko orech a krem karamelové mascarpone s jahodami.Všetky čo ste upiekli su náááádhernééé.Foto mám ale nanič,už sa stmievalo ked som fotila.

grasie
23. nov 2014

@maya30 no už ani ja 😀 na také ma už nik nenahovorí napriek faktu, že toto bol môj nápad, bo som chcela, aby torta bol iná, neokukakná 😅
@jakelina ďakujeem 😵 , no namakala som sa veru jak taký kôň 🙄
@pipka ďakujeem, som rada, že sa ti páči 😵 a aj ostatným kočkám ďakujem za lajky 🙂

grasie
23. nov 2014

@mysiatkoo no škoda, lebo tie tvoje slečny sú nádhernéé 🙂

jakelina
23. nov 2014

@mysiatkoo máš je krásné, ale věřím, že už víc ne 😝 😀

ikula2
23. nov 2014

Ahojte dievcata pridavam moje posledne ta prva je marlenka pre nas

mimcak
23. nov 2014

@maya30 super nápad s tými kolesami to by ma nenapadlo.

mimcak
23. nov 2014

@mysiatkoo ved sú perfektné. Ja sa tiež obávam tejto témy,vždy ked povedia tortičku pre dievčatko tak trpnem,aby nepovedali froozen. 😖 Lebo ja ksychtíky 😝 😝 😝 😝 Teraz mám robiť baletku a poslali mi fotku od @pristela no a som nahratá, Už dnes musím začať,lebo to vidím,že sa budem s ksychtom trápiť riadne dlho.

mimcak
23. nov 2014

@grasie krásna tortička a ten poník dokonalý,ale nato spodné poschodie by ma nik nenahovoril,ale je to pekné.

lokalistin
23. nov 2014

@halienka zlatik, ja napr. skoro nikdy na fb nechvalim,lebo potom by ludia videli vase torty a chceli by tiez take krasoty a to ja nezvladnem ani keby co bolo

pipka
23. nov 2014

@mysiatkoo uplne ta chapem 😀 😅
ale kraaaasna je 😉

lokalistin
23. nov 2014

@mysiatkoo krasna

muffinka8
23. nov 2014

Opäť Peppa.