Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
28. okt 2011

@katy1979 No jo, fičí, fičí... 😝

katy1979
28. okt 2011

@mizulienka vidis urob vedro s vodou a supni mu ho pod hlavu aspon sa bude mat o co podopierat.

@zdenallicka no ja myslela ze pokemoni vykapali

zdenallicka
28. okt 2011

@katy1979 😀 😀 😀

(já jsme byla ve středu taky překvapená, když se na ně Xenka a Alenka dívali v TV).. 🙂

zdenallicka
28. okt 2011

@dm1 Hele a ty lusky INDIA jsou míň kvalitní? 😕

katulkaaaaaa
28. okt 2011

ahojte moja malinka 2kg

vecernicci
28. okt 2011

@dajna11 jé, tak s tímhle bys u nás doma slavila úspěch, kluci na ně čučí každý den a ještě Bakugani a lego ninjago, já už chci taky dělat nějaký holčičí dortík, ale u nás asi holky vymřely ☹ 😉

vecernicci
28. okt 2011

@katulkaaaaaa krásná barvička a traktor je perfektní

lamps
28. okt 2011

@mrka2 tvoja svokra má dobrú a veľmi šikovnú nevestičku 😅 😅 😅 . Tortička je krásna 😅 😅 😅 .

dajna11
28. okt 2011

@vecernicci no toto je pre neterky....dcera je tiež z nich mimo,takže radosť maju všetky

yamahafazer
28. okt 2011

no pridavam moje dnesne

lencza
28. okt 2011

@yamahafazer ta fialová je opravdu vtipná 😀 😀 😀

jakelina
28. okt 2011

@yamahafazer krásné a jak se povedlo to čelo postele?? Jak jsi to udělala??Děkuju

monika76
28. okt 2011

@mizulienka tak to áno stačilo dať wilton hnedú a potom dotieňovať

mizulienka
28. okt 2011

@monika76 ja mam wiltonku hnedu alenikdy saminepodari zafarbit na tak pekne hnedo ako cokolada 😒

adrianai
28. okt 2011

babyyy, skúsila som konečne čokohmotu a je super - a to som robila od oka a v mikrovlnke 😀 síce to boli iba pavúčiky, ale nabudúce to budú nejaké kvietky 🙂
a pripájam síce od veci, ale taký malý halloweensky závan 😀

@dm1 ja si brávam vanilku od tejto baby a som spokojná - dobrá cena a fakt je krajšia ako tá v marketoch : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11752664&ta...

mizulienka
28. okt 2011

@yamahafazer perfektne su obidve

miruska76
28. okt 2011

@yamahafazer nádhera 🙂

miruska76
28. okt 2011

@adrianai to nema chybu ,super ... 😀

bzucinka2
28. okt 2011

@mrka2 ved je krasna co sa ti nepaci a aku bielu pouzivate na malovanie takychto torticiek ? 🙂 a malujes gelovkami?

bzucinka2
28. okt 2011

@yamahafazer krasne torticky a teda saty ako ozajstne 🙂

do coho davate tie vanilkove struky?

mizulienka
28. okt 2011

@adrianai vydareni pavucikovia🙂 a ten prst brrrr 😉

jakelina
28. okt 2011

@bzucinka2 já si ten vanilkový lusk dám do normálního cukru a mám domácí vanilkový a nebo vařím v mléce a pak dělám pudink

nelicefo
28. okt 2011

@vecernicci ďakujem krásne.

nelicefo
28. okt 2011

@yamahafazer bohovskáááááá je tá fialová 😵

lusil2005
28. okt 2011

auuuuuuuuuuuuuuuuuuu boli ma jazyk!!!! preco neni pri recepte na bohusov karamelovy slahany krem napisańe ze sa nema lizat varecha ked robim karamel????? 🙄 auuuuu

yamahafazer
28. okt 2011

dakujem vam baby 🙂
@bzucinka2 saty som spravila ako ma napadlo a celkom by sa mi take aj normalne svadobne saty pacili
@jakelina spravila som dve oplatky zlepene nutelou a este aj vrch potrety nutelou a obalila hmotou

yamahafazer
28. okt 2011

a na tom srdiecku som si kvety tiez vymyslela 😀 neviem co je to za divoku odrodu 😀

swiss
28. okt 2011

@mizulienka ako sa má kôň? už stojí, či sa mu ešte stále nechce? Skús ho z diaľky trochu ofúkať fénom alebo keď máš fén aj so studeným vzduchom, tak aj tak. Možno to pomôže. Voľakde som to čítala, že sa to dá aj tak, len už neviem kde. 🙂

mizulienka
28. okt 2011

@swiss uz ho necham chudacika lezat 😉 dala som pod neho travu, tak nech polezi 😀

katy1979
28. okt 2011

@mizulienka ty brdo uz lezi 😀 hod foto