Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miruska76
8. feb 2012

@abriela dala som dva alebo aby boli vacsie mozu byt aj tri vykrojene kruhy z korpusu, tiez som ich naplnila a potom uz len dotvarovala puncovinou, podprsenku som uz taku robila kvoli tomu, ze sa mi nepodarila potahova hmota, tak som ju aspon takto vyuzila a prave taka podprsenka sa pacila aj objednavajucim 🙂

marci2305
8. feb 2012

@lifinka Ja ich uchovávam len tak na podložke...Takto ich mám aj mesiac. Modelujem zo smartflex. Alebo ich hodím na nejakú malú tácku, podľa potreby.. 😉

iwulka23
8. feb 2012

No neverím vlastným ušiam..práve mi volala známa žeby chcela aby som jej mamine upiekla tortu na narodky ...chápete ?🙂 prvá objednávka..chce len niečo malé,pekné jednoduché s marcipánom 🙂 ale budem robiť domáci marcipán so sušeného mlieka..dufam že sa podarí 🙂

iwulka23
8. feb 2012

Babeny,dajte nejaký nápad na fajnú plnku..niečo z tých lacnejších..aj pudnigovo tvarohova može byť..len aký puding a ovocie??skombinovať?

daniz
8. feb 2012

@vinka košík so šiškami, alebo na torte časti masky a flitre...

daniz
8. feb 2012

@sofi07 A už bývaš v ZA? Minule som na teba myslela. A tortička je prekrásna. Evka má Samka, už bude mať asi 1 mesiac. 🙂

daniz
8. feb 2012

@vecernicci nááááádherná.

lucula73
8. feb 2012

@marci2305 ďakujem ti,idem to popozerať 🙂

mamina1978
8. feb 2012

@vecernicci Ten tvoj srncek je rozpravkovo-nadhernyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

abriela
8. feb 2012

@iwulka23 tvarohova plnka od judit - zadaj na stranku TOM, alebo do googlu. Ovocie - lubovolne, okrem ananasu. aspon tak som si to zapamatala od kociek co o tom pisali. Plnka je perfektna.

mamina1978
8. feb 2012

@79zuzana nadhernaaaa rychlovka 😵

iwulka23
8. feb 2012

@abriela díííík 🙂 ale že tvarohovu nechce práve mi povedala 😀

vera_vila
8. feb 2012

@iwulka23 Tak zkusit ten "třesený", je rychlý, dobrý, docela levný (rozhodně levnější než máslový)...

lifinka
8. feb 2012

@marci2305 Takže ničím nepřikrýváš?To jsou ty ozdoby, ale hodně tvrdé, že?

iwulka23
8. feb 2012

@vera_vila a receptík??

mizulienka
8. feb 2012

@lusil2005 Luci ten mramorovy korpus z kolkych vajec robis do 26 formy?

vera_vila
8. feb 2012

@iwulka23
Buď se zakysanou smetanou: 1 šlehačka, 1 vanilkový pudink Creme Olé - nevaří se, 1 mandarinkový kompot v plechovce, 1 kysaná smetana; kompot sliješ, smícháš tekutiny a zakysanku, přidáš pudink a třeseš v uzavřené nádobě...
Nebo se ztužovačem: 1 šlehačka, 1 ztužovač do šlehačky, 2 plechovky mandarinek i se šťávou, 1 puding bez vaření (dr.Otker)
Myslím, že s tou zakysankou bude lepší... Buď se to dá smíchat vše dohromady, nebo se dá smíchat bez ovoce a to na ten krém položit... Mandarinky jsou prý nejlepší...

iwulka23
8. feb 2012

@vera_vila Noo ten krém som už robila..vidíš 🙂 až teraz mi bliklo 🙂ale vtedy som ho robila zo šlahačky aby bol tuhší??neviem či bude chcieť z kyslej ..chce viac menej klasicku..a bude mi stačiť 1 crem ole a jedna šlahačka ??

vera_vila
8. feb 2012

@iwulka23 Záleží na tom, jak velký máš korpus a jestli prokrojíš jednou nebo dvakrát, ale myslím, že na jedno prokrojení z 1 pudinku a 1 šlehačky by měl stačit... A ta zakysanka tam nejde cítit, myslím, že ten krém je pak akorát jemnější... A funguje podobně jako ten ztužovač...

mishulle
8. feb 2012

ahoj, s marcipánovými dorty začínám a teprve se samoučím, takže se vám nevyrovnám, ale pár obrázků mám, třeba přijde nějaká rada od vás, jak to vylepšit

iwulka23
8. feb 2012

@vera_vila tak na 3x budem rezať korpusy..čiže 2x plniť..uvidím ešte ako sa rozhodnú či z kyslej smotany alebo šlaahčky..ale asi urobím tútu plnku..výjde lacnejšie ako s maslom a pudningom..Ďakujem ♥

lusil2005
8. feb 2012

@mizulienka luci z 5-tich.

Baby rychlo potrebujem radu. Aky je ten recept na tvarohovo kokosovu plnku? Mam to ulozene doma a som mimo.

isabella_fly
8. feb 2012

tak akoze vysledok vcerajsieho rozmyslania pri zaspavani a ranajsieho hladania navodu na labute 😀 a co teraz s tym... 😀 skusim to asi ponuknut kamosovi co bude mat zachvilu svadbu za cenu materialu ak este nemaju tortu definitivne poriesenu, kedze maju malicku svadbu a setria na com sa da...

mishulle
8. feb 2012

Tak koukám, že mi chybí asi hlavně fantazie ☹

lucula73
8. feb 2012

@iwulka23 ahoj,ja ho robím iba z klasickej šľahačky-1 šľahačka,1 kompot a 1 puding bez varenia.,.nám to vaic takto chutí 🙂
@dada2007 dadka,balíček mám doma,ďakujem ešte raz 😉

dada2007
8. feb 2012

@lucula73 som rada...........dúfam, že všetkým babám dorazia balíčky odomňa v poriadku 😉

weirdo
8. feb 2012

@aktak - ja mam TW formy silikonove, asi 7 druhov a su super, i ked drahe ... ine nemam skusenost ...

aktak
8. feb 2012

@weirdo dakujem za odpoved ;) TW je super viem, ale ta cena :( nechce sa mi dat za babovku 50 eur, ked vidim ze v obchode (napriklad OD Kika) maju nejake nemecke za 13 eur, len neviem nakolko su kvalitne...mozno pockam na akciu v TW, kazdopadne vdaka ze si mi odpisala ;)

abriela
8. feb 2012

@mishulle na to ze si zaciatocnicka su torticky krasne. Ja som spravila zatial 4, ale tvoje su iny level 😀. Inspiracie najdes na TOM, ale aj tu od kociek

isabella_fly
8. feb 2012

baby, ja som sa chcela spyat, ako na poschodovu tortu, myslim, potiahnete spodnu cast a na to date vrchnu a potiahnete tiez, alebo uz rovno potiahnutu? netreba pod to davat nejaky krem aby to drzalo? poradte, lebo mi hrozi na buduci vikend tobit poschodova a chcem byt na to pripravena 😖 a chytam tremu, ze to neviem