• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. novembra 2017 
7. júl 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka ja mam tiez taku vahu a to si dam na vahu vacsi pohar - taky sirsi a na nu polozim tortu a tak to pekne vidim :slight_smile: to mne manzel poradil,bo tiez som nadavala :grinning:
7. júl 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 krásnučke. strašne sa mi ľúbia tie margaretky.
@pristela tiež nechápem. čo je na takrej torte pekné? A ak sú na tej oslave aj nejaké deti... tak no coment. Aj my sme mali raz v škole obiť tortu s holým chlapom, ale majsterka odmietla, spravili sme len tortu. ... @lifinka krásanučká tortička
@iwulka23 krásnučká
@emily_666 krásna torta
7. júl 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
7. júl 2012 o 22:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2012 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2012 o 22:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle @lifinka ...kočky......zvlášť zafarbená fialová hmota a biela hmota.....MM si vypočítal na kolko mi má rozvalkať, aby boli obe do cca trojuholníka a vystačili na daný rozmer.... a potiahla som jednu polovičku a aj druhú........myslela som, že budem musieť celý spoj zakryť kvetmi, ale nemusela som, lebo nám to sadlo krásne a celkom rovno........takže tak :wink:
7. júl 2012 o 22:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby, používanie niektorá Carlex? myslím na torty...je to dobré?....nie na nasprejovanie formy.......díííííííkes
7. júl 2012 o 22:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 ja nepoužívam, tak neviem poradiť. Dno formy si len vymastím maslom a naň dám papier na pečenie :sweat_smile:
7. júl 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja nepouzivam na torty...ja mam radsej ked su matne ako leskle :wink: takze v tomto neporadim asi :unamused:
7. júl 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja som asi prehriata, nepochopila som otázku :grinning: :grinning: :grinning: na torty nepoužívam nič, tiež sa mi viac páčia také prirodzené matné torty. :grinning: Len na mojej poslednej torte s McQinnom som auto potrela štetcom namočeným v oleji aby sa lesklo ako čerstvo nalakované :grinning:
7. júl 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ten traktor je super, jsem si, s dovolením, uložila.....
7. júl 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky prosím vás,čo používate smartflex.............ktorá príchuť je lepšia..........čokoláda alebo čerešňa???mala som len vanilku zatiaľ....
citron a mandlu nechcem a iné nemajú ......... :unamused:
vďaka................. :wink: :wink:

a všetky vás obdivujem,ako sa v tomto teple s tým hrajkáte,naozaj....krásne výtvory všetky tortičky.... :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 dávala to sem tuším @mamina1978 ....ale jinak já to dělám na seznamu.cz /nevím zda máte také sk/ a tam v mapách zadáš plánování trasy a ono ti to hodí i ty km
7. júl 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka skontroluj či nemá funkciu HOLD vtedy ti na displeji zostane navážená hodnota aj po odobratí torty ja mám takú a váži do 15 kg a kupovala som ju v metre je taká tenučká ako zošit
7. júl 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 já měla zatím jen třešeň a vanilku a přišlo mi to dost podobné :sweat_smile: ...asi to je tím, že mi to totiž nechutná, já používám na potažení jen pravý marcipán a snažím se i na ozdoby a jen co nejde, tak dávám smartflex....a bojím se, že ta čokoládová stejně moc čokoládová nebude...já nemám ráda náhražky. Ale tuhle jsem barvila na hnědo kakaem a ten vanilkový smartflex tím obarvila a konečně mi přišel aspoň trochu dobrý :dizzy_face: ....ale to jsem ti asi moc nepomohla
7. júl 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 neviem..kupujem len vanolku, ed nemali kupila som mandlu...ceresnu som ochutnala ale pre mna nie..., len neviem porovnat...ale tusim viac ten ceresnovy kupuju...
8. júl 2012 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja torticku dorobila, veci zbalila, tak rano dufam stihneme s mladsou ICcko do TN a ide sa oddychovat ako sa patri :dizzy_face:
este trosku poriadok v kuchyni by sa zisiel ked mm pride domov, nech ho slak netrafi :grinning: :sunglasses: uz som nemala ani kde fotit, bud vsade kopa "pracovneho bordelu" alebo tma...... vaha 5,2kg
8. júl 2012 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lucula73 no mne čokoláda nechutí vôbec, čerešňa aspoň voní :grinning: ale dosť mi čerešňu chvália, ja nelúbim poťahovky, takže za seba nehovorím....
8. júl 2012 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ahoj, prepac, ze az teraz odpisujem, ale boli sme prec, nemali sme tam ziadne vymozenosti civilizacie :wink:
tie goralky mam zo svadobneho salonu, ale je ich bezne dostat v cukrarskych obchodoch :wink:
8. júl 2012 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 perfektne sa ti podarila, tie zvieratka uzasne :wink:
idem vas pomaly docitat
8. júl 2012 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posledná
8. júl 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@dadka212 no ako inac, dnes bez husenky si neviem predstavit :wink:
8. júl 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 :grinning: to je už na dlhú dobu posledná :grinning:
8. júl 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 je perfektna :wink:
8. júl 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj vsem,holky mate fakt nadherne dorty vsechny! Ja vim ja tady chodim jen kdyz neco potrebuju a asi to je odeme hnusne......ale potrebuju poradit koupila jsem si cokoladu na modelovani a chci se zeptat jak se s pracuje a pak prijdu na dalsi rady protoze se v sobotu vdavam a chci si upect 3 patrovy dort :slight_smile:
8. júl 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten posledni je ten spravny! :slight_smile:
8. júl 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok