Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
2. apr 2014

@jakelina a když se to pak vyndá z lednice, nezměkne to zase? Určitě vyzkouším a děkuji za odpověď. Jen si říkám, aby se mi to nezdálo dobré a při převozu jim to pak nepadlo 😅

florentina
2. apr 2014

@sikag děkuji moc za pochalu dortíků, moc si toho vážím! 😉
@ikula2 děkuji moc😉

a všem samozřejmě moooooc děkuji za "páčítka". Velmi si toho vážím, moc mě to těší a velmi mě to motivuje dál!

ajka82
2. apr 2014

@akzuzs @mysiatkoo ja este pouzimav hmotu PME, ked robim bezlepkove torty...su v 1kg baleni, kupujem na dlhych dieloch 😉 inak teraz ma na vikend zas caka bezlepkova a bezlaktozova, ked neviem najst PDP pre bezlepkacov a neodobria mi Oetkera(co sa zatial stalo 1x), tak pouzivam sodu bikarbonu 😅

@akzuzs si zisti ci su len bezlaktozovi, alebo celkovo maju alergiu na mlieko...pri bezlaktozovych je vela mozosti, len samozrejme drahsie suroviny, pre bezmliecnych je to uz obmedzene ale aj to sa da 😉 a pri bezmliecnych vam rovno poradim kupit miesto masla "Alsan BIO" asi najchutnejsi z margarinov, ktore neobsahuju nic mliecne, u nas sa da kupit v bioobchode 😉

mysiatkoo
2. apr 2014

@ajka82 jeee, super ze si spomenula... caka ma jedna zaciatkom maja a uz som rozmyslala, kde idem zhanat 600g white icingu, lebo 7kg uz ani omylom...na mna je to strasne makke... tak to skusim s PME..vdakaaa! 😉

ajka82
2. apr 2014

@mysiatkoo ta je tiez makka, ale ak si zvladla WI, tak hentu das v pohode 😉

mysiatkoo
2. apr 2014

@ajka82 zvladnut zvladnem, ale zbytocnyx 6,5kg doma nepotrebujem :P

zuzka7512
2. apr 2014

kočky dnes som bola v Lidli a maslo bolo za 1,19€...

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakelina
2. apr 2014

@florentina nezměkne, zůstane to tvrdé 😉

sikag
2. apr 2014

@ajka82 ale ked robis bezlepkovy korpus - ten zakladny vajce, cukor, muka tam ani kypriaci nemusis davat

sikag
2. apr 2014

@mysiatkoo WI dostanes aj 1kg baleni, a co neminies zamiesaj so smartom

mysiatkoo
2. apr 2014

@sikag no ja som nasla len to 7kg vedro... ale nejak intenzivne som este nepatrala, kedze maj je este daleko 😝 tak vdaka za infoooo 😉

lucula73
2. apr 2014

@mysiatkoo
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/white-ici...
napríklad tu majú,ja som odtiaľ brala raz 😉

tamara2307
2. apr 2014

@mirka_st pod potah je najlepsi maslovy krem, teda maslo s cukrom vyslahat. Neviem, ci tie kvietky chces potom lepit na potah..v tom pripade len troskou vody potries.

lenuliatko
2. apr 2014

@sikag Ďakujem, idem popozerať 🙂

lenuliatko
2. apr 2014

@lucula73 Ďakujem pekne. S tým kočiarikom sa potrápim ešte pred pečením torty, aspoň budem vedieť, či to pôjde. Ten lem som si teda dobre pamätala a ďakujem za tip, že to urobiť s odmerkou na nurofen 🙂 A tie písma, ja tie vykrajovačky mám, mne šlo skôr o tú kocku s písmenom na nej. Ako to urobiť, aby to bolo pekne rovnaké. Ale zas nemusím to mať takto silou mocou, aj keď rada by som.

maca77
2. apr 2014

@lenuliatko ja robím takéto kočiariky z polystyrenovej gule ... podľa tohto postupu orežem a potom zdobím poťahovkou ... a takto vyzerali na tortách 😉

lenuliatko
2. apr 2014

@maca77 krááása, presne také niečo som potrebovala. A ten polystyrén potom necháš vnútri, alebo keď zatuhne, vyberieš? Zrejme to tam ostáva a ak áno, normálne ten polystyrén potrieš vodou a drží na tom poťahovka? Ďakujem.

lucula73
3. apr 2014

@maca77 paráda............krásny kočík...... 🙂 ,to si s dovolením uložim aj ja 😉

lucula73
3. apr 2014

@lenuliatko tie kocočky sa dajú urobiť tak,že si urobíš zhruba jednu,akú veľkú chceš......odvážiš na digitálnej váhe a potom si natrháš toľko kuskov,koľko chceš písmenok,o tej váhe,čiže kusky bude mať na veľksoť rovnaké a kocku vytvaruješ pomocou niečoho,čo má tiež aj rovnú hranu,nožík,pravitko,a otáčaš a formuješ.,vyskúšaj,ja som tak raz robila,niekto mi to tu vtedy poradil 😉

mimcak
3. apr 2014

Ahjte. tak som Vás konečne dočítala. Ja nejako nestíham dve torty cez týždeň a ďalšie modelovanie na víkend to už je nejako na mňa veľa. Ani som sa nenazdala a už je tu štvrtok a však mne treba piecť korpusy.Som sa spoliehala,že deti budú v škôlke tak pohodička všetko stihnem ,ale stále su chorý tak to je na figu takto s nimi za zadkom. No tak fotečky. Obidve sú pribináčik . No a na žiadosť malého oslávenca zelené delfíny. 😒

maba
3. apr 2014

ahojte,baby,prosím Vás nemáte recept na farebnú tortu,ktorá má každú vrstvu inej farby?Niekde som ju videla,ale neviem sa k nej akosi "doklikať" 😒 .

mysiatkoo
3. apr 2014

@mimcak super... si sa vyyyyrazne zlepsila v poslednej dobe 😉

mishulle
3. apr 2014

holky moc prosím, mám kilo a půl korpus, dá mi to po promazání pribiňáčkovym krémem s jahodama, dotvarovánim punčovinou a potažení smartflexem 2kg a víc?

mysiatkoo
3. apr 2014

@maba pouzit mozes akykolvek overeny recept na korpus a kazdy plat pecies zvlast zafarbeny potravinarskym farbivom - ja ale nie som z tyx, ktori by s tym mali skusenost - zbytocnyx eciek je vsade az az, nepxala by som ix aj do cesta 😖

aduskatt
3. apr 2014

@mishulle myslim, ze uplne v pohode

mysiatkoo
3. apr 2014

@mishulle ak tam este nemas krem ani jahody, tak nad 2kg sa dostanes s prehladom... nehovoriac o puncovine a potahu

mishulle
3. apr 2014

@aduskatt děkuju

mimcak
3. apr 2014

@mysiatkoo Ďakujem 🙂

meo
3. apr 2014

@mamcas Ahojky, asi už to není aktuální, ale já taky potahuju jenom s pravým marcipánem (1:3) a potahuje se s ním dobře. Válím na silikonovém vále, to je perfektní, vůbec nepodsypávám. Je pravda, že barvy mají trošku jiný odstín, než když barvíš Smartflex, ale modrou už jsem taky dělala viz odkaz: https://www.modrykonik.cz/blog/meo/album/dortik...
Mě tedy taky víc chutná pravý marcipán, ale když potřebuju něco udělat čistě bílé, tak použiju Smartflex. Na to, že jsem začátečník a udělala jsem jenom 8dortů v životě, tak si myslim, že je potah docela rovný a bez nějakých velkých bublin nebo něčeho takového.