Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mimcak
28. apr 2015

trošku odveci,ale kto sa spoznáva,lebo ja ano 😀 😀 😀

cat
28. apr 2015
misi55
28. apr 2015

ahojte vie mi niekto z vas pomoct a poradit?

misi55
28. apr 2015

chcem sa vas opytat kolko mozem skladovat jedle lepidlo a lak na lesk jedle na tortu dakujem

antenka1
28. apr 2015

Ahojteee. Zas to tu ani nestiham obzerat. Parada co ste postvarali.
@nika1985 ta piradska je uuuplne peckova. originalna.
@sikag na krabicu so salkou mi muz hovori ze - ale toto uz neni torta 😀 😀 😀
@maya30 OSEM? o s e m? Odpadnem. Svetove su. Spongebob je perfektne farebne urobeny. A tie svadobne... velka elegancia...
@adrika202 suprove. mate to s majkou perfekne nafotene. ako to fotite?
Ja mam vo fotaku 4 torty, ktore nie som schopna stiahnut a hodit ich sem. ked si konecne najdem cas, vyleziem sem, zacitam sa, zapozeram a bum je po volnom case. uz sa po mne stvera dajake dieta 😀
takze si vas tu len tak pookukujem a som zvedava, kedy sa dostanem k fotaku.
Este by som vas chcela babenky poprosit o radu. Robievate dobosovu tortu? mam robit dobosku, ale este som to nerobila, lebo u nas to nema nikto rad, u nas sa to neje. mate nejaky overeny recep a skusenosti. dakujem
@grasie ta zvonilka je uuuuzasna. ja som myslela inu, ked si hovorila o cililing. tak tieto dve krasavice sa ti teda podarili.Cela ta torta je neskutocnaaaaa. Pekna divocina 🙂. super

antenka1
28. apr 2015

...tak recept som si uz nasla. Precitala som si asi 10 a snad som vybrala ten naj 🙂
Ale ak mate skusenosti alebo nejaky tip naco si dat pozor, budem vdacna.

sikag
28. apr 2015

baby ako spravim doma karamelove salko? varit hodinku zavrete? ci otvorene? diky za tip

majuska55
28. apr 2015

@sikag varit 2 hodiny zavrete v plechovici vo vode 🙂

majuska55
28. apr 2015

No idem prihodit aj ja tie moje vikendove a dnesnu... a uz mam dost, teraz by som potrebovala dva dni zotavit a nemam kedy :( ....ako dokazete frct v jednom kuse.....:( ...cim sa dopujete 😀 😀 ......Baby prosiiiiiim jedna otazocka, robili ste uz niekedy maslovupudingovy krem s mascarpone??????????????????????????

misi55
28. apr 2015

ja som robila z marcipanu krem so slahackou a pudingom a cokoladou ak mate zaujem napisem vam to na mail napiste mi bokorovamichaela@gmail.com

kukulka1
28. apr 2015

@sikag ,ja varím v tlakovom hrnci 45min. a hned aj tri naraz.

majuska55
28. apr 2015

@kukulka1 tak super, to ma nikdy nenapadlo v tlakovom hrcni 🙂...vyskusam

majuska55
28. apr 2015

@misi55 neviem ci ste to mne pisali, ale dakujem, ja potrebujem vyskusat ten pudingovy s mascarpone....🙂, musi tam byt proste maslo....

misi55
28. apr 2015

ano vam som pisala majuska :D oky tak potom vyskusajte urobit puding a ked vychladne vyslahajte s maslom a potom pridajte mascarpone a vyslahajte

misi55
28. apr 2015

a mascarpone je 80% tuku takze maslo vam ani netreba

misi55
28. apr 2015

ja varim salko v hrnci aj 2 a pol hodinky

silvialetko
28. apr 2015

@misi55 mascarpone neslahat zrazi sa treba len vareskou alebo metlivkou

sikag
28. apr 2015

@kukulka1 dikes, idem hned skusit 🙂

blancagon
28. apr 2015

@majuska55 ta svadobka je krásna.

akzuzs
28. apr 2015

@pristela ktorý? ten čo drží sedmičku alebo čo ide zjesť tú hlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akzuzs
28. apr 2015

@kukulka1 ty brďo tak to ma ani nenapadlo 😅 super od teraz aj ja v tlakááááči

majuska55
28. apr 2015

@misi55 ja robievam mascarpone so slahackou a coko, ale chcu tam mat maslo....@silvialetko uz mas odskusany taky krem?
@blancagon dakujem 🙂

misi55
28. apr 2015

no mne sa nezrazil nikdy vznikol krasny krem a podla toho kolko sa slaha tak podla toho hustne

misi55
28. apr 2015

hej zviknem aj ja vopred uvarit smotanu s bielou cokoladou a na druhy den ju vyslaham a potom vyslaham mascarpone s vanilinovym cukrom a zmiesam dokopy s ovocim je to velmi dobre

misi55
28. apr 2015

robila som ovocnu tortu a dala som tam tento krem s ovocim je vyborna :D

makina78
28. apr 2015

@zuziq Ahoj, nie som sice priamo z Kosic, ale casto tam mam cestu za rodicmi. Moju pracu najdes na Mojasvadba album Moje handmade od "makina414".

dzejnus
28. apr 2015

@abriela ved prave preto sa pytam ci bude drzat 😀 nerobila som nepotahovanu tortu aa tato pani sa mi zda zee akosi moc vymysla, neviem uz co ... teraz mi napisala ze do kavy namocit piskoty, a poukladat medzi korpusy .. nooo by som to aj stopla hned uz 😀 nepeciem dlho ani vela, taaakze tak hh ..uvidime co sa z toho vyvinie, potom dam foto ak tak 😀

misi55
28. apr 2015

drzim palceky zalezi aj od ludi nie kazdy ma rad vsetko je strasne vela receptov aby vyhovel roznym ludom kazdy ma ine chute

stebota
28. apr 2015

nestíham čítať pridám aj ja neaké foto z tej druhej som sa tak tešila až som ju neodfotila a toto mi poslali aspoň niečo ale v skutočnosti moja srdcovka a takéto zábery aj ked aj ja to fotím na fygu 😖 😖 😖 😖 a ten kalich to bol môj prvýýýýýýýýýýýýý.

stebota
28. apr 2015

ešte táto na želanie