Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
27. júl 2011

tak som dnes pre nas urobila torticku zo zbytkov aby som si mohla vyskusat stencils sablony nove. Na vrchu OK ale ten bok musim vychytat este veru

monika_123
27. júl 2011

podla mna to nebude na otlacanie lebo to je silikon a to by neotlacilo. Ale oni mi na celu tu kategoriu odpisali ze je sa to pouziva tak s tou specialnou pastou-sugarveil. a do tej kategorie patrili aj tie krajky aj motyle a vsetko co som vam poslala.

yamahafazer
27. júl 2011

@dm1 tu krajkovu stvorcovu co si dala tu akurat chcem hrozne sa mi paci aj ked bude len do hmoty ,ale tu podlhovastu maju vyfotenu v dortomanii a tu tiez chcem tam to robili

dm1
27. júl 2011

@monika_123 ale sugarveil musis natriet do niecoho a tato nema ani kraje tato forma tak vobec si neviem predstavit ako s tym veru robit 😕

monika_123
27. júl 2011

@yamahafazer presne s tymito tam robili???

yamahafazer
27. júl 2011

@dm1
@monika_123 ono sa to podla mna da niako pouzit na ten sugarveil ked to na to natries dostane sa to aj do spar a nechas aj na vrchu natrete a bude taky akoze asi kvet ako ked natlacis hmotu do formicky silikonovej tiez su take na kvety neviem ci ma chapete 😀

monika_123
27. júl 2011

@dm1 jedine ze by to bolo z opacnej strany odfotene 😀

yamahafazer
27. júl 2011

@monika_123 stouto je tam vyfotene,co robili

yamahafazer
27. júl 2011

@monika_123 ozaj aj to by mohlo byt s opacnej strany lebo ved hovorim co su ine formicky silikonove ,ale natlacis do nich marcipan tak ci aj tato neni na taky princip

mizulienka
27. júl 2011

@lusil2005 neviem, ci myslis toto, ale skus pozriet...
www.korunaplus.sk - ostatne pomocky a na 2.strane je taka Karta 11x7cm zubatá tunel
mozno to je to, co hladas...ja mam taku od nich.

mizulienka
27. júl 2011

@dm1 to je nadhera Dani, akoze fakt tak krasne s citom vyzdobena...no mne by ju bolo luto rozkrajat

lusil2005
27. júl 2011

@dm1 hmmm asi mas pravdu... no som zvedava co to nakoniec bude zac 😀 😀 😀
nooo objednavala 🤐 len som vtedy nevedela ktora je na co. tam maju take vselijake nazvy ze polovicny tunel, stredny tunel... myslis tieto tu ze? http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/karty/

lusil2005
27. júl 2011

@mizulienka nieje to ona, ale kusok dalej som ju asi nasla! wow ale to je dobryyy shop! idem to tam presmejdit 😀 dakujem!

lusil2005
27. júl 2011

@dm1 si sa zblaaaaznila? toto chcete jest? taku krasu??? aspon tu orchidku daj dole a neznic ju! 😀 😀 😀 😀 tie stencils mas nadherne. 😵

dm1
27. júl 2011

@yamahafazer ja som si aj myslela ze to je ona z tej dortomanie! a ktoru stvorcovu myslis? Ten ornament?

dm1
27. júl 2011

@lusil2005
@mizulienka baby diky ale uz je aj zarezana 😀 . Hned ako som ju dorobila tak som ju odfotila a hned odrojila 😝 . Len orchidejku som odlozila veru. Mne sa stencils velmi paci uz len to vychytat a bude to. Na svadobnych sa mi paci ked je to len take jemne ton v tone

dm1
27. júl 2011

@monika_123 ty mas na FB 2 stranky? lebo jedna je skoro rovnaka ako ta kde mas ty akoby to bolo to iste https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.ph...

yamahafazer
27. júl 2011

@dm1 ano ten co si posielala12,23

mizulienka
27. júl 2011

@dm1 a ako si robila stencil, tou hmotou z cery alebo iba farbami?

dm1
27. júl 2011

@mizulienka s tou hmotou z cery

mizulienka
27. júl 2011

@lusil2005 ked si robila ten klobuk polovnicky, mala si nejaky postup, alebo iba tak z hlavy si robila?
kamarat bude mat 40 a je to vasnivy polovnik, zakazal mi urobit tortu, ze on nie je maly chlapec 😀 ale chcela by som aj tak 😝 urobim iba okruhlu ale k tomu nejake polovnicke ozdoby iba tak na podlozku mozno polozit....mate nejake napady, polovnicky klobuk by mohol byt a co este? take krasne parohy ako si urobila ty, ani sa nepokusam, to by som nezvladla ale co by este mohlo byt? dakujem 😉

lusil2005
27. júl 2011

@mizulienka http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=333&...
a urcite zvladnes aj parohy!!! staci to len skusit. 😉

lussy23
27. júl 2011

@dm1 - nádherné

daria77
27. júl 2011

@dm1 jemná-krásna

desmodka
27. júl 2011
dm1
27. júl 2011

baby prosim co to mate knizky nejake v pdf poslite mi na maila dakuejm malichova@slovanet.sk

dm1
27. júl 2011

baby inak super veci a casopisy, postupy a ine ma na svojich strankach aj bohus skuste pozriet fakt kopa postupov a navodov https://picasaweb.google.com/Bohus73

katulkaaaaaa
27. júl 2011

baby prosim vas neviete kde sa da objednat oplatka na tortu ale tak ze ja si dam foto?co na nej chcem?kamoska chce taku svadobnu tortu a ja neviem kde hladat 😕

zuzana124
27. júl 2011

@desmodka aj aj by som ta poprosila o tú knižku. Vopred ti ďakujem zuzana.v@inmail.sk 🙂