Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
6. okt 2011

@mizulienka musela by si sa spýtať, či sa dá ešte prihlásiť, kuk tuto http://www.tortyodmamy.sk/tvorive-stretnutie-v-...

vlada111
6. okt 2011

@dajna11 😀

mizulienka
6. okt 2011

@vlada111 skusim pozriet, kedy to vlastne je a ako dlho, lebo na cely oktober mam uz objednavky na torty a potom odchadzame na vychod k rodicom 🙂

eliska22
6. okt 2011

@mrka2 ja som dávala rybársky silon 🙂 vyzeralo to ako pravé struny 🙂

lusil2005
6. okt 2011

Prave som narychlo zbuchala malej torticku na meniny... Zelala si (ako inak) Kitty, tak ma Kitty... 😒 Aspon som na tie sulce okolo minula trosku RDI specialky... Na ine to nemam na co minut. Inspiracia z netu!!!!! 😅

bzucinka2
6. okt 2011

caute, vy dnes nepeciete ci co? ked ste toho tooooooooooooooooooolko popisali, ja som dnes dorobila maxi tortu, co ma cca26 kg , netusim ako ju prenesu a dopravia na miesto urcenia, bude mi luto, ked sa im cestou pokazi, ale nas zakaznik nas pan, este musim urobit jednu poschodovu krabicovu a jedneho simpsona a na tento tyzden koncim 🙂 5-poschodova+ postel+zirafa+torzo +svadba+simpson, aj by stacilo, nie, y som si dnes potiahla nocnu, len ta ozruta mi zabrala celu jednu chladnicku 🙂 tak idem dohajan papa

ikula2
6. okt 2011

@lusil2005 krasna 😉
@bzucinka2 akoze 26 kg tak sup sem foto to som strasne zvedava, to je riadne delo, to si ako dlho robila?

reruna
6. okt 2011

@bzucinka2 26 kg????? to musí být mega dort! kde je foto?

anibas
6. okt 2011

@bzucinka2 foto - foto - foto !!!!!!!!!!!!

anibas
6. okt 2011

@lusil2005 krásna je ta inšpirácia z net-u 😉 😉 😉 😉 😉

anibas
6. okt 2011

boxujem krémom torty o dušu - ja len 2 - 3-posch. a 2-posch. ááááále sa mi nechce - celý deň som riešila TOM a teraz ponocujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada78
6. okt 2011

ahojte, dnes vodári skúšali či viem robiť aj keď mi neohlásene odstavia vodu na dve hodiny a to zrovna keď som sa pustila do plnenia a poťahovania 😅 😝 ale podarilo sa. Zajtra ma čaká ešte jedna, s morským motívom, nemáte nejaké inšpirácie, niečo som našla ale málo 😕

cmeliak78
6. okt 2011

http://www.facebook.com/pages/Torty-a-medovníky...

a taketo pečie moja polovička zatial len pre rodinu

zdenallicka
6. okt 2011
dada78
6. okt 2011

@zdenallicka jéééj super ďakujem, toto som presne hľadala 😵

zdenallicka
6. okt 2011

@dada78 Bohužel ti víc fotek nemůžu hodit, protože mi nějak blbnul foťák..☹ Ale hoď si do vyhledávače třeba podmořské dno nebo Nemo a ono ti toho vyjede spoustu... 🙂

zdenallicka
6. okt 2011

@dada78 Na MMB si do vyhledávače dej Nemo..

anibas
6. okt 2011

@dada78 alebo - trošku vidno

dm1
6. okt 2011

baby dakujem za nazor co sa tyka slanaka ja mam na to rovnaky nazor a tak som jej aj napisala ze dakujem za zaujem ale take torty nerobim a prsa su maximum co som ochotna spravit 🤐

vlada111
6. okt 2011

@mizulienka aha to je pravda, na stretká môžu chodiť vlastne len tie kočky, čo nepečú veľa 😒

vlada111
6. okt 2011

@dm1 tak to sa mi páči 🙂

mizulienka
6. okt 2011

@vlada111 hihi no to by to potom vyzeralo, co? 🙂
to mam objednavky, co su nahlasene uz mesiac dopredu, eby som vedela skor, mohla som si to zorganizovat inac, nevadi, snad nabuduce 🙂b

yamahafazer
7. okt 2011

@dada78 stale krajsie a krajsie torticky robis sikula 😵 a oni doobeda vyhlasovali kde bude vypnuta voda ja som isla akurat z obchodu tak som pocuvala ci nebude aj unas lebo som tiez akurat piekla

mizulienka
7. okt 2011

@yamahafazer ty mas tiez sugarveil krajku, ze? prosim ta, ako dlho to nechavas susit, lebo na navode pise 4 hodiny, treba tolko?

yamahafazer
7. okt 2011

@mizulienka akurat ju teraz davam na tortu a ja si ju vzdy spravim vecer a na druhy den ju pouzivam 4 hod sa mi zda malo podla toho ako mas vlhko ci ti dovtedy uschne

mizulienka
7. okt 2011

@yamahafazer uff mne este len dnes pride a vecer chcem zdobit 😕

bzucinka2
7. okt 2011

@ikula2
@reruna
@anibas tak to bol mega dort, akoze jeden den som piekla, druhy plnila a vcera potahovala, ale teda bola to makacka ble, hlavne ked sa mi to cele nahlo a musela som opravovat 😝 ale muzik povedal wauw, takze to je uz co povedat, tak dufam, ze aj pani bude spokojna a foto hodim v priebehu dna ked dokoncim este dnesne dve 🙂

bzucinka2
7. okt 2011

@dada78 krasna a morske mam len tieto ulozene 🙂