Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
16. nov 2011

dievčatá - nemáte "kreatívnu a farebnú" tortu s náradím ? treba mi takú 2-kilovú a nechcú drevený podklad 😠

akme
16. nov 2011

moje posledné výtvory, @daducha tá torta keď ju zjemníš bude celkom OK ale ten anjel je tam ako päsť na oko hrozné

akme
16. nov 2011

@vecernicci prosím ty nemáš postup na traktor malý na tortu uložený, Danka mi poslala link ale ten ma nejako neoslovil? Dakujem

dada78
16. nov 2011

@anibas pozerám,že som neni jediná čo jej nejde otvoriť správa,zase ten koník blne 😒 , aj ja Ťa poprosím napísať na FB č.účtu a sumu s poštovným, veľká vďaka 😵

dm1
16. nov 2011

@zlatat toto je ta co mam robit. Len zlate listky a zlate tie perlicky

mizulienka
16. nov 2011

dievcata, ktore z tychto formiciek najviac pouzijem...neviem, si to uplne predstavit
http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/...

dm1
16. nov 2011

@mizulienka zalezi ktora sa ti najviac paci a pozri si aj rozmer su tam rozdiely aj centimeter tusim. Ja ich budem objednavat z ciech pred vianocami tam su za 230 Kc

katy1979
16. nov 2011

@anibas bubaky poslane ip nejde tak pisem sem. esteze baby to tu spomenuli lebo ja som aj na to zabudla 😀

katy1979
16. nov 2011

@dm1 fuuha baba tazko som preglgla. ty si sikula ty to zvladnes ja by som ich asi velmi silno rozmyslala ci sa do toho vobec pustit.

alex21
16. nov 2011

@dm1 ty si hladala tie svietniky na baterku, ja som ich dnes videla v kauflande. Mali 2 velkosti, mensie a take vyssie a boli ulozene mezdi zlavnenym tovarom, teda spon u nas.

dm1
16. nov 2011

@alex21 diky moc zajtra idem do kaufu tak kuknem. do kiku som este nemala s malym kedy prebehnut 😉

daducha
16. nov 2011

Babulky, pracovali ste niekedy s farebnou Regalice ? Mam taku krasnu ze baby blue,ale neviem ci z toho dokazem urobit ruzicky.Nemate niekto skusenost ?Nech sa netrapim zbytocne.Aj ked ta modra je uzasna,chcela som si ju kupit na stretku ako gelovku, no zrovna ju nemali a ani neobjednali ,bude az v Novom roku 😠 .
Dakujem

daducha
16. nov 2011

@dm1 super, co ja by som dala za to, keby som mohla robit svadobnu .Teraz bol rok co peciem a ani jedna hlavna svadobna ☹ .Preco sa mne tak vyhybaju 😖 .
Urcite to zvladnes,si velka sikulka 😵

dm1
16. nov 2011

@daducha no praveze ona neni hlavna svadobna preto som si aj myslela ze bude max. 2-posch. a oni takto. keby viem neberiem si tam este jednu tortu 😝 . Neviem ako to napracem do ladnicky 🤐 . Ja robim este jednu hlavnu svadbonu zimnu s vlockami a psich zaprahom na to sa tesim a aj sa toho obavam 😒 . To bude na zaciatku decembra.

inak ja som si tie postavicky G.F chcela kupit a davat na tortu za vypozicne ale im sa tak pacila ze ju venuju mladomanzelom ako darcek

dm1
16. nov 2011

@daducha ozaj uz ste mali ten kurz s Juliou? ja prave robim kvety o dusu nejake lebo som som mala volnu ruku tak robim kvietkovu 😵

daducha
16. nov 2011

@dm1 az 26.-27. 11 , joj, uz sa neviem dockat 😵 😵 😵 .Som zvedava ako tie ruze na nedelu urobim bez skolenia 😀 , ja mam pred kvietkami veeelky respekt .
Ozaj, tu Regalice poznas ?

daducha
16. nov 2011

@dm1 s tou chladnickou by som ja mala poriadny problem,teraz ked mrzne uz ani nase jedlo nemôzem davat na balkon,nieto tortu 😖 .Ja vtedy jednu odovzdavam v piatok rano, aj ked je na sobotu a az tak plnim tu dalsiu sobotnu.Inak nemam sancu 😉

dm1
16. nov 2011

@daducha to mame zrovna stretko aj v TN a mne sa budu total klepat ruky bo tam budem predvadzat a vraj s mikrofonom a snimat bude kamera 🤐 . No na paradu 😝 😔 .
Regalice poznam ale len z netu nemala som este. uz somr rozmyslala viackrat kupit aspon ciernu lebo vzdy miniem veeeela gelovky ale ked neviem ako rychlo to tvrdne tak neviem...

dm1
16. nov 2011

@daducha ja to tiez tak robievam ale pocitala som s tym ze to budu max. dve 2-poschodovky to by som zmestila mam vacsiu ladnicku ale takto neviem neviem. A kedze su obe svadobne chcu ich obe na piatok uz tak to bude vesele 😝

dm1
16. nov 2011

baby uz aj na peceni hrou maju tie podlozky http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/silikonov.... Takze tie co idete do TN a chceli by ste ich tak pri zlave 10% by som vam ich mohla doniest za cca. 10,62 EUR 😵

no idem ja robit tie kvietky bo nebude co dat na tortu

lusil2005
17. nov 2011

Tu je moja dnesna... kto uhadne aky je to motiv???? 😀 (PRISTELA SHUSH!!!!)

dadka212
17. nov 2011

@lusil2005 twilight či ako sa to píše ?? v každom prípade je nádhernááá

mizulienka
17. nov 2011

@lusil2005 perfektna je, krasna 🙂 ten tulipan je bombovy, si iba malovala bielu hmotu, perfektna fakt 🙂

yamahafazer
17. nov 2011

@lusil2005 ta je nadherna 😵 krasa a ten kvet a proste vsetko dokonale a ako si robila to jablko je to puncovina?

ja idem akurat teraz piect sa naranajkum a idem na to mam jednu dvojposchodku srdcovu a jedno srdce na zajtra a ja neviem preco stale umna chcu len dvojposchodove srdcia uz by som si rada aj nieco ine spravila

mizulienka
17. nov 2011

@dm1 a z akeho shopu to budes kupovat? dakujem

adul67
17. nov 2011

@dm1 tak ja by som brala tu podložku modru až donesieš
😉

reruna
17. nov 2011

@lusil2005 krásné 🙂

lusil2005
17. nov 2011

jej zienky dakujem! sa z nej vytesujem 😀 twilight je moja srdcovka a dnes je premiera. @dadka212 spravne 😀
@yamahafazer nie nie to jablcko je cele z hmoty...

mizulienka
17. nov 2011

@lusil2005 Luci a ako si robila ten tulipan? si farbila gelovkami? krasny je.

vecernicci
17. nov 2011

@lusil2005 krásný dortík, fakt jsi profík 🙂 😉
@akme já toho moc uloženého nemá, vždycky hledám, co je aktuálně potřeba 🙂 , po něčem se i podívám 😉