Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

livia76
19. nov 2011

@eliska22 aj my sme dva dni jedli len pizzu 😀

alenv
19. nov 2011

holky prosím vás, když se dělá dvoupatrový dort tak se každá část potáhne zvlášt a tu menší část nahoru jak přiděláte, aby to drželo? Pouze krém zespod, nebo to nějak upovnujete 😅 🙂 chtěla bych ted zkusit dvoupatrový menší děkuju

vlada111
19. nov 2011

@janulkamartinko nedalo mi to a napísala som jej správu. Som zvedavá, či sa hrdinky ozve. Ja by som takýchto zabila.

vlada111
19. nov 2011

@anibas Sabi neposlala si mi podklady k platbe. Dostala si moju správu? Písala som ti aj na FB ☹

jakelina
19. nov 2011

Holky máte některá tady to??? Dělá se s tím dobře??? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50351312&tab=0

vlada111
19. nov 2011

@alenv ja len položím bez všetkého a drží to. Ale ešte vystužujem, Niektoré kočky nevystužujú.

jakelina
19. nov 2011

@alenv jestli nebude moc velký a těžký, tak nemusíš vyztužovat

alenv
19. nov 2011

@jakelina
@vlada111 díky tak já zkusí vystužení a uvidíme🙂 je to jen pro nás tak se nic neděje 🙂

janulkamartinko
19. nov 2011

@vlada111 nechapem komu?

79zuzana
19. nov 2011

@jakelina ahoj ja mam tie vykrajovacky... dobre sa s tym pracuje 🙂 len som to kupila za 4x vacsiu cenu 🙂))

jakelina
19. nov 2011

@79zuzana děkuju, vypadá to právě hezky a může to dobře vypadat na těch spodních lemech. Já vždycky něco najdu a už zase kupuju, kdy mi nějaký dort nějakou korunu taky vydělá 😀 😲 😀 ???? Já pořád dělám dá se říct zadarmo pro rodinu a známé. 🙄

jakelina
19. nov 2011

@alenv já jsem vyztužovala brčkem a do toho špejli, ale jenom velký dort a když jsem ho někam vezla dál

lusil2005
19. nov 2011

@anibas 😀 nic! cestne slovo. len Natalka stala vedla mna a nakazala aj na ritku dat 😅

jakelina
19. nov 2011

@lusil2005 no jenom aby 😀 😀 😀 jestli tam nebyl nějaký bobek 😀 😀 co se musel schovat 😀

alenv
19. nov 2011

😉 @jakelina tak to je dobrý díky za tip

lusil2005
19. nov 2011

Zienky dakujem vam kraaaasne za pochvaly! Taka som rada! Supla som si tabletku (svoju prvu odkedy kojim) lebo mi fakt islo hlavu rozhodit, idem sa nahodit, deti nechavam drahemu (tiez prvy krat od porodu 😀 ) a vyraaazam do kina! 😵

lusil2005
19. nov 2011

@jakelina 😀 😀 😀 no ked som to tam davala tak nebol. ale mozno to krpec maly hned vyuzil tu kvetinku! 😀

jakelina
19. nov 2011

@lusil2005 známe děti, že jo 😀 😀

jakelina
19. nov 2011

@lusil2005 tak si to užij a manžel ať si připraví k ruce taky tabletku. Doufám, že ho děti trochu pozlobí, ať ví zač je toho loket 😉

sofi07
19. nov 2011

moje posledne vytvory do porodu, lekar mi pohrozil nemocnicou, ak okamzite nezacnem oddychovat, uz sa mi skracuje krcok ☹ , neviem ako to vydrzim do februara nic nerobit ☹

lusil2005
19. nov 2011

@jakelina no to urcite. maleho som uz uspala, a manzel chrni tiez na gauci... normalne mam strach tu s nim deti nechat 🤐

jakelina
19. nov 2011

@lusil2005 tak to ti usnul brzo malý a i manžel.

@sofi07 vykašli se na práci a lež a těš se na miminko 😉

janulkamartinko
19. nov 2011

@sofi07 Treba aj oddychovat,vytvory nadherne....ked mas cierne pozadie to fotis na ciernom? ja to chcem docielit a neviem ako....

lusil2005
19. nov 2011

@jakelina maly mi takto zaspinkava vzdy. je to anjelik. co sa o manzelovi povedat neda 😠

anibas
19. nov 2011

@vlada111 mášIP

Žienky - ešte neposielajte peniaze, až keď uvidíte poštovné, tuším je len 0,40 €, posielal to cez mm jeden kolega, potreboval sa uliať z práce 😀 😀 😀

anibas
19. nov 2011

@sofi07 krááásne - štrikuj s vyloženými nohami !!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

79zuzana
19. nov 2011

@jakelina no u mna to vyzera tiez tak 🙂 vacsinou peciem len pre nas a aj ked uz mam nejaku objednavku, neviem opytat velku sumu, kedze si nepripadam ako ozajstna cukrarka 😒 😒 😒 naposledy som uz povedala manzelovi, ze teraz uz naozaj opytam normalnu sumu 😀 no... a nakoniec som ju darovala ako narodeninovy darcek 😀 😀 😀 nie je zo mna dobry biznisman 😉 ale uz som investovala tolko do tych pomocok, ze uz asi fakt budem musiet piect za peniazky... 🙂 🙂 🙂
@sofi07 krasne torticky... a uz len pekne oddychuj a tes sa na drobceka 🙂

mizulienka
19. nov 2011

baby tak nakoniecsom robila este jeden krem, bol pekny hladky, zvysilo sa mi, tak som natrela na korpus aj nam, a teraz idem jest a on je normalne v torte zrazeny, boze cim to moze byt?
to bude aka hanba, ak je taky aj v torte? co mam teraz robit???? 😕 😕

mrka2
19. nov 2011

@mizulienka mne sa to stalo 2x, zatial mi nic nevraveli dotycni,ze bola zrazena,tak mozno nebude, ale tak pre istotu sa im vyhybam nadaleko 😝 ale tak hadam v torte nebude zrazeny... ja tiez nechapem, ked som natierala bol uplne hladky a potom som natrela aj nam zvysky a presne ako pises,zacal sa mi pred ocami zrazat. no tak tiez neviem,cim to mohlo byt 🙄