Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ivigirl
11. feb 2012

@eliska22 😀 a já chtěla světlou 😀 jsem začátečník a mám jen práškové barvy

alenv
11. feb 2012

@ivigirl jukni na youtube.. tam je pěkně postup jak potahovat.. aby jsi měla boky hladké 🙂 jinak čím menší tím to jde hůř

lusil2005
12. feb 2012

aaa moja tretia dnesna... mam dost.
bola do tomboly na kralovskom maskarnom plese.

mariann2
12. feb 2012

@lusil2005 krásna, s čím si maľovala korunu a žezlo?

mariann2
12. feb 2012

tento týždeň som skončila 😝

yamahafazer
12. feb 2012

@ajka82 mala teda tu to bavi nastastie aj vcera som uz mala vsetko pospratovane,ale ona si modelovala perlicky a muslicky tak som jej musela este nechat vylozene nech modeluje 😀 ona sa pri tom zabavi a ked nie tak bud muz sa snou zabavi chvilku ked je doma alebo sa niako hra a v najhorsom pripade ked uz ozaj nevie co zo sebou tak pri mne pozera niaku rozpravku.Ale vies to su aj roky praxe ja uz peciem od 16 rokov takze to uz mam zmaknute lavou zadnou uz viem co a ako mam dva roboty tak jeden slaha sam zatial si robim ine a potom umyvacku ta teda super pomoze lebo predtym umyvat tie haldy riadu dalo zabrat.A mala sa zas do vsetkoho hrne ona by chcela vsetko robit 😀 tak co moze vsetko jej necham nech sa uci.
tu je par fotiek mojej pomocnicky a to vymodelovala trojposchodovu tortu 😀 a tu capicu si furt chce davat a,ze je niaky kuchar hovori 😀

yamahafazer
12. feb 2012

@lusil2005 nadherna je 🙂
@mariann2 na tej okruhlej tie farby su suprove

yamahafazer
12. feb 2012

@ajka82 ale ty si sa krasne rozbehla super ti to ide 😉 .Ja zasa napriklad do noci by som nemohla vypekat ja by som bola hotova ja sa musim vyspat aj vcera som si cez den pospala s malou hod a pol lebo by som tie torty ani nedokoncila,ale uz si tolko toriet nebudem brat to niekedy mam vynimocny stav ,ze sa nahrne,ale uz budem muset odmietat lebo pojdem do prace tak uz nebudem tolko stihat.

@anibas tie su krasne a krstinova nadhera 🙂
@desmodka nadhera aj si na tej krivej na tej spodnej vykrajovala otvor pre tu vrchnu ked si na nu polozila?
@zuzana124 krasne jemnucka

yamahafazer
12. feb 2012

@mariann2 perfektne su a ta gitara vyzera ako skutocna
@lusil2005 peknucka jemna aj stencils super
@dm1 krasna je a farby si viem predstavit ake mas pekne lebo aj mne to tak blbo foti a tu zahradkovu totalne prasivo odfotilo 😠 a ako stihas popri praci pecenie?

larah
12. feb 2012

@lusil2005 super pracicka
@mariann2 velmi peknucke
@yamahafazer roztomila pomocnicka aj nas sa do vsetkeho hrabe,ci im to aj zostane? 😅

mizulienka
12. feb 2012

@lusil2005 nadherne torty vsetky 3, si sa teda poriadne narobila, ale jedna krajsia ako druha.
@yamahafazer mala je perfektna 😉
@mariann2 perfektne

tu je moja posledna tohtotyzdnova a uz peciem na buduci tyzden 😕

lamps
12. feb 2012

@mizulienka tá je krásna 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mizulienka
12. feb 2012

@lamps dakujem, boli si teraz pre nu, pani aj s synom, to je prenho k 13. narodeninam, bolo krasne pozerat, ako mu zaziarili ocka, perfektne 😉

miciatko
12. feb 2012

@mizulienka ta je nadherna , ulozim si 😉

miciatko
12. feb 2012

@yamahafazer mala je krasna , super pomocnicka

79zuzana
12. feb 2012

@mizulienka krasna je 🙂
@yamahafazer aku mas krasnu pomocnicku... uz sa neviem dockat, kym aj ta moja dorastie ;) zatial mi len vyhadzuje veci zo skriniek a tesi sa ako to krasne bucha o podlahu 😀 😀 😀
@mariann2 krasne torticky... ta duhovana uplne ze wow 🙂
@lusil2005 nadherna... chcela by som taku vyhrat 🙂

79zuzana
12. feb 2012

@anibas nadherne torty... ta krstinova nema chybu...🙂
@zuzana124 krasna je 🙂 ja si idem skusit stencils tento tyzden, tak som zvedava ako to bude. Tvoj je uplne super ;)
@desmodka velmi krasne... kriva je super... na toto este nemam odvahu 🙂
@ivigirl len tak dalej, kazdy mesiac mu upecies novu torticku a na rok bude torta ako od profika 🙂

ivigirl
12. feb 2012

@79zuzana musim zkoušet, ted se pokusim k valentýnu a mám celkem 3 děti,tak snad na nich se naučim 😉 😀

lusil2005
12. feb 2012

dakujem vam vsetkyyyym!
@mariann2 striekala som zlatou farbou v spreji 😉

79zuzana
12. feb 2012

@ivigirl ja som sa tiez ucila na svojich detoch, potom na susedoch a znamych 🙂

zuziq
12. feb 2012

moja dnesna pre manzelovu babicku.. asi najblizsie skusim smartlex velvet, lebo s tou K2 sa mi zakazdym inak robi.. valkat ju musim pri otvorenom okne, inak sa trha. Neviem si predstavit, ako sa s nou potom da robit v lete 😕

bzucinka2
12. feb 2012

krasne torticky vsetky super, @dm krstinova je krasna, co sa ti na nej nepozdava 🙂
mne ide stale kon zle, tak ma ani nebavi citat to , ked mam hladat ☹

iwulka23
12. feb 2012

Prosím Vás,poradte nejaké fajné vzdušné piškotové cesto do 25cm ..žeby som ho prerezala na 3x..kolko vajec,muky atd?? ako robíte vy?? žeby mi isto fajne narástlo a nespadlo..díííík 🙂

lamps
12. feb 2012

@mizulienka juuuj tak to je super pocit, keď vidíš radosť v očkách 😅 😅 😅 😅

larah
12. feb 2012

@mizulienka peknucka aj ja by som taku prijala 🙂
@zuziq krasna jemna

lusil2005
12. feb 2012

@mizulienka naaadherna!

mamina1978
12. feb 2012

Ahoj, dnes pride moja svagrina s rodinou na navstevu a im nechuti potahovka, tak toto je moja prva cokoladova torta............
Kvietky s mmf som vsak ako ozdobu predsa len dala. 😉

juliam
12. feb 2012

akože ženy, ja len ústa otváram, čo všetko dokážete. nádherné niečo, nechápem, ako to robíte... keď raz budem veľká, tak možno aj ja také niečo urobím 😀 😀 😀

vecernicci
12. feb 2012

holky, nádherný dortíky jste zase přidaly, už jsem je olajkovala a jdu pro radu, potřebuju inspiraci na dortík pro paní na 40, můžou být kytky, ale nemá být usedlý, něco moderního a teď babo raď 😝

lusil2005
12. feb 2012

@vecernicci co stencils? alebo kriva torta s kvietkami? alebo nieco take jednoduche, elegantne.