Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bianca
28. feb 2012

koooooooocky.Tam sme navstivoili obchodny dom Lidl a len zo sucitu som si kupila jedny cukriky ze aspon ochutnam aj ked s nimi nerobim a viem aky problem je ich zohnat.Teda aspon u nas som ich nikdy uz nenasla ked bol amerikansky tyzden.Tak zo solidarity akejsi som si kupila jeden balik a pokostujem 😉

lusil2005
28. feb 2012

@zlatat ja uz sa pytala ci tu niekto nerobil s gumpastou, lebo vo vsetkych videach a navodoch sa robi s nou. no asi vyskusam aj ja 😕
@jakelina pancier bol taky bledo hnedy. potom som namalovala kakaom tie tmavsie casti, a nakoniec bielou tie spary medzi tymi polickami na pancieri 😅

janulkamartinko
28. feb 2012

Ahojte,babenky nepotrebujete niektora babo? zostala mi telova hmota mmf tak som robila deti 😀 no nuda 🙂

maca77
28. feb 2012

@lusil2005 korytnačka je úžasná 😵

@zlatat wau, ako živé tie narcisky 😵

@anibas ja keď som bola naposledy v PP v predajni u Kamky, tak mi núkali univerzálny žilkovač.... i na listy i na kvety... ale som si nevzala, lebo som potrebovala iné veci nakúpiť 😒

miciatko
28. feb 2012

@janulkamartinko 😀 😀 😀 😀 😀 v tej dnesnej dobe si kazdy robi deti kedy sa mu zachce 🙂 🙂 .. . ..

zlatat
28. feb 2012

@lusil2005 ozaj Luci nechystáš sa kupovať pravý marcipán? Či už naň kašleš?

zlatat
28. feb 2012

@anibas a nepíšu nikde veľkosť ?

dm1
28. feb 2012

@maca77 myslis taky ten zeleny 2-dielny velky? lebo ten na stretku mirka mimulilinka mala na skusku a ze neni moc dobry za tu cenu

maca77
28. feb 2012

@dm1 hm veru nepamätám či bol dvojdielny... ale cena ma odradila 😒 a ak to bol ten ktorý majú na stránke, tak som aj rada že som nekúpila ... keĎ tam niekedy pôjdem tak sa opýtam či majú viac druhov 😅

dm1
28. feb 2012
abriela
28. feb 2012

@janulkamartinko beriem to babo, len do neho vdychni este zivot 😀

lamps
28. feb 2012

a moja ďalšia margarétková do zbierky 😅

anibas
28. feb 2012

@lamps to je dokonalosť 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nádherná - juj prečo sa po PDT nedá maľovať 😒 😒 😒 😒 😒

lamps
28. feb 2012

@anibas juuj to ja neviem, ja používam len MMF a len výnimočne si kupujem hotové hmoty. Ja mám taký pocit, že to maľovanie je rýchlejšie ako modelovanie. Ale s PDT sa robí dobre tráva 😅 . Ďakujem za pochvalu 😅 😅 😅

janula.h
28. feb 2012

@zlatat WAW krásne ako živé 🙂

abriela
28. feb 2012

@lamps wau - nadherna torta. Ked su na torte postavicky, je pekny, ale zvacsa potom ludia nevedia co s tym? Zjest to, odlozit, ako krajat tortu???? Tvoja torta je uzasna. Ukladam si, aj ked asi nikdy takuto nedokazem spravit.

mrka2
28. feb 2012

@anibas ja som malovala raz na PDT s gelovkami - no nikdy viac,ale raz s praskovou a super mi uschlo 🙂

lamps
28. feb 2012

@abriela ale dokážeš, čoby si nedokázala 😅 to maľovanie je rýchle len tak šup šup pobeháš štetcom po torte a je to 😅

lifinka
28. feb 2012

@lamps krásný dortí, jsi šikula, pěkně kreslíš🙂
chtěla jsem se zeptat pribiňáčkový krém v dortu pokud se hned nesní, jak dlouho může být v lednici a poživatelný?

mizulienka
28. feb 2012

@lamps nadherna,uplne dokonala 😉

janula.h
28. feb 2012

@lamps nádherná 😵

janula.h
28. feb 2012

žienky poraďte dobrý a rýchly postup na Tomáša 🙂 iba na tortu takého malého 🙂 ĎAKUJEEEM

mizulienka
28. feb 2012
lamps
28. feb 2012

@lifinka ďakujem za pochvalu, ten pribináčkový krém asi treba skonzumovať čo najskôr pokiaľ viem je v ňom tvaroh a ten treba rýchlo spapať 😅

lamps
28. feb 2012

@mizulienka
@janula.h dievčence ďakujem 😅 😅 😅, vy ma tu vždy tak potešíte. Som akási unavená v poslednej dobe, asi na mňa lezie jarná únava, hoci ja som ju v živote nemala. Ale tento rok ma asi dolapila. Musím sa nejako dať dokopy, aby som bola fit.

peroli
28. feb 2012
anibas
28. feb 2012

@mrka2 teraz ma čaká punčové auto RED BULL a musí byť pomaľované - tak mi neostáva nič inšie len kúpiť Haribo a vrátiť sa k MMF 😅 😅

janula.h
28. feb 2012

@abriela @mizulienka žienky dikyyyyyyyy 🙂

bianca
28. feb 2012

@lamps ta je neskutocna.Bez dovolenia ukladam pre inspiraciu