Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
6. mar 2012

@ladydia poslala som žiadosť 😉 😉

mizulienka
6. mar 2012

@ladydia jasne 😉

vecernicci
6. mar 2012
ladydia
6. mar 2012

@anibas ja som vcera urobila nalet na hyper..vu, kupila som vsetky haribo v ruzovom cukre 😀 ale mali len 8 kusov ☹

ladydia
6. mar 2012

@anibas 😎 uz letím

vlada111
6. mar 2012

@mojmacik krásna tortička. Máš môj obdiv aj za tvoje trojičky 🙂

dadka212
6. mar 2012

@pristela prosím ťa ako si robila na tej tvojej krivej bielo zlato striebornej tie esíčka? bielkovou polevou? chcem to asi ísť robiť pre kamošku ako prekvapko na jej oslavu a rada by som aby torta vyzerala tak luxusne 😀

abriela
6. mar 2012

Kocky, rano ste pisali o vajciach. Vcera na trhu stali 18 centov, dnes 20
A v obchode - siet Fresh - 30 vajec -5,40€

pristela
6. mar 2012

@dadka212 daduš ano bielkovou polevou, a pak stetcom ako pako tie esicka malovala na strieborno, bo bielko ani hmotu na strieborno nezafarbis 😠

dadka212
6. mar 2012

@pristela dík...no ja som dúfala, že mi to pojde zafarbiť 😖 do kelu...

pristela
6. mar 2012

@dadka212 ee, ano sa nesnaž míňať striebornu, zafarbi ti to len na šedo a skoda drahej farby 😝 som skusala , ze keby naahodou sa to podari 😀 😀 😀

bianca
6. mar 2012

ahojte

@abriela fuuuuuuuuuuuuuu toto mi pisala kamoska ze vcera hladala vajca lacnejsie.Som neverila ale asi to bude realita co? 😕

dadka212
6. mar 2012

@pristela ja mám iba zlatú som to chcela celé zlato biele...no asi prehodnotím svoj zámer 😀

mizulienka
6. mar 2012

@abriela u nas v obchode zatial 10 vajec za 1,19eur, kupila som pre istotu 30

ajka82
6. mar 2012

baby moj prvy kvet na drotiku...teda aj prvy iny ako ruza 😅 myslite ze moze byt? potom chcem dorobit este jednu a nejaky puk aby som to dala na stopku

abriela
6. mar 2012

@mizulienka no neboj, o tyzdne napises vacsiu cenu ako ja,kedze si na dedine.
1,19 stali 6.
@bianca sledujem ceny, lebo sa tu o tom pise uz tyzden. a naozaj zo dna na den rastu.
@ajka82 kraasny

bianca
6. mar 2012

@ajka82 nadhera

@abriela ja uz sem moc nechodim lebo som sa uplne stratila v novych tvarach 😀 ja sa snazim skor spravovat FB aby som uplne nevypadla z kontaktu.Sem tam nakuknem ,pocitam,polajkujem 😵

yamahafazer
6. mar 2012

baby citam,ze tu pisete o vajickach akurat som dnes nakupovala na torty v tescu a stoja 1.99 dobre zdrazeli 😠 akosi vsetko ide hore

yamahafazer
6. mar 2012

@ajka82 krasne sa ti podarile super 😉

yamahafazer
6. mar 2012

@miciatko tie vajicka su nadherne 😵

bianca
6. mar 2012

@yamahafazer ne vsetko ne.Platy ostavaju teda ak mas stastie a normalneho zamestnavatela

dm1
6. mar 2012

@yamahafazer ja som isla do tesca ale pri tych akciovych samozrejme prazdny regal 😠 a uz mali len neakciove za 1,99.... v kaufe som ale kupila za 1,69

dm1
6. mar 2012

@ladydia u nas ich mali fakt kopu ja som kupila 40 balikov a este tam cela krabica zostala

peroli
6. mar 2012

nemáte někdo nebo neznáte tyhle vypichovače???

https://www.youtube.com/watch?v=yby8vWXfa2c

podle videa vypadají fakt super!! a jsou i za celkem dobrou cenu (v brněnském gostolu jsou od 99,- do 138,- / podle druhu)

dm1
6. mar 2012

@mojmacik no pekne tak pekne zneuzili situaciu a predavaju aj lacno dovezene vajcia za raz taku cenu.....

dm1
6. mar 2012

@peroli ja mam tu abecedu z toho a je super rada ju pouzivam

ladydia
6. mar 2012

@dm1 keby mi to napadlo skor, mohla som nie´koho z vas poziadat aby mi ich kupil a poslal postou...u nas ich je strasne tazke zohnat...už fakt zacinam uvazovat nad kupou hmoty, nastastie´nemam teraz ziadne objednavky, ale na april mam 6... ☹

lussy23
6. mar 2012

@ajka82 nádherný kvietok