Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
25. jún 2012

@florentina tak šťáva z černého bezu květu
30 květů bezu
2litry vody
7g kys. citronové
květy omyjeme a vše smícháme a necháme stát 24 hodin
občas promícháme
pak scedíme a přidáme 2 kg cukru a zahřejeme na 40 stupňů a pak dáváme do sklenic

šťáva z citronů
4 citrony (oloupat a nakrájet)
1a půl litru vody (převařená)
4 čl kys. citronové
necháme 24 hodin stát a pak přidáme 1 kg cukru, může se i víc, podle chuti

domácí džus
3 pomeranče (pořádně omýt a odrbat kartáčkem)
3 velké mrkve
1/2 kg cukru
1/2 litru vody
vaříme v papiňáku 1/2 hodiny
pak vychladlé rozmixujeme a do vychladlého přidáme dys, citronovou
potom ředíme 8-10 litry vody

mizulienka
25. jún 2012

@vlada111 urcite ju urobim, lebo ja uz nechcem zazit to, co minule v tom teple 😕
Vladi este mi povedz, ides presne podla receptu, alebo niecoho davas viac alebo menej?
dakujem

mrka2
25. jún 2012

@vlada111 perfektna 😵
@njonja tak to musela byt piplacka.. ale super!!!
@salonka1981 krasa! hnedu ukladam 🙂

mizulienka
25. jún 2012

@vlada111 Vladi ta s ponikmi je asi najkrajsia, aku som zatial videla ponikovu.
@njonja nadherne muffinky
@salonka1981 perfektne

katulkaaaaaa
25. jún 2012

ahojte moje dve na rozlucku do skolky a promocie...

florentina
25. jún 2012

@simasa tak já bych se také moc ráda účastnila, ale jsem z Prahy a tak to pro mne asi bude dost daleko, ale já bych se ráda účastnila i tak. Spíš to je asi o tom, co si pod tím představujete....protože pokud by jsme se měly sejít jen třeba na kafíčko odpoledne, tak by to cestování (a výdaje za dopravu) asi na tu chvilku nestálo za to. Ale teď mě napadá, že začátkem září jedme na dovču na moravu, tak to už by bylo blíž......tak to bych se mohla na jeden den rodince zdejchnout🙂...

florentina
25. jún 2012

@njonja @vlada111 holky ty vaše dílka jsou krásně barevné a precizně vyvedené...fakt nádhera
@salonka1981 krása
....a všechno jsem si uložila do inspirací....děkuji

florentina
25. jún 2012

@vecernicci děkuji moc... 😉 ...a jakou to má pak trvanlivost? Ta šťáva asi dlouho, ne? a ten džus?

mates22
25. jún 2012

@vlada111 náhodou jsou ti koníci moc hezký, celej dort je krásnej.......... taky budu dělat marlenku, ale nějak mi přijde, že k tomu potah není to pravé, máš to už vyzkoušené, nebijo se ty chutě nějak? Já uvažovala teda o čokotransferu, ale děsí mě to teplo ☹

nikulqa
25. jún 2012

moja sobotnajsia,manzelovi k narodeninam...

simasa
25. jún 2012

@florentina @jakelina @dm1 @aduskatt @anibas
Ved ja som prave kvoli tej vzdialenosti rozmyslala nad nejakou oblastou pri hraniciach - napr. ja som z Trencianskeho kraja - tak ak by Vam to vyhovovalo, skusila by som najst nieco tu. Ale asi by nemalo vyznam, len nejake posedenie pri kave. Skor som rozmyslala prenajat si na jednu noc chatu s tym, ze napr. v sobotu na obed by bol prichod a v nedelu na obed odchod. Ved napiste svoje nazory. Ja som doma (nezamestnana), tak by som mozno skusila nieco zorganizovat.
A inac, to by nas bolo len 6? A co napr. @pristela @mizulienka @vlada111 @dadka212 @daducha @eliska22 @mariann2 @dada2007 @vecernicci @janula.h @dajna11
Nemozem vypisat vsetky, kto by mal zaujem, nech da vediet, ved to je jedno, ci zaciatocnik, ci pokrocily, nikto sa nemusi bat prihlasit.

dadka212
25. jún 2012

baby prosím kto robíte KOLACE ???? známa ma ukecala na plech koláču a ja neviem kolko pýtať....kolko mám zobrať za celý plech koláču, bude to cesto, pribináčiková plnka, ovocie a želatina Ďakujem

eliska22
25. jún 2012

@vlada111 nádherná tortička ako si robila ten strom? krásny je.. 😵

mima595
25. jún 2012

@dadka212 - už si robila en kolac?? lebo moja sestra ho robila cez vikend a ta plnka sa akokeby zrazila, ked tam dala navrch tu zelatinu...

dadka212
25. jún 2012

@mima595 nerobila som ho ešte....uf tak asi musím vymyslieť niečo iné....

symoona
25. jún 2012

Ahojte. Skúšali ste niektorá hmoty Renshaw?? http://cukrarske-pomucky.cz/hmoty-a-suroviny/po...

mima595
25. jún 2012

@dadka212 - prave preto ti to pisem, lebo ja robim zelatinovy kolac a pod to teda davam tvaroh ale vymiesany s herou a na to nahrubo ovocie, aby sa zelatina nedostala k tvarohu, lebo ho roztopi...
no a teraz sestra robila pribinacikovy a na to dalal borovnice a na to zelatinu a pribinacik sa jej komplet roztiekal..ALE!!! moja sestra je veeelmi sviatocna pekarka, robila to vsetko na 1 sup...možno kebyze spravis vecer pribinacikoa, das na kolac, cz noc zachladit a rano das na to tu zelatinu...možno by to drzalo...ale neviem...asi by som sa bala to risknut pre niekoho...

tento recept je velmi fajn:

janulkamartinko
25. jún 2012

@vlada111 prekrasna ,dokonala a tie farby 🙂

@njonja nadherne,rozkosne 🙂

@salonka1981 vsetky krasne 🙂

janulkamartinko
25. jún 2012

@nikulqa

@katulkaaaaaa nadherene babulky ste sikovne 🙂

anibas
25. jún 2012

@njonja @vlada111 - prekrásne farebné 😵 😵 😵 😵

janulkamartinko
25. jún 2012

@miciatko krasne 🙂

@dm1 Nadhera,vsetky a ta profi foto ako z katalogu 🙂

anibas
25. jún 2012

@simasa to by bolo dobré - 1x prespať - ja by prišla vlakom a potom by sa uvidelo ako ďalej - môžem po 6.7.

janulkamartinko
25. jún 2012

@mariann2 Paradne,prosim ta tie okuliare si robila rucne? a ako? ja ked som take robila dopadli hrozne 🙂
@mima1311 mnam vypada dobre 🙂

@macicka84 podareny 🙂

@dada2007 super 🙂

janulkamartinko
25. jún 2012

@jakelina nadherna 🙂

@janula.h milucke obe 🙂

@1katuska73 super 🙂

@iwulka23 pekny certik 🙂

stankapk
25. jún 2012

ahojte kocky!
pridavam sem novu plnku, ktoru som vyskusala. mozno ju niektore aj robite, ale citam tuto temu velmi dlho a este som na nu nenatrafila. kamoska, pre ktoru som robila tortu napisala ze bola "famozna" a ze si rodinni prislusnici pytali duplu, co sa v jej rodine nestava! je to plnka kde nie je co pokazit:
750 g tvarohu (makkeho, ja som dala z lidla) 500 g mascarpone, 120 g cukru krupica, 2-3 lyzice citronovej stavy, 1 vanilkovy cukor.
vsetko dat do misy a vymiesat. robila som ju v tych horucavach, tak som pre istotu supla trosku crem-ole.
plnka je velmi osviezujuca, rychla, mozno sa niekomu bude hodit 🙂

aduskatt
25. jún 2012

babyyyy.......tak ja lejem cesto do rafika zvrchu a ono mi vyteka zospodu, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsom cosi pozbierala lyzickou a dala naspat, ael asi bude nieco na puncovinu, dufam, ze korpus bude dost vysoky.to nam to ten den zacina na prd

lokalistin
25. jún 2012

@dm1 nadherne

dadka212
25. jún 2012

@stankapk šupni tú plnku aj do témy na krémy 😉

lokalistin
25. jún 2012

@vlada111 krasna je