Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zsuzsu
28. feb 2013

Minecraft hotovo aj sa lubilo 🙂 Fotene s mobilom, inak trava je pekna zelena a aj zomby :D aj ke to tu neviediet :D a panacik je modry :D

aduskatt
28. feb 2013

@pipka je nadherna🙂)) no a ako si tu cervenu, co som ti hned navrhla zavrhla.-)))

viera6
1. mar 2013

@pipka nádherná s dovolením ukladám 😉

vecernicci
1. mar 2013

@lamps tak vymodeluj jinou číču a v nestřeženým okamžiku vyměň 😀

dada2007
1. mar 2013

@blcha kludne.......snažím sa všetko zapisovať si.....teda mám doc subor a len tam všetko kopírujem 😅

mizulienka
1. mar 2013

@pipka perfektna je, tak nech dnesok je ovela lepsi 😉

dada2007
1. mar 2013

@pipka no ty si šikovnááááááááááááááá...............ale teda ti poviem-nechcem taký deň......fakt že nie!!! prajem ti, aby sa ti už nikdy neopakoval!!! 😉

sticker
1. mar 2013

@pipka Tak nato, že sa Ti nedarilo je nááááádherná 😵 🙂 😉

viera6
1. mar 2013

ahojte,
pridávam včerajšou a skúšala som robit aj na slano len tak pre nas a veru chutila...

blcha
1. mar 2013

@dada2007 ja si to ipekne zapisujem do zosita konecne som si zalozila taky tortovy ked uz sa troska s tym pecenim rozbieham 😉

jitta
1. mar 2013

Ahoj holky, přidávám svůj 10. dortík, peču jen pro nás 😉 😉 a i když to není dokonalé, jsem spokojená, krásně se mi povedlo potáhnout dort, je to dortík pro dceru k dnešním narozeninám 😉 😉 Jen nemůžu nikde u číňana sehnat abecedu, což mě mrzí, chtěla jsem tam dát i jméno 😒

dadka212
1. mar 2013

ahojte pridávam svoje dalšie

mamina1978
1. mar 2013

@jitta ved je celkom peknucka...... 😉 🙂 A ak by si chcela, tak meno mozes urobit so sulcekou z hmoty 😉 🙂

mamina1978
1. mar 2013

@dadka212 Ohladne pozadia vlociek......vcera bola este oficialne zima, tak to bolo OK , ale dnes uz je jaaaaaaaaaar 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty mas vzdy nadherne, farebne, pestre , vesele torticky, tak uz zbal konecne tie snehove vlockyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 A ako tak pozeram dnes aj tie torticky su take pochmurne. Uz sa tesim na to pozadie od teba zo zahrady 😉

dadka212
1. mar 2013

@mamina1978 ou nie nie jar začína až niekedy 20.alebo 21. marca 😵 😵

mamina1978
1. mar 2013

@dadka212 mas pravdu 😉 😀 😀 😀 😀 😀 ty deb..... u nas v radiu na Antenne Bayern !!!! 😠 😠 😅 😅 , ze vsak dnes zacina oficialne jar , prave si asi robili prcu z ludi a ja som ani na datum teraz nepozerala a naletelaaaa 😎 😀 😀 😀 😀 V pozadi totiz pocuvam radio a nerozmyslam, teda rozmyslam, ale len o tortach, ako spravna tortomaniacka.... 😉
Tak to mas teda tie snehove vlocky este 20 necelych dni povolene 🙄 🙄 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
1. mar 2013

@aduskatt no vies co..nakoniec som si porobila drobne kvietky vo viacerych farbach a postupne som to prikladala..a teda fakt, ze ta cervena mi nakoniec k tomu isla naj 😅 😵 😵 takze dakujem 😉

dadka212
1. mar 2013

@mamina1978 😀 😀 ale šak ja to vymením, len musím kúpiť nejakú látku peknú 😝 😀

jania023
1. mar 2013

Prosim pomozhte mi vcera som robila branky z potahovny a nechce mi uschnut..co s tym tie branky sa ohynaju..vecer musim toru odovzdat a neviem co stym

mamina1978
1. mar 2013

@dadka212 vies co, ja mam inak tiez problem vzdy, ze na com fotit 🙄 Tak momentalne len na detskych dekach 😝 😝 😝 😝 Ale tak tych par dni uz vydrzime 😉 A ty mas potom peknu zelenu travu v pozadi 😀

pipka
1. mar 2013

babuliatka moje straaasne moc dakujem za podporu a pochvaly 😵 😵 😵 😵 😵 moooc si to cenim 😉

torticka odovzdana a mooc sa pacila, tak duuufam, ze sa aj starusikom bude pacit a hlavne ze im bude aj chutit 😉

jakelina
1. mar 2013

@jania023 a z čeho jsi dělala?? Udělej ze Smartflexu a to vyschne za pár hodin někde v kuchyni na talířku 😉

mamina1978
1. mar 2013

Dievcata,tak ja som chcela urobit torticku ako darcek pre kamaratku k narodeninam...... a ona chudatko je tehotna, za 3 tyzdne caka druheho synceka a dostali cela rodinka ten nechutny chripkovy virus.☹((((((
Tak sme teraz oslavu zrusili ,takze moje nie moc podarene hotenzie asi uz na torticku nepojdu.........

libela
1. mar 2013

@jitta aj postavičku si robila? super🙂

jania023
1. mar 2013

@jakelina mam to z whit icingu ci ako sa to pise..a zial nemam moznost na inu hmotu kedze som daleko a tu sa nic nextra nepredava

viera6
1. mar 2013

tortičkarky prosím ......o inšpiracie otvorenej knihy ....jedna strana by mala byt na 70 a druha na 50....je to pre ženy...a ešte nemate niektorá návod na tkací stroj na koberce.....to by som chcela na tu stranu 70 ....dakujem

jitta
1. mar 2013

@libela děkuju, dělala jsem i postavičku, ale bylo to dost ve spěchu, ale už vím, jak na to, že si s tím prostě musím pohrát a tu hmotu pořádně propracovat a je to pak úplně o nečem jiném 😉 😉 příště to zase bude o něco lepší 😉

libela
1. mar 2013

@jitta A hmotu si robíš sama?

jitta
1. mar 2013

@libela jo, jo, dělám si sama, ze suš. mléka, ta nám chutná nejvíc 😉 😉 na první dort jsem dělala MMF a to nám nechutnalo

zuul
1. mar 2013

HOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLKY darujem zajtrajsi den modelovania kvietkov v BA vo vrakuni. od 8,00 do 17,00.
naty ma popalene prsty na ruke, uz tyzden 40tky, crp 69, antibiotika.
nemozem tam ist. takze ak niektora chcete len mi pisnite IP, dam vam meno pod ktorym sa tam hlasit. zaplatene je to uz a urobim dobry skutok.
ide tam aj @mizulienka.