Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
15. mar 2013

@dm1 presne, akurat som to vravela muzovi, ze on to komentuje, ako keby komentoval farmu 😠
akoze jemu by som raz dala urobit tortu

levandulka3
15. mar 2013

@dm1 vážne až toľko, a koľko vody a cery pridávaš sa mi zdá, že ja jej toľko nemávam 😒

jakelina
15. mar 2013

@aduskatt já ti řeknu co na ňu, lžičku si vezmu 😀 😀 😀

pralinka25
15. mar 2013

@rachel36a bielka vyslahane nad parou mi potahovku neroztopili tiez som robila penu na pivo a drzala uplne v pohode do druheho dna

jakelina
15. mar 2013

Holky vyfotila jsem postup na hlavičku se zavřenýma očkama. Já vím, že vy to všechny umíte, ale třeba nějaký začátečník bude rád. Jenom nevím jak se tady ty fotky uspořádají. Fotila jse to teď potmě, tak nic moc.

lokalistin
15. mar 2013

@lamps wow uzasna
@pristela tie tvoje postavicky nemaju chybu

lokalistin
15. mar 2013

@janula.h wow wow wow tak ta nema chybu a tie delfiny su uplne uzasne wow

levandulka3
15. mar 2013

@jakelina prepáč ale ja som blondína, neviem či som správne pochopila, že tá hmota je vlastne iba posúvaná a stláčaná nejakou kosticou a tým vytvaruješ nos a najmä ústa 😒 😒 a akú kosticu používaš

wera.g
15. mar 2013

jeeeej super, ale aj tak nechápem ako na to 🙂)) teda tie pery, krása, fakt pecka ! toto ja nikdy nepochopím 🙂) @jakelina

lokalistin
15. mar 2013

@jakelina dobreeeee

wera.g
15. mar 2013

ahojte, pridávam aspoň dve z mojich tohtotýždňových, moju prvú svadobnú a tortu na firemnú párty do mojej bývalej práce, téma st patricks day 😉

lamps
15. mar 2013

@wera.g obe super 😅 😅 😅 😅 😅

dm1
15. mar 2013

baby sak ja malujem tie klobasy sak to vypada ze hroza ja neviem malovaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😔

lokalistin
15. mar 2013

tak aj ja som sa dneska cinila, @lawli korpus na rezanie super,presne ta konzistencia aku som hladala,ale chutovo mi zial moj chuti lepsie(len ten je zas moc krehky,jemny),ale mozno som ho mala dlho v trube,ale bol mi dost suchy
Takze korpus od @lawli,jahodovo-jogurtovo-slahackovy krem,potahovane MMF, 5,75kg

lamps
15. mar 2013

@dm1 veď tam daj skutočnú a máš po starostiach 😀 😀 😀

dm1
15. mar 2013

@lamps srandicky srandicky ale to su vazne veciiiii 😀 . No vypada to ako grilovana pripalena klobasa ale sak no co uz chceli ze nieco nezdrave a grilovana na uhol je isto horsia ako varena 😀

mariann2
16. mar 2013

ahojte, pridávam moje,idem dorobiť poslednú a idem spať

rapunzel1
16. mar 2013

Po minulom týždni mi dalo zabrať sa nakopnúť... tu sú 4 dokončená, zajtra ešte piatu a tento týždeň fajront.

rachel36a
16. mar 2013

@pralinka25 ďakukjem, už som urobila a pekne drží...

denuschka7
16. mar 2013

@kohutovci jeeej aka nahoda 🙂 ja som si ju iba skusala...ci to zvladnem (pretoze tiez to je moja prva postavicka)...tortu budem robit zaciatkom aprila 🙂 a nahodou...na to ze si robila prvykrat...len ta hlava je troska splastena, ale ja s mojou nemam pravo hodnotit.... ale verim tomu ze druhykrat uz budeme vediet ako na to ... s akou hmotou si to modelovala?

mizulienka
16. mar 2013

baby, ked robim mascarpone krem z 3 slahaciek staci, ked dam menej coko...nechcem, aby to bolo take sladke,dik

mizulienka
16. mar 2013

@mariann2 perfektne vsetky 😉 ta krabice so stencilom je bombova

mizulienka
16. mar 2013

@wera.g nadherne 😉

@rapunzel1 super vsetky 😉

kohutovci
16. mar 2013

@denuschka7 ja si vyrabam hmotu zo suseneho mlieka.. a preto je ta hlava splostena..lebo mi ta hmota sadala.. keby som castejsie piekla.. tak si urcite na figurgy objednam uz hotovu hmotu.. ty s cim robis?

lamps
16. mar 2013

@dm1 😀 😀 😀 😀 to máš pravdu Danka, ale sranda musí byť

mimcak
16. mar 2013

@janula.h no akože pred tebou klobúk dole 🙂 úžasná a tie detaili.No zavládla si to perfektne. ˇUžasná je 😵 😵 😵 😵

sticker
16. mar 2013

@jakelina Ver tomu, že začiatočníkov je tu véééľa 🙂 A potešia sa, viď. ja 😅 😀
My sme s dcérou začali aj tie torty pozerať, no nevydržali sme a zaľahli. Pozriem si v archíve, ale presne ako píšete, zhadzoval ich akože vtipnými komentármi hneď na začiatku 😒 Verím tomu, že mnohí oľutovali že sa tam aj prihlásili, keď to teraz vidia 😒

mimcak
16. mar 2013

@rapunzel1 som rada,že si to po minulom týždni navzadala a nakopla sa ešte viac 😀 ,krásne tortušky

katuskad
16. mar 2013

baby, kedy opakujú na JOJke najlepšie slovenské torty ? dakujem...

adrika202
16. mar 2013

krstinová,vanilkový korpus,pribináčkový krem ,čučoriedky 🙂