Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pppeeetttaaa
7. dec 2015

ahojte, moje vikendovky pridavam..

cat
8. dec 2015

Ahojte, ak poznáte ešte nejakého cvoka, čo je ochotný z fondánu vymodelovať celú osadu z PC hry Clash of Clans, zoznámte ma, aspoň budeme dvaja cvoci 😀 Baby, ja sa s týmto serkám už týždeň, synovi na 10-te narodky..tortu robím v sobotu, toto mu ostane ako nejedlá dekorácia:

stebota
8. dec 2015

ahoooojte sak som zabudla fotky pridať 😀 😀 😀 😀 😀 Tá prvá bola krásne žltá je zle odfotená.

stebota
8. dec 2015

@pppeeetttaaa Tá posledná nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrika202
8. dec 2015

ja tento týžden len keksíčky a mam fajront 🙂 🙂

minnehaha2005
8. dec 2015

ahojte 🙂 potrebovala by som marcipanovu narodeninovu tortu na tuto sobotu Bratislava

tinuskaha
8. dec 2015

@adrika202 ahoj,mozem ta poprosit o recept na tie keksiky(medvedikov)? je cesto makke aj na druhy den??pytam sa preto lebo by som nieco podobne chcela upiect synovi do skolky a kedze je postihnuty a aj deticky v specialnej skolke ktoru navstevuje tak by som potrebovala aby cesto bolo makke aj na druhy de,viete niektore deticky maju problem s hryzenim....dakujem pekne...alebo nejaky iny tip na keksiky niekto nema?? dakujem krasne 🙂

antenka1
8. dec 2015

@tinuskaha vcera som nasla na webe toto. Este som teda neskusala ale snad by si nevymyslala 🙂. Skus a potom napis ci naozaj 😉
http://www.napadynavody.sk/ihned-makke-vianocne...

pppeeetttaaa
8. dec 2015

@stebota 🙂)) dakujem, chceli nieco vtipne a nic ine ma nenapadlo 🙂

adrika202
9. dec 2015

@tinuskaha su to klasicke linecke ,cim dlhsie stoja tym su lepsie 🙂

kasiopeja01
9. dec 2015

Nepotrebuje niekto ozdobu na tortu? Urobila som topanku a pani tortu zrusila :(. Ma male nedostatky, ale budem rada ak najde vyuzitie. Som z Popradu. Cena 8eur,ale da sa dohodnut

mamka_danka
9. dec 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

to je skoda ze ti zrusili objednavku.. fakt peknu tortu si spravila

dush
9. dec 2015

take jednoduche som mala cez vikend...

pperlicka
10. dec 2015

haha vidim ze sme cerpali z rovnakeho obrazku 🙂) ja som mala bezlepkovu verziu

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudusik7
10. dec 2015
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

kocky poslite mi kusok zo svojho talentu 🙂

luculiatko
10. dec 2015

@cat tu annu a elsu ste lepili priamo na fondan? alebo zvlast na kusok fondanu a pak to cele napepili aby bol podklad pevnejší?

cat
10. dec 2015

@luculiatko ja som mala na torte Annu a Elsu len ako plastové postavičky iba tak položené na torte..

luculiatko
10. dec 2015

@pppeeetttaaa ta anna s elsou je len prilepena na fondame? drzi ci je to aj nejak vystužene

pppeeetttaaa
10. dec 2015

@luculiatko ahoj ano je to len na fondane decorgelom prilepene a aj zvrchu potrete a drzi..

luculiatko
11. dec 2015

kocky je tu niekto kto robyl poschodovu tortu? ak ano prosim poradit třeba to nejak vystuzit aby sa ta mensia neprepadla???? ak ano cííím

ralficka
11. dec 2015
Používateľ ralficka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ralficka.

ja by som chcela teraz k vianociam nejaku peknu upiect dufam ze sa mi to podari 🙂

stebota
11. dec 2015

@luculiatko staci ak das do spodnej torty slamky 3-5 kusov podla velkosti torty vrchnej a do slamiek spajdle bude to v pohode držať jasne že vrchna je na kartone alebo na neakom podnose 😀 😀

mizulienka
11. dec 2015

ahojte, poradite mi prosim vas? idem robit nepotahovanu tortu a na vrch chcem dat mrazene ovocie...mozem ho dat na vrch zamrazene a poliat trochou zelatiny, alebo ho mam najskor rozmrazit a tak to dat na vrch torty? dakujem

jakelina
11. dec 2015

@mizulienka já bych asi dala čerstvé, to mražené pouští vodu 😝 😝

mizulienka
11. dec 2015

@jakelina Majka dakujem, z cerstveho ovocia mam iba hrozno, kiwi a granatove jablko 😕
najprv som tam chcela dat to mrazene ovocie ale potom ma napadlo, ze co to urobi, ked sa rozpusti

luculiatko
11. dec 2015

@stebota ano mam ju na podnose len aby sa mi neprepadla.

chvapilu
11. dec 2015

ahoj vkládám dnešní dva , a moooc děkuju za pochvalu minulého dortu.Hezký večer

lamps
12. dec 2015

ahojte dievčence, pridávam tortušku, aj som sa pri jej tvorení zasmiala 😀

lamps
12. dec 2015