Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alionuska
15. feb 2011

@bzucinka2 aj tebe dakujem...🙂

paja.o
15. feb 2011

@zdenallicka já bych dala 4 😅

zdenallicka
15. feb 2011

ALi, ty bys dala kolik?

mrka2
15. feb 2011

dievcata, ja som si kupila teraz tu podlozku na Tortomanii za 16,90 http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho... uz si pripadam ako reklama na tortomaniu,ale mne sa strasne paci ten ich obchod a aj velmi mily pristup 🙂 podlozka je super,velmi sa z nej tesim,ale podla mna ju mozu nahradit celkom pekne aj strukturalne folie,co su okolo 2 eura za kus 😉
@reruna peknucka torticka, jemna... 🙂

paja.o
15. feb 2011

@mrka2 @yamahafazer @dm1 @reruna @vlada111 děkujíííí 😅 Dort byl s jovokrémem a fakt mňam. Dali si i sousedi a všem moc chutnalo. Tak holky díky moc za recept 😉

anibas
15. feb 2011

@lenka.pav ahoj Lenka ? ako ? pečieš ?

anibas
15. feb 2011
anibas
15. feb 2011

teraz som si objednala vedro PDT - 5 kg - pracuje niekto s PDT ? síce torta žiadna, ale vyskúšam 😀 😀 😀

zdenallicka
15. feb 2011

D9ky všem za ty vajíčka..🙂 Dám tři a uvidím..🙂

mizulienka
15. feb 2011

ahojte, tak pozeram tie otlacacie podlozky, na tortomanii ich maju za 16,90, vyrobca china a na koruna plus maju wilton, ale ta je za 29 eur....mne nevadi, ak by bola vyrobena v cine, ma ju niekto a ako ste spokojne? 😉 dakujem

zdenallicka
15. feb 2011

Já používám struktur fólie..🙂 Řekla bych, že to vyjde nastejno, jenom pořizovací cena je menší..🙂

dajna11
15. feb 2011

@mizulienka ja som ž otláčala aj na protišmykovej podložke čo býva v autách na palubovkách...bolo to take kocečkové 🙂 🙂 🙂

aktak
15. feb 2011

@alionuska nestiham z teba, kolko hodin denne venujes tortickam? nech sa ti dari ;)

robila som k narodeninam manzelovi dve pred vikendom, je vasnivy lyziar a basketbalista 😀 deti ma neradi nechavaju "bez pomoci" takze asistovali 😀

mrka2
15. feb 2011

@anibas ja mam PTD,ale s tym neviem akosi robit... mne sa akosi furt lepi,ak ked tam dam kopu solamylu... no ked prides na to,ako sa to robi,tak daj vediet,este mam asi 3 kila 😅 no a postavicky sa mi super robili 🙂 niekto praveze pise,ze s PTD sa nerobia dobre,lebo pomaly schne,ale ja som bola spokojna,len potahovat neviem akosi 😔
@mizulienka prave som to pisala o tych podlozkach par prispevkov vyssie,ja mam tu made in china a som spokojna 😉

mrka2
15. feb 2011

@aktak jeej, super torticky, a hned dve... no manzel musel posluchat 😀 😉 😎

hejdita
15. feb 2011

ahoj ja som vcera robila pre tchynku ma dneska svatek 🙂 tak len taku jednoduchu 😀 zo zbytkov potahovky ....namiesto cokolady 🙂

jajuuus
15. feb 2011

tak včerajšie auto aj napriek všetkým nepríjemnostiam uzrelo svetlo sveta... len som zabudla bočné zrkadielka... 😀 dnes musím dorobiť a hajde odovzdať ho kamoške... 😵
prišla som na to, že farbu si musím primiešať už do hotovej bielej MMF hmoty, lebo keď ju už pridám pri rozpúšťaní cukríkov, tak je sypká a láme sa... neviem síce prečo, ale keď som zvolila tento postup, tak to bolo úúúplne iné... 😅

jakelina
15. feb 2011

@hejdita moc hezká. Já jsem včera dělala pro kamarádku taky ze zbytků co jsem měla různé barvy. Ona ještě nikdy nejedla MMF, tak jenom na ochutnání.

reruna
15. feb 2011

@jakelina @hejdita že prý ze zbytků - jsou moc krásné 🙂
@aktak mm byl si rád 🙂 v čem jsi pekla ten baskeťák?, něco takového mě taky láká, mm taky hraje a bude mít svátek

lussy23
15. feb 2011

@reruna @paja.o @bzucinka2 - krásne

lussy23
15. feb 2011

@jakelina - krásne srdiečko 🙂
@hejdita -krásna torta 🙂
@aktak - podarené 🙂 🙂 a krásne

aktak
15. feb 2011

dakujem baby, ste zlate, neni to nic moc ale manzel aj deti sa tesili 😵

@reruna na plechu som si urobila obdlznik a vykrojila vecsi, stredny a najmensi kruh a dala na seba, vrch zahladila plnkou, naplnit aj potiahnut som s detmi stihla kym isiel mm po cerstve pecivo do obchodu, takze ak tomu chvilu venujes budes mat dokonalu polgulu 😉

adul67
15. feb 2011

@zdenallicka kde zoženiem tu struktur foliu? to počujem prvy krat

adul67
15. feb 2011

@zdenallicka to je pekne byvaju aj kvetinkove?dakujem.ešte popozeram.

zdenallicka
15. feb 2011

JJ, já mám tři, jednu tam teď nemají.. Ta je zrovna s kvítkama...🙂

bzucinka2
15. feb 2011

@lussy23 dakujem 🙂

mrka2
15. feb 2011

ahojte, tak moja dnesna rychlovka pre moju maminu na Valentina - trosku oneskorene,no ale predsa 😅

erika107
15. feb 2011

Ahojcek
chcela som sa spytat velmi davno tu jedna babulka hodila torticku s jazierkom v ktorom bola zelatina ako voda... chcem sa opytat ci tam dala pod to aj potahovku alebo nie. bojim sa ze sa mi ta zelatina siakne do korpusu a este som sa chcela spytat hnedu farbu robite len s kakaom, ktore sa rozmiesa vo vode alebo ako? vdaka

kitchima
15. feb 2011

mozem vlozit obrazok aj takej torty pre dospelych?? 😀