Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dm1
18. mar 2011
@sofi07 aj ja som hned spoznala ze je tvoja 😉 . Je krasna!

ja som prave dokoncila stvrtu tohtotyzdnovu a mam volno x-) . Idem odfotit poslednu a dam sem
dm1
18. mar 2011
tak tu su moje vytvory
dm1
18. mar 2011
@reruna krasna torta aj tie muffinky sa podarili
ferinka
18. mar 2011
Uffff tak mám dopečených 5 korpusů na velký plech a zítra se jde na to 😃 😃 😃 Držte palce ať je to k světu :-p 😎
martinex
18. mar 2011
tak som prave dokoncila tuto torticku... mohlo to by aj lepsie,ale tak nepiekla som 4 mesiace-to spravi svoje :-N
mizulienka
19. mar 2011
@dm1 ach jaaj prenadnerne torticky, a ta krstinova no super.
ten spodok si robila tym bielkom? a ako sa ti to robilo?
mizulienka
19. mar 2011
@martinex nahodou je krasna, ked ja taku urobim, budem spokojna 😉
yamahafazer
19. mar 2011
@dm1 no nadherne torticky 🙂 a tie okruhle ake robis velke priemer?ja najviac tych 32cm tusim je a ta modra krtstinova krasa
@martinex no ta je zlatunka
vladka1
19. mar 2011
prosím o inspiraci...nemáte některá z vás uložený obrázek nějakého "doktorského"dortu?
díky
vladka1
19. mar 2011
tak už jsem našla....jen bych chtěla poprosit...vím, že jste některá z vás tady košili dělala...nemáte prosííím fotopostup?
DĚKUJI
jana
19. mar 2011
Ahojte, chcem sa opytat ci niektore peciete aj na predaj. Som z BA a torta by bola v polovici maja k 1 roku s postavickou Waybuloo YoJoJo. Ak by sa nahodou niekto nasiel, mozte mi poslat IP. Dakujem.
paja.o
19. mar 2011
ahoj holky, kreslím štětcem na marcipán - gelovýma barvama wilton. Nemáte nějaký fígl na to, aby mi barva opravdu pěkně zaschla? díky
dm1
19. mar 2011
@mizulienka dakujem. A ano je to tym bielkom a robilo sa to celkom dobre. Som si z papiera na pecenie urobila taku sablonku s tymi oblucikmi spendlikmi som to tam pripla a podla toho urobila obluciky a potom som to vyplnila.

@yamahafazer priemery ako kedy podla zelania. Napr. ta jedna mensia kitty je 22cm a ta vacsia 28cm. Takze od tych 22-30cm robim
ada9557
19. mar 2011
@dm1 kráááááásne tortičky.suuuper 😉 😉 😉
zlatat
19. mar 2011
ahojte,

teeeda aká nádhera tu pribudla - všetky nové tortičky sú také krááásne

Aj ja som 1 robila, pred chvíľkou som ju dokončila
zlatat
19. mar 2011
no zabudla som fotku priložiť 😃
reruna
19. mar 2011
@anibas díky
@dm1 krásné, ta křtinová je úžasná 🙂
@martinex moc pěkný Pů
@zlatat krása, ta kytička je živá? jestli to je z hmoty, tak nechápu, jak to děláš 🙂
dm1
19. mar 2011
@zlatat krasne kvietky a vidim ze si artistity hned aj vyskusala
zlatat
19. mar 2011
@reruna nie, to je z hmoty - včera som sa s ňou "hrajkala" ... ďakujem za pochvalu
@dm1 áno, áno ... sa vytešujem, lebo smo konečne mala voľnú ruku, tak som ich hneď mohla vyskúšať 😃
martinex
19. mar 2011
dakujem za pochvalu,torticku som prave odovzdala tak som zvedava ako sa bude pacit oslavencovi..a hlavne chutit 🙂 @zlatat teda ta kyticka nema chybu,je naaadherna x-)
zlatat
19. mar 2011
@martinex ďakujem, odfotila som aj detail kytičky, snáď to bude lepšie vidno, lebo tu tak strašne zmenší tie fotky, nechápem prečo
martinex
19. mar 2011
@zlatat ja z teba umrem...toto by som rada videla jak si to spravila....uuuuuuuuuuzasne!!!!!!
jakelina
19. mar 2011
@dm1
@martinex
@zlatat nádhera. 😉
zlatat
19. mar 2011
@martinex ďakujem ... no jednoducho, jediné čo som robila s vykrajovačkami boli ruže a lístočky. Ostatné kvietky len s omojimi rukami a nožničkami a kosticou 🙂
@jakelina
lawli
19. mar 2011
Ahojte ,tak po veeeľmi dlhej dobe som nakukla a musím len chváliť ,všetky tortičky kráááásne x-) ....len som popozerala fotečky ,lebo tých pár desiatok strán čo ste tu popísali nemám silu a ani čas čítať :-|
Mne teraz býva dosť zle a tak nepečiem a asi to budem musieť ne chvíľku nechať, včera som sa babrala s jednou tortou a žalúdok nepočúval....no nejak som to v rámci možnosti spravila ,tak prikladam foto 🙂
mrka2
19. mar 2011
@zlatat prekrasna!
@lawli super torticka. a blahozelam k tehu 🙂 =-) nepostrehla som,ze cakas babatko 🙂 x-)
mrka2
19. mar 2011
@dm1 hiii, a teba som nepochvalila... no tvoje torticky sa chvalia samy o sebe 😃 super krasne! a zas Kitty 😃 😉
@martinex a tebe blahozelam k malemu prckovi!!! torticka krasna!
lawli
19. mar 2011
@mrka2 ďakujem ďakujem 😉 to ,že som tehu si ani nemohla postrehnúť ,pretože som tu už dlhu dobu neprispievala a posledný krát som ešte tehu nebola :-N ešte raz ďakujem 🙂
sofi07
19. mar 2011
@dm1 dakujem, krasne torty si porobila, tyzden bez kitty sa ti asi ani nerata 🙂, krstinova je nadherna, bielkova poleva? aj to srdiecko je velmi krasne, zaujimave farby

@lawli pripajam sa k blahozelaniu, davaj si pozor, krasny macko puf

@zlatat nadherna torticka, prekrasna kyticka, sikovna si velmi
pripajam aj ja tohtotyzdnovu pracu
mrka2
19. mar 2011
@lawli super super! aj my sme uz zacali snazilkovat,ale len tak vlazne... 😃 :-p tak nech to zbehne bez dalsich nevolnosti... viem,o com hovoris :-p |-|
@sofi07 uzasne...no a tie tvoje pernicky... =-) =-) =-) len ziram x-)