Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adul67
21. apr 2011

ahojte kto mi poradí ako sa farbí kokos?dala som si do misky kokos a trochu praškovej farbi a nejak sa mi to nezda ta farba sa ma rospustit vo vode?alebo taku suchu praškovu ,a potom trepat v tej miske?

adul67
21. apr 2011

@yamahafazer to srdce je krasne 🙂

gabrielaa
21. apr 2011

@jajuuus děkuju moc ) pošli mi to prosím do IP 😉 😀

bzucinka2
21. apr 2011

@jajuuus aj ja si prosim sablonku na topanpcky, dakujem 😉

bzucinka2
21. apr 2011

no a tu su moje tohtotyzdnove 🙂

jakelina
21. apr 2011

@bzucinka2 ty jsou nádherné, ty jedeš jako drak 😉

bzucinka2
21. apr 2011

@jakelina dakujem, veru tento tyzden to bol des ale dnes som skoncila a buduci tyzden to tiez nebude lahke ☹

jakelina
21. apr 2011

@bzucinka2 zvládáš to super, máš ještě Tomáška malinkého. Já teď mám strašně práce s účetnictvím, tak jsem ráda, když něco uvařím a o pečení nemůže být ani řeč. ☹

bzucinka2
21. apr 2011

@jakelina tak aj uctovnictvo da zabrat, akurat ze z toho mas vacsi zisk 🙂

jakelina
21. apr 2011

@bzucinka2 jak kdy, podle toho jak klienti platí 😀 😝 😀

bzucinka2
21. apr 2011

@jakelina 😀 😀 😀 len ich pelne vyzmykaj 😀 😀 😀

alicc
21. apr 2011

@mizulinka @dadka212 robila som so skaramelizovanym salkom(uvarenym), maslom a karamelovym pudingom, no hotova basen, ja by som ho zjedla aj len tak 😀

dadka212
21. apr 2011

@alicc nechutilo to tak práškovo?
ja som raz robila z karamelového pudingu plnku a bola taká prášková...

katulkaaaaaa
21. apr 2011

@mizulienka citam ze balicek ti neprisiel,mrzi ma to ☹ ja som utorok objednala zo stranky tortomania.sk a dnes mam balicek doma,zajtra idem skusat postavicky
prosim poradite mi?prvy krat som kupila gelove farby,ako ich spravne pouzit?

alicc
21. apr 2011

@bzucinka2 krasne torty, si velka sikulka 😉

alicc
21. apr 2011

@dadka212 nie nechuti to tak, mozno ta salko stiahlo tu chut, neviem 😒 😉

eliska22
21. apr 2011

@mizulienka ahoj, tak mne dnes balíček prišiel 😉 a chvalabohu lebo akurát dnes som to už použila 😝 😀 a tebe ako stále nič ? 😕

mizulienka
21. apr 2011

@katulkaaaaaa ani mi nehovor..ja som bola presvedcena, ze dnes to pride...pan ma v pondelok ubezpecoval, ze to uz ma v ruke, ze ide priamo na postu 😠
aj ja sa chystam z tortomanie objednat gelovky, ake si si kupila, wilton alebo sugarflair?
ja chcem tie druhe, maju krasne odtiene...a gelovky...troska farby na sparatko a zapracovat do hmoty

mrka2
21. apr 2011

@mizulienka ani mne nic neprislo, sice postarka doniesla balicek a ja cela natesena,ze prislo,ale nie toto,ale malej som papucky objednala...tak tie prisli. 😝 teraz neviem,co urobim. 😠 budem musiet nieco ine vymysliet,ako som mala v plane 😒
@bzucinka2 nadherne torty. ta futbalka je super,ja si furt lamem hlavu,ako ju urobim 😒 zatial ju nikto odo mna nechcel nastastie

zdenallicka
21. apr 2011

@lussy23 Děkuji..🙂 Jahody jsou čerstvé..🙂

bzucinka2
21. apr 2011

@alicc
@mrka2 dakujem, futbalku som piekla v polgulatej miske 2x a nakoniec som to obalila do puncoviny 🙂

ada9557
21. apr 2011

@bzucinka2 nááádherne tortičky 🙂

ada9557
21. apr 2011

@yamahafazer nááádhera.fakt krásna tortička.ak sa smiem spýtať.ako je robený ten okraj? a gratulujem k výročiu 😵 😵 😵

jajuuus
21. apr 2011

@bzucinka2 @yamahafazer krásne torty kočky! 😉

jajuuus
21. apr 2011

kočky, prosím vás, idem prvý krát robiť s piping gelom - on aj trochu zaschne alebo to stále bude takéto ako gel? chcela by som urobiť akože vodu a do toho vložiť hnedý čln... myslíte, že tá hnedá zapustí do toho gelu? asi áno, že? lebo ten gel nevyzerá, že by chcel zaschnúť 😅
po otvorení ho mám skladovať v chladničke alebo stačí v špajzi?
ďakujem 😉

mizulienka
22. apr 2011

@eliska22 a kedy si objednavala?

yamahafazer
22. apr 2011

@ada9557 to ked mas hociake vykrajovacky len otlacis dole na marcipan a orezem to je vsetko nic zlozite
@bzucinka2 krasne torticky a kolko vela to ako stihas pri dvoch detoch

katulkaaaaaa
22. apr 2011

@mizulienka dakujem dnes idem skusit prve postavicky a farbenie objednavala som tieto
http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho...
uvidim ake budu potom dam foto 🙂

mrka2
22. apr 2011

@katulkaaaaaa tieto su super,mam ich doma,krasne farbia,ale teraz tam nemaju vela farieb... chcela som od tial zelenu mint,tak je perfektna,ale nemaju ju teraz,tak som musela od Wiltona objednat

mizulienka
22. apr 2011

@katulkaaaaaa ja som objednala tie sugarflair, ci ako sa to pise, mali tiez krasne odtiene, som zvedava 🙂

http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho...