Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
8. jan 2016

@sticker ďakujem, nedpatrením som pridala dve rovnaké fotky. Tá kuchárska čiapka je super 🙂

ejkula
9. jan 2016

ďakujem za páčitka a ešte pridám jednu zimnú svadobnú na dnešnú svadbu 🙂

denisak77
9. jan 2016

A tu je moja tohoročná.

haannka
9. jan 2016

@denisak77 Boze ta je prekrasna, tie farby...wauuuu.

haannka
9. jan 2016

@denisak77 ako vam vznikla ta nadherna neonova ruzova?

grasie
9. jan 2016

@denisak77 kráááásna 😵
@lamps tie tvoje tortičky sú všetky také jmneé, nežné a táto neni výnimkou,je rozkošnááá 😵

grasie
9. jan 2016

@sticker tá kuchárska čiapka je mega 😵

sustik
9. jan 2016

Ja som prvú tohto ročnú mala čokoládovú

grasie
9. jan 2016

Inak helou dámy 😵
už sa to tu rozbieha novoročnými tortuškami, pridávam aj ja moju prvú 🙂

zuzkavit
9. jan 2016
babu15
9. jan 2016
Používateľ babu15 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.

neviem na vynadivat na tie torty, krasa 🙂

lamps
9. jan 2016

@grasie Tánička ďakujééééééééééééééééém 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sticker
9. jan 2016

@grasie Neskutočne krásna tortička 😵 😵 😵 Ty máš taký cit pre detaily, úžasne prepracovaná... Keď niekto ako Ty pochváli moju tortu, normálne som v pomykove 😅 Ale ďakujem pekne 🙂 😉

grasie
9. jan 2016

@sticker tak a včul som v pomykove aj ja 😀 moc ďakujeem 😅

chvapilu
9. jan 2016

@grasie prostě nádhera

nika1985
9. jan 2016

@grasie ta je nadherna premakana nie ze by tie predtym neboli ale krtko milujeme vsetci. Je vazne top nemas takto casu spravit mi dvoch 😉 baby by ta lubili mozno by aj posluchat zacali 🙂

evicaka
9. jan 2016

@grasie nááádhera, tak nežná tortička 🙂 a krásne meno oslávenkyne 🙂

evicaka
9. jan 2016

Aj ja som už začala v tomto roku naplno...

gigi74
10. jan 2016

@lamps Tvoja torticka je nadherna, pekne prepracovana. Aj by mi bolo luto ju rozkrojit 🙂 Princezna mala pod suknou tiez tortu? Dufam, ze nie, aby im ta nadhera zostala na pamiatku 😊

pristela
10. jan 2016

Holky pridavam sa po case k vam 🙂 a jasne , ze k tomu zelam vsetko naj v novom roku 😉 tortusky som sice piekla aj cez sviatky ale len veelmi malinko a brala som len take jednoduche malinke cize ich sem ani zbytocne nedavam, nech to tu netapetujem, pridavam teda tohtovikendovky 😉

lamps
10. jan 2016

@gigi74 ďakujem 😵 princezná mala v sukni len suchý nenaplnený korpus. Aj som rozmýšľala, čo iné použiť, ale nakoniec som to vyriešila takto. Pani, ktorá prišla po tortu to brala športovo, vysvetľovala som jej, že princezná je na samostatnej podložke, že ju bez problémov dajú dolu z torty a ona mi zahlásila, že veď to je jedno, veď aj tak ju zjedia 😀 😀 😀 😀 a či môžu nechať tortu aj vonku, veď je zima ☹

tinuskaha
10. jan 2016

dievctata idem si k vam zase po radu 🙂...budem piect tortu a chcela by som cesto ine ako nadstavovanu piskotu.poradite nieco ine dobre aby bolo cesto stavnate ??torta 30x24cca ... a este ake ovocie sa hodi ku gastanovej plnke??a recept na odskusanu gastanovu plnku by sa nasiel?? 🙂 dakujem pekne sladke zienky 😉 ....a pozehnany novy rok plny novych inspiracii z ktorych sa dovolim inspirovat aj ja amaterka 😉

denisak77
10. jan 2016

@grasie perfektná

gigi74
10. jan 2016

@lamps No nechapem, take pekne a zjest. Ja by som si to urcite odlozila, ked to je take peknucke. Velmi sa ti vydarila 🙂

gigi74
10. jan 2016

@pristela krasne torticky, pekne a aj farebne super zladene 🙂

mojmacik
10. jan 2016

baby...maaaaaam probleeeeem prosim radu...ide o jednoduchu tortu na 60...aaaaaaale pre FARARA.....robili ste niekto alebo co poradite? ☹ ☹ ☹

pipka
10. jan 2016

cafte babulky...vsetko dobre v novom roku vam vsetkym.....ja zacinam tak v strese ze vecer prosba o tortu a dnes hotova...takze prepacte mi ten papier na podlozke, ale skratka iny nebol doma 😅 😝 😀

jakelina
10. jan 2016

@pristela krásné, jenom jsem se podivila jaké to máš pozadí na posledních dvou fotkách 😉

jakelina
10. jan 2016

@grasie úplně zlaté, přímo vidím jak se ten krteček pohne, je úplně dokonalý 😉

gigi74
10. jan 2016

Moje modelovanie na tortu. Mala sladka baletka 😊