Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nicoletta77
17. sep 2016

Ahojte dievčence, krásne tortičky ste zase pridali. Ja som robila tieto:

evuska32
17. sep 2016

Baby potrebujem súrne radu, chcem ozdobiť boky torty takými tými veľkými akoby kvetmi z krému, aký krém mám použiť? Musím to zafarbiť na ružovo....

papricka33
17. sep 2016

@evuska32 držím palce aby ti tu niekto poradil. Ja som sa tu pýtala hádam pred mesiacom a ani jedna odpoveď. Neviem prečo sa to volá Rady a postupy ☹

mojmacik
17. sep 2016

@papricka33 ono je to diskutabilne,nie kazda uz robila vsetko,takze nemoze ani poradit to je jedna vec a druha nie kazda je tu kazdy den,stane sa,ze aj mesiac nepride a cez prazdniny obzvlast....takze tak..mozno si len mala smolu... @evuska32 napr. tiez ja neporadim,lebo zdobicku ani v rukach drzat neviem a nie to kvety s nou robit,takze ani s kremom neviem poradit 😉

gelinka75
17. sep 2016

@papricka33 @evuska32 polozte otazku v skupine Tortickarky, vzdy niekto poradi

gelinka75
17. sep 2016
pppeeetttaaa
17. sep 2016

ahojte.. zasa ste kuzlili kraaasa.. moje tohtotyzdnove..

monilik
17. sep 2016

ahojte, ja som robila takuto...

flowerfairy
17. sep 2016

@gelinka75 dakujem, to som chcela pre kamlsku, uz to medzitym pouzila pod potah, som zvedava, ako to dopadlo 😀

zuzkavit
17. sep 2016

#narodeninova#

evala777
17. sep 2016

ahojte dievčatá, pridávam svoje za dva týždne 😉

evala777
17. sep 2016

...jaj a fotky.... 😀

sidula1
17. sep 2016

@monilik ten domek je paleny cukor?

monilik
17. sep 2016

@sidula1 domcek je medovnikovy zdobeny cukrovo-bielkovou polevou

kasiopeja01
18. sep 2016

@evuska32 evi vacsinou sa robi bielkovy krem, je ako maslovy,ale davaju sa do neho este bielka. Ja osobne som nerobila,recept si musis najst

nika1985
18. sep 2016

@evuska32 skus krem maslovy nadstavovany bielkkami ja som s nim teraz obtierala tortu je fajn.
@papricka33 ako ti uz baby pisali nie vzdy su tu a kazda vie vsetko ked sa da nikdy sa nestalo ze by tu niekto niekomu neodpovedal ked si to vezmem z mojej strany prazdniny treningy torty a 2deti k tomu na nete som poriadne ani nebola a toto som otvorila len aby osm pridala fotky a opacitkovala co kto nove porobil citat zacnem mozno tak zajtra vecer podrobnejsie. Ak ti neodpovie nik skus sa spytat znova mozno je to na inej strane a ja sem tam otvaram napr. iba tuposlednu 😒

nika1985
18. sep 2016

Ahojte pridavam moje prvy krat som skusala maslovy nadstavovany bielkami a som normalne stastna podaril sa klop klop nato co som o nom citala a pocula. Jaj toto bol strasne narocny tyzden ☹

blahowoman
18. sep 2016

Svadobná,voňavá s čerstvým ovocím

stebota
19. sep 2016

@flowerfairy pod poťah sa dava vecsinou maslo cukor a odrezky,maslo a cokolada, a ganache ostatne určite nie odulo by ti potah 😉

stebota
19. sep 2016

Ďalší svadobný týždeň 😉

flowerfairy
19. sep 2016

@stebota dakujem, viem,ja davam vacsinou len maslo s cukrom, to len kamoska tym kremom potrela tortu, ale zda sa, ze to nejak prezila :D

stebota
20. sep 2016

@flowerfairy tak potom klobúk dole ak to vydržalo.

blancagon
20. sep 2016

ahojte,pridávam moje,to srdiečko je omazané švajčiarskym krémom,to je bielka a maslo,chutila všetkýýýým.

alex999
20. sep 2016

Dnes jedná zlatá jednoduchá pre suseda 🙂

margetakuska
22. sep 2016

Baby prosím vás, keď by si niekto u vás objednal tortu štvorec pre cca 10 ľudí, aký rozmer by ste urobili? Ja väčšinou robím okrúhlu a štvorec mám len 25 cm a 15 cm, urobila som 20 cm z plechu, bude to dosť? Keď si predstavujem, tak by sa dala rozkrajat na takých normalnych 14 - 15 kusov, ale pýtam sa ak máte nejaku skúsenosť... na nete som nič nenašla, dakujem

jakelina
22. sep 2016

Já teď tak málo peču, že sem skoro nepřidávám, tak po dlouhé době malý dortík k půl roku.

lucula73
22. sep 2016

@nika1985 ahoj,prosím ťa a recept na ten kréém ak nie je tajný by som mohla poprosiť?lebo ich je niekolko a aj variant ako tie bielka do masla alebo naopak že neviem ako na to...ďakujeeem.

liat
22. sep 2016

Ucim sa

stebota
23. sep 2016

@liat no super že učím sa vyzerá super chváálim 😉

stebota
23. sep 2016

@margetakuska ta 20-cm bude dosť 😉