Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zlatat
17. mar 2012

@dm1 aj ja som to už skúšala - keď boli krôtikované kytice, na ktorých som makala vyše týždňa som si zarátala +10€ a viac sa už neozvali ... ale ten systém sa mi celkom ráta, len znížiť taxu - nie 35 za ozdobu, ale menej ... lenže veľakrát človek ani nevie, koľko ľudí budú mať na oslave, takže je to ťažko ... no budeme musieť vymyslieť iný systém , lebo fakt sa človek nadrie ako kôň a nič z toho - hlavne pri malých tortičkách

marci2305
17. mar 2012

@zlatat Nemám slov...Dokonalé 😉

vlada111
17. mar 2012

@zlatat perfektná tortička

dm1
17. mar 2012

moje coko dvojicky. Uz ozaj stracam napady ked chce kazdy coko stvorec so srdcom a este so zlatym..... urobit to zakazdym inak je coraz tazsie 😖

ajka82
17. mar 2012

@dm1 mne sa velmi pacia tieto tvoje torticky, 😵 len na coko si ja vobec netrufam 🙄

pristela
17. mar 2012

@yamahafazer jee, si ma normal potesila ze u vas ide umyvacka 4x denne, u nas tiez 🙄 teda a ja ked niekomu poviem tuto cifru 😀 si klepu po hlave, ze to nieje možne 🙄
Zlataaaa??? existuje aj zlataaaaa?????? oo, a ako farbí, mas ju? ak je dobra mozme urobit vymenny obchod, ja ti poslem ciernu a ty mne zlatu 😀 😀 😀 😀 ja ich kupujem aj vo farby laky, ale aj 101 drogeria, Teta ..

pristela
17. mar 2012

@artepf aj ja kupovala tamto v kauflande, lacnejsie nez za 3,99 tam ani nemali ☹ ☹

pristela
17. mar 2012

@dm1 ja z teba odpadnem s tymito coko tortami 😨 😨 😨 😨 s dovoleniem som si tu so zlatou maslou aj ulozila 😵 😵 😵

alenv
17. mar 2012

@jakelina ten dort s letadýlkem je naprosto dokonalej

ajka82
17. mar 2012

dakujem za paci sa mi, mna to vzdy tak tesi 😵
dalsia do zbierky-tomas s krtkom... kedze babulka ma rada krtka a povodne chcela s nim a potom ked videla tomasa na torte si prosila jeho...tak som urobila mix 😅

jakelina
17. mar 2012

@alenv děkuju 😉

jakelina
17. mar 2012

@ajka82 ta je milá, krásná 😉

jakelina
17. mar 2012

@dm1 z tebe mám depku, ty jsou naprosto dokonalé 😉

monika76
17. mar 2012

@dm1 krásna tortička 😉

abriela
17. mar 2012

@jakelina no som zvedava, co povedali zakaznicka, kedze taku cortu ani necakala
@zlatat krasne prepracovane dataily a na keby som prisla pre tortu a videla tie kvety, tak sa hned spytam, to si mi dala na tortu umele kvety? Takto som reagovala asi pred 2 rokmi, ked sme sli pre bratovu svadobnu tortu.
@dm1 tu zlatu ruzu co mas vedla torty - to je jedle? 😀 Mam taku doma z plastu a drotu

pristela
17. mar 2012

tak holciny Kitty uz odfotena 🙄 teta mala prist o 10po ňu a este len vcul mi volala ci uz ej hotova a moze prist 😀 😀 😀 asi mala strach 😀 😀

jakelina
17. mar 2012

@pristela krásná a ty boky jsou super, moc hezky jsi to vymyslela teta 😀 😀

janula.h
17. mar 2012

@pristela nádherná taká Emo 🙂 či?

pristela
17. mar 2012

@jakelina prosim ta nic som nevymyslala 😀 je robena podla netu 😀
@janula.h 😀 😀 😀 co ti ja viem , takuto si vybrali 😉

jakelina
17. mar 2012

@pristela tak to tě chválím zbytečně, pchhhhhhhhhhhhh, to vědět, tak si ušetřím chválu na jindy 😀 😀 😀

pristela
17. mar 2012

@jakelina no ved hej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale aspon za rychlosť by si ma mohla pochváliť 😕 o 17 som este len zacala piect korpus a o 1 hodke uz bola cela hotová a to som ju este medzi tym musela davat chladit ked sa naplnila a pak ked sa namazala pod poťah - to by sa nemohlo rátať ???? 😕

abriela
17. mar 2012

@ajka82 pekne si to skombinova
@pristela tak tato vyzera torta kazdej zaciatocnicky 😀 . Je krasna, stuzka, kamienky, ten napis 😨 . Wauuu

jakelina
17. mar 2012

@pristela no tak teda za rychlost chválím 😀 😀

dm1
17. mar 2012

@pristela ta je supeeer taka kitty pre slecnu to sa mi paci nie ako tie doslova detske co davaju robit uz pre starsie slecny

dm1
17. mar 2012

@abriela ano ruzicka je jedla teda okrem spajdle a drotikov na listkoch 🙂

dakujem babulky za pochvaly 😵

marci2305
17. mar 2012

@dm1 Krása.... 😉 Podľa mňa je zakaždým ešte krajšia.. 😉

marci2305
17. mar 2012

@pristela Úžasná 😲 😲

mariann2
17. mar 2012

ahojte kočky, pridávam moju tohtotýždňovú tvorbu a padám na chatu, je medzi nimi tá "stavba storočia" možno si spomínate, čo mi ujo priniesol plán na šiestich listoch papiera, do pozornosti dávam hlavne latrínu, tá bola veľmi dôležitá, torta mala 11 kíl a dnes ju vezú 100 km odtiaľ, tak som zvedavá ako to dopadne 🙂 🙂 🙂 a ešte som robila aj čertovské srdce, ale to už bolo moje druhé, tak som ho ani nefotila 😝

pristela
17. mar 2012

@dm1 že? som im ju trošku viac posuvala nez ostatne, oni si vybrali najskor tu ruzovo bielu ako si robila ty , ale holka chcela tuto, tak ju oklamali ze bude mat ruzovo bielu a ked dosla ku nam až jej kukadla vypadávali 😅 😅 zlatá bola 😵

@abriela ved ano začiatocnicka, toto je moja prva Kitty 😝 😝 a snad posledna 😝

marci2305
17. mar 2012

@mariann2 Božské... 😉 Jednoducho povedané dokonalé.... 😲