Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
13. okt 2012
dm1
13. okt 2012

@jakelina ty brdo to co ze aka cena! ale ma to total blby rozmer to ozaj len na nejaku sietku alebo co lebo je to len 16cm dlhe... to robit okolo celej torty tak sa clovek zblazni.... skoda ze to nie je dlhsie aspon na 25 by som to aj na cokoboky vzala.... Ale zase za tu cenu!

jaja555
13. okt 2012

@dm1 ďakujem, je krásna 🙂

jakelina
13. okt 2012

@dm1 no právě, jsem na tebe myslela, že na nějaké mašle nebo něco by se to dalo použít. Ale kdoví jestli je to tak kvalitní jako máš ty. No však pouvažuj, máš někoho v čechách, co ti to může koupit ne?? Myslím, že jsi psala, že sem jezdíš. 😉

dm1
13. okt 2012

@jakelina aj tato je za super cenu aj tu som kedysi chcela len ta stredna je teda hrozne vypracovana 😖 . ozaj zodpoveda ten otlacok cene 😝
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59713563&tab=1

dm1
13. okt 2012

baby v kaufe maju teraz taky valcek na cesto vacsi s ruckami na plocha na valkanie je cierna - NEKUPOVAT!!! na stretku ho mala Ala a normalne to miestami farbilo hmotu na cierno 😝

dajna11
13. okt 2012

@dadka212 no to som aj ja nadávala ked som fotila že zasa mal malý foťák v ruke.....fotky su ako vyblednuté

dajna11
13. okt 2012

@rapunzel1 asi by bolo drahé poštovné že,

rapunzel1
13. okt 2012

že vraj 200 sk, ale zase keby sme sa zložili vaceré, možno by to aj šlo objednať, možno by bolo dobré sa s tou pani telefonicky skontaktovať, ja som našla jednu na slovensku, ktorá má silikonky od wiltonu tie modré a tak za 7,35, ale nemá zas nijaké iné http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14752194&tab=1 tuto ľa

rough
13. okt 2012

Zienky, mate moj brutalny obdiv, ze kazdy tyzden tvorite aj zo dva-tri (mnohe i viac) skvosty. Specialne tie 3D torty. Fuj, ja som vcera robila prvu, k narodkam synceka, a to v celku jednoducheho hrocha a stalo ma to skoro 7 hodin mojho zivota...asi ostanem verna klasike a do tvarovanych sa nebudem pustat🙂
Nastavovany piskot, pribinacikovy krem s letnym ovocim, ribezlovy dzem, potah je cokoladova mmf.

vlada111
13. okt 2012

@anibas ale kde, stále čakám a ništ. Už som bola 3x jednou nohou v nemocnici pre zhoršené výsledky a stále som doma 🙂

vlada111
13. okt 2012

@mizulienka to som si nevšimla, skôr mne vždy vadia tie odlesky, ktoré tortu potom škaredia. A teda tie tvoje sú úžasné, ja by som napr. ani nedávala farebné papiere pod ne 😉

vlada111
13. okt 2012

@anibas ozik a prečo do 27.10.?

pipka
13. okt 2012

@maya30 mne to nejde otvorit ☹

yamahafazer
13. okt 2012

moje dalsie

micmo
13. okt 2012

@ajka82 Dekuji 🙂

dm1
13. okt 2012

@yamahafazer boze ta detska je prekrasna 😵

pipka
13. okt 2012

baby ja som dokoncila tu FC Arsenal, aaale absolut s nou nie som spokojna 🙄 🙄 ☹
uuplne zle sa mi to robilo, celeee na prd, take torty ja neznaaasam, kde nemozem absolutne vyuzit nejak fantaziu...musim len podla predlohy kopirovat nejake debilne logo 😠 😠 😠 😠

ako toto ja odovzdam rano, teda fakt netusim 🙄 🙄 🙄
nesla mi klasika namiesat ta tmavozlata farba, takze som to malovala a cele je to flakate a potom ten biely lem je skaredyyy...oooch neviem co mam robit 🙄 🙄 ☹

dm1
13. okt 2012

@pipka ti verim ja som ju tiez robila a nadavala som 😝

vecernicci
13. okt 2012

tak jsem právě dodělala poslední dortík a mááááám veget 🙂 jdu Vás dočíst, teda jestli se mi to povede 😝 píšete strašně moc a já fakt nestíhám, dorty vyfotím až zítra, večer jsou fotky 😝 😝 😝
jinak zase krásný dortíky jste popřidávaly, fakt náááádhera, nemá cenu jmenovat jednotlivě, protože jsou všechny luxusní 😉

dadka212
13. okt 2012

@pipka no ja tiež neznášam logá....teraz som robila ten slovan a to išlo celkom rýchlo som bola sama prekvapená, ale tieto futbalové kluby majú otrasné znaky 😝

pipka
13. okt 2012

@dadka212 co moja, ty si ten Slovan spravila geniaaalne, cistucka pracicka.. 😉 ale toto moje je hroza 🙄
a teraz jak kukam na foto s tym bleskom...no des ☹ ona v skutocnosti az taka flakata nie je...hadam aspon za denneho svetla ked ju pofotim to nebude aaaz take desne ako teraz 🙄

pipka
13. okt 2012
pipka
13. okt 2012

ja sa uz taaak tesim na tu motylikovo-chrobacikovuuuu 😅 😅 😅 😅 😀

toto bolo hadam aj este horsie jak spiderman 😝 🙄

dm1
13. okt 2012

@pipka ved je super neboj!

dm1
13. okt 2012

kocky mne sa taaaak nechce ist potiahnut a dokoncit tu tortu co ma byt rano hotova 😝. Akasi som z toho stretka hotova 4 postavicky som stihla 😝. A scooby doo som sa elegantne vyhla nasla som obet co to vymodelovala za mna 😀

muffinka8
13. okt 2012

Tak som dokončila 😝 napokon sme vybrali jednu vrstvu zo stredu. Dúfam, že tá plnka nebude veľmi mäkká a bude sa to dať pokrájať. Bolo už slabé svetlo na fotenie, tak tá prvá je s bleskom a reálne tam vidieť farby, na tých ďalších sú už skreslené.

vecernicci
13. okt 2012

@jakelina v pondělí mrknu k ťamanovi, jestli tam tyhle silikonky nemá taky, když tak nakoupím a rozpošlu 😀 😀 😀 😀

monikapo
13. okt 2012

@pipka suhlas, ani ja neznasam take, co sa maju presne podobat na vzor 😀 teraz som robila vlacik Thomas a slak ma isiel trafit..takto to dopadlo, mne sa teda vobec nepacil, vsetky vlacikovske su perfis a na tomto vidim vsetko krivo...

dadka212
13. okt 2012

@pipka ten bol jednoduchý....červené a modré bola hmota ostatok malované....ale bála som sa toho som sa vyhla robenie znaku ako ty 😝 najprv chceli akože 3d znak, tak osm ich ukecala na znak na torte 😅
a náhodou ten arsenal je super, to opisuješ tak hrozne a toť 😉 aj keď chápem, že ťa to nebaví 😎
@dm1 podla mňa je niečo vo vzduchu tiež sa mi nič nechce 😀