Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
29. aug 2013

@vladiella nevím to fakt neporadím, já s pravým marcipánem vůbec nepotahuju. 😒

florentina
29. aug 2013

@vladiella né, určitě nemíchej marcipán s cokoganache!!! jedno je potahovka, druhé je krém /i když je tužší/. Bylo by z toho bláto...ale vůbec nevím, co tě to napadlo 😉 ? Co je tvým záměrem?

florentina
29. aug 2013

@jakelina Majko, všechno nejlepší k narozeninám!!! Hlavně to zdravíčko a ať se ti splní co si přeješ... 😉

jorsulova
29. aug 2013

Baby poradte mi maslovy krem pod podtahovku, myslim pomer a mnozstvo. Mam dvojposchodovu tortu, dnes idem potahovat. Dakujem

mamcas
29. aug 2013

Babulkyyyy pomooooc ☹ prvy krat sa mi stalo ze sa mi zgrcla parizska slahacka 😠 postup klasika, od vecera sa chladila a teraz slaham a kukam ze co to nejde a ono to je cele take cudne... da sa s tym nieco este urobit? Prosiiiim zachrante ma 😨

mirinecka
29. aug 2013

@mamcas už to tu kočky spomínali tuším to dávajú rozpustiť nad paru, mne keď sa to stalo dala som creme ole

mirinecka
29. aug 2013

Skúšala som prvýkrát krajku ešte sa mohla troška sušiť

mirinecka
29. aug 2013

Jaj foto

aduskatt
29. aug 2013

@mamcas znova zohriat a prislahat trosku masla

sisix
29. aug 2013

@mamcas myslim holky psaly zahrat

tinamk
29. aug 2013

@maya30 uuuuuzasne torticky kazda jedna..

motylek17
29. aug 2013

@mia114 zavidim ti toho hokejistu, uz dva dni sa s nim s... a nieco hrozne... ako si ho robila???

jakelina
29. aug 2013

@florentina děkuji krásně 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

jakelina
29. aug 2013

Holky asi blbý dotaz, přišel mi jedlý papír. Kulatý obrázek a je to ve tvaru obdelníku. Nechci do toho moc vrtat, to mám vytřihnout?? Nezdá se mi, že by to šlo odlepit. Ještě jsem to neměla, dělám poprvé, tak se ptám asi fakt hloupě, ale nechci to nějak polámat. Díky.

aduskatt
29. aug 2013

@jakelina mozes to strihat🙂

zuzubb007
29. aug 2013

Baby pouzivate niektora hnotu smart velvet? Co je najlepsie davat pod nu, maslo s cukrom ci?

jakelina
29. aug 2013

@aduskatt díky moc, právě jsem na to hleděla a otáčela ze všech stran a fakt se to musí jedině ustříhnout.

jakelina
29. aug 2013

@zuzubb007 je výborná, dávám máslo, čokoládu a drobečky

aduskatt
29. aug 2013

@jakelina ja som obstrihala, ten papier, co mi ostal som si odlozila a pouzila na okna auta

sisix
29. aug 2013

@zuzubb007 davam maslo, nutelu a drobecky

aduskatt
29. aug 2013

@zuzubb007 ano, vela nas ju pouziva a pod nu maslo vymeisane s praskovym cukrom, pripadne lyzicou nutely, alebo cokoganache sa moze

jakelina
29. aug 2013

Holky dostala jsem k narozeninám extrudér, ten super co jde lehce. Já mám zlatého manžela. A jinak jsem dostala nový mobil, tak jsem zjistila, že jsem úplně blbá a neumím tam nic najít. 😀 😀 😀

muffinka8
29. aug 2013

@jakelina ukáž aký 🙂

lucula73
29. aug 2013

@jakelina aký nakoniec máš?ten extruder................furt som a nerozhodla,ale musím,fakt mi to chýba,furt šulkať šulčeky ma nebavííííí 🙂

florentina
29. aug 2013

@jakelina a on nám tady potají čte diskuzi, že ví, že jsi ho chtěla 😀 ...každopádně gratuluji 😉

mysiatkoo
29. aug 2013

@jakelina vsetko naj 😉 a skore skamaratenie s novymi hrackami 🙂

jakelina
29. aug 2013

Mám tady ten, je nerezový a má takový masivní ten závit, tak by se neměl strhnout. Právě manžel mi to studoval a prý ty delší a mosazné nejsou tak pevné a strne se tam ten závit a pak to přeskakuje. Ale vůbec nevím kde to koupil.

jakelina
29. aug 2013

@mysiatkoo děkuji. 😉
Matyáš mi dal vykrajovací kolečka, celou sadu, tam mám radost, těch není nikdy dost a jsou tam i takové větší.

mysiatkoo
29. aug 2013

@jakelina presne tento mam aj ja, mali ho len v CR a aj to asi len v 2 shopox ... nedam nan dopustit 😉

jakelina
29. aug 2013

@mysiatkoo jééééééééé, tak to jsem ráda, že funguje dobře, ještě jsem nezkoušela.