Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lencza
8. aug 2011

jenže ono to není u každého vietnamce.........u nás ve městě je dobrých 8 krámků a měli to jenom v jednom......ale dostala jsem tip na krámek v Sušici, tak bych se tam chtěla podívat, okouknout a kdyžtak bych vám pak řekla

zdenallicka
8. aug 2011

@mima595 Ten tvůj krém - jakmile to zaliju tím mlékem, nechám to jen zevřít a pak už s tím nic nedělám? Jakou to má konzistenci?

zdenallicka
8. aug 2011

@jerryjanka tak ten váleček mám od Vietnamců za 69,9 Kč..🙂

jakelina
8. aug 2011

@zdenallicka
@lencza neštvete mě, já chci takýýýýýýýýýýý 😀 😀

katy1979
8. aug 2011

to taki vietnamci co maju aj oblecenie? ci to musim hladat nejakych specialnych

lencza
8. aug 2011

@katy1979 jj, úplně klasický vietnamský obchody s oblečením, oni mívají i věci do kuchyní, koupelen a tak

katy1979
8. aug 2011

@lencza aha tak presmejdim. ja k nim vobec nechodim tak asi zacnem.

mima595
8. aug 2011

@zdenallicka - spravis zaprazku, potom zalejes mliekom a miesas, miesas...ono sa ti spravi taka hrckava hmota, ale nezufaj, len miesaj, miesaj, ked to pride k bodu varu /zacnu sa robit take nafukovacie bubliny/, tak sa hmota pekne zrovna...
nechas vychladnut a potom spojis s maslom a cukrom a kakaom.....

anibas
8. aug 2011

@jerryjanka ja režem len s pílkou na korpusy 😉

zuzana124
8. aug 2011

@vlada111 tú kačičku som robila podľa tohto postupu http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=2&id=... Ja som zatiaľ 3D robila len peň a na tom klobúk a túto kačičku, takže nemaj strach a hor sa do toho, držím palce 🙂

vlada111
8. aug 2011

@lucula73 pilka

dm1
8. aug 2011

ja pridavam dnes urobenu svadobnu slanu to pre kamosku dnes sa beru len v ramci krstu deti aj v kostole lebo boli len na urade

zdenallicka
8. aug 2011

@mima595 Díky...🙂

zdenallicka
8. aug 2011

Nemáte někdo uložený postup na KungFu Pandu???

vejinka
8. aug 2011

@dm1 ta je nadhernaa to je syr v rolkach? To je tam brokolica cherry paradajky sunka salama cim si potierala chleba?

lamps
8. aug 2011
lucula73
8. aug 2011

@vlada111 ja som zháňala dlhšiu,38cm,aby bola aj na pláty..ale našla som len túto
http://www.cukrardekor.sk/cukrardekor/eshop/7-1...
tak neviem,či ju využijem 😕 ,teda ešte ju nemám 🙂

lucula73
8. aug 2011

dievčatá,ešte som sa chcela opýtať,nemáme nejaký dobrý recept na orechový korpus?na 26cm formu 😕
čo mám ja,tak minule som ho mala strašne hustý,chcela som skúsiť nejaký iný 😉
ďakujem 😉

zdenallicka
8. aug 2011

@lamps Děkuji..🙂 Z toho bych tu Kungfu mohla vykouzlit..🙂

zdenallicka
8. aug 2011
lamps
8. aug 2011

@lucula73 ja robievam takýto: 4 vajcia, 10 dkg mletých orechov, 10 lyžíc čiernej kávy, 30 dkg cukru, 20 dkg polohr. múky, 1 PDP

dm1
8. aug 2011

@vejinka dakujem ano je to syr v rulickach ale nie brokolica ale salat a petrzlenova vnatka. Potierala som doma robenou pomazankou cesnakovou + klasika este salamy, salat a syr

jakelina
8. aug 2011

@lucula73 já mám tady ten recept. Kopírovala jsem ho od některé tady z marcipánek a vždycky se mi povedl.
6 vajec
350 g práškového cukru
250 g polohrubej múky
150 g mletých orechov
1 vanilkový cukor
1 prášok do pečiva
10 polievkových lyžíc studenej vody
1 PL rumu
2 PL oleja
Cukor vymiešame so žĺtkami do penista, pridáme vodu, rum a olej. Potom pridáme orechy a múku zmiešanú s práškom do pečiva. Nakoniec zľahka vmiešame do tuha vyšľahaný sneh.

zdenallicka
8. aug 2011

A šablonu na slzu některá nemáte?

martinex
8. aug 2011

dievcata chcem sa spytat, nemate niektora na predaj par floristickych drotikov? chcela by som vyskusat drotikovane kyticky,tak preto len par kusov by som potrebovala....

lucula73
8. aug 2011

@zdenallicka
@lamps
@jakelina veľmi pekne ďakujem,idem všetky opísať a vyskúšam,super,ste zlaté babuľky 🙂

@lamps a to ti stačí zo 4 vajec na 26cm formu?lebo to musím dvakrát prekrojiť 😉

lamps
8. aug 2011

@lucula73 ja som tento korpus zatiaľ piekla len v 22 cm forme, tam to stačilo. Ale chuťovo je super 🙂. Do 26 cm formy bude asi tenký

mrka2
8. aug 2011

@lencza presne tie kostice mam doma a kupovala som ich v internetovom obchode. som spokojna s nimi 🙂

alinka871
8. aug 2011

@lucula73 ja túto pílku mám a som s ňou veľmi spokojná, viac ako s hladkou