Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
13. aug 2011

@jakelina torticka je krasna!!!! ako si robila tie ornamenty? so sugar veil? fakt nadhera!!

lusil2005
13. aug 2011

@katy1979 😀 😀 😀 ved som ju "potahovala" 9 mesiacov 😅 😀

mizulienka
13. aug 2011

moja krstinova, fotena pri dverach 🙂
ale tak zle sa mi este nerobilo, raz som dokonca musela dat dole potah, no hrooooza...isla som spat o 5 a mala sa zobudila o 6 🙂 ale zvladneme ;)

lusil2005
13. aug 2011

@mizulienka naaaadhera! krasna, jemnucka... stala za to. aku mas formicku na tie maslicky? su krasne!

mizulienka
13. aug 2011

pre mojho misiaka 🙂

mizulienka
13. aug 2011

@lusil2005 mam taku silikonovu formu na maslicky, 2 velkosti.

daducha
13. aug 2011

@lusil2005 najkrajsia torticka na svete 😵 .

@mrka2 super, ta dedkova je perfektne skombinovana 😉

@lawli paradne,3x väcsie ako moje 😀

mizulienka
13. aug 2011

@lusil2005 maly je rozkosny 🙂

mrka2
13. aug 2011

@mizulienka kraaasna je ta krstinova!!! uzas! 😵 aj to auto. no fakt perfektne.. a ten poziarnik s vodou... parada! velmi sa mi pacia obe
@lusil2005 je prekrasny!!!! drobcek maly zlaty 😵 😵 😵

daducha
13. aug 2011

@mizulienka kráááásna,super požiarnik

a tu su moje tohtotyzdnove.Obe biele na želanie tak som sa velmi vysantit nemohla,pri detskej bola iba jedna podmienka,aby bola pestra s mackom Pu.Tak som sa vyhrala

mrka2
13. aug 2011

@lawli to su ale didiny riadne! 😲 😀
@daducha tie su super! mne sa aj take biele velmi pacia. no ale predsa tie detske sa robia asi najlepsie a najradsej... 🙂

mizulienka
13. aug 2011

krasne torty vsetky @daducha, @mrka2 @lawli....nestiham citat dopodrobna, odchadzame na prazdniny 🙂 tyzden a pol bez internetu a bez vas, tak sa opatrujte 🙂

pipka
13. aug 2011

@mia114 vidim, ze ty si z BA alebo aspon okolia, mozem sa opytat, ak nakupujes hmoty a pomocky, kde si to objednavas, pripadne kde nakupujes? dakujem 😉
a Sebastiankovi k zajtrajsim narodeninkam vsetko najlepsie 😵

jakelina
13. aug 2011

@vlada111 až budu zase dělat, tak nafotím, jo. 😉 Slibuju.
@lusil2005 ty ornamenty to je z formy CelShapes. http://www.dekordort.cz/product/plastove-formy-...

jakelina
13. aug 2011

@lusil2005 malý je rozkošný chlapeček. Jejda, hned bych si ho pochovala. 😉

jakelina
13. aug 2011

@mizulienka dorty jsou přepychové a přeju ať si užiješ dovolenou a odpočineš si.

katulkaaaaaa
13. aug 2011

na oslavu pre nas a pre nas a pre deticky

katulkaaaaaa
13. aug 2011

@mizulienka naaaaaaaaaaaaaaaaaadherna praca!!!

katulkaaaaaa
13. aug 2011

@bzucinka2 krasne torty,ja ta obdivujem ako to vsetko stihas 😉

katulkaaaaaa
13. aug 2011

@jakelina nadherne!!!velmi sa mi to paci a podla mna to neni preplacane 😉

lamps
13. aug 2011

@lusil2005 jéééj, tak toto je tá najkrajšia "tortička" aká tu kedy bola vyfotená 😅. Nech drobček rastie na radosť 😅

katy1979
13. aug 2011

@mizulienka ale vyzera super aj po vsetkych nocnych peripetiach

jakelina
13. aug 2011

@katulkaaaaaa ty jsi se pohrála, vypadají všechy nádherně. 😉

lusil2005
13. aug 2011

Dakujeme zienky 😅

@jakelina wow to vyzera super! a aku hmotu si na to pouzivala? islo to dobre? tiez sa mi nezda ta torticka preplacana. je krasna!

pingu1
13. aug 2011

ahojte kocky.

chcem vas poprosit o radu. viete o nejakej stranke, kde su fotky fakt "ujetych" tort? mm bude mat 30 a chcem mu dat spravit nejaku,napr. akoze pecene kura, alebo hamburger s hranolkami.... nieco fakt netypicke
dakujem

jakelina
13. aug 2011

@lusil2005 použila jsem Smarflex. Je to piplačka, ale celkem to jde. 😉

martinex
13. aug 2011

dievcata tak este moja posledna,pre mojho Davidka,dnes ma oslavu 2 rokov....vcera sme ju do druhej rana s manzelom robili-teda on mal na starosti vlacik a bleska 🤐

adka_praha
13. aug 2011

ahojte...

@lusil2005 blahozelam k drobcekovi a vela vela zdravicka prajem...

viem, ze sa tu objavujem dost sporadicky, hadam ma neutlciete... ale vzdy aspon preletim fotky s vytvormi... 😵 nadherne 😵
ja som robila dve a dnes este jednu brachovi na privitanie idem rychlo robit...

peroli
13. aug 2011

ahojky, často k vám sem chodím nakukovat a strašně vaše dortíky obdivuju... 😵 já ač vyučená cukrářka (ale jen vyučená, hned po škole jsem šla na mateřskou) se přiznám že bych takový krásný dorty nesvedla.. 😉 navíc ono se za těch 14-15let co jsem ze školy stejně všechno změnilo.. 😅 😕 😉 tak když dovolíte tak sem k vám občas přijdu 😉

náhodou jsem tu zaregistrovala jak jste se bavili o těch válečcích u vietnamců a tohle jsem si koupila já tady u nás v hračkářství a papírníctví za 59,-

eliska22
13. aug 2011

@mizulienka nádherné tortičky a to požiarnicke auto je úplne super 😵