Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

broucek2
2. dec 2011

@zlatat krásná

zlatat
2. dec 2011

@broucek2 ďakujem 😉

lusil2005
2. dec 2011

@broucek2 juuuuuuuuuuuuuuuuj parada!!!!! kujeeeeeeeeeeeeem! 😀

jakelina
2. dec 2011

@zlatat ta je nádherná a jak má elegantně nožky 😀 😀 😀

zlatat
2. dec 2011

@jakelina 😀 😀 😀 😀 😀 muž sa ma pýta - bude mať aj sukňu? Lebo na nohy to nevyzerá 😀 😀 😀 ... to ju videl ešte v stave bez sukne 😀

bzucinka2
2. dec 2011

@mia114 ja som ich dnes videla riadne v domacich potrebach origos na vianocne gule za 4 €
@janulkamartinko dakujem 🙂

mia114
2. dec 2011

@bzucinka2 aha, no skusim aj tam kuknkut, len musim zistit kde su domace potreby v Ba 😅

bzucinka2
2. dec 2011

skus pozriet abc domace potreby ci nie su aj v ba lebo maju pobocky vselikde 🙂

yamahafazer
2. dec 2011

baby dakujem za laiky a vsetky torticky mate nadherne 😵
@mizulienka ten kosik je uplne nadherny a lalia perfektna tak sa ti nedarila ved je krasna
@vecernicci torty super,ale tie gule nemaju chybu ty si sa strasne zlepsila stym zdobenim a si hovorila,ze nevies zdobit a taketo nadherne vytvory robis

yamahafazer
2. dec 2011

@zlatat ta je zlatunka mne zas chceli tiez aby ta vila stala len ona mala zas take tenke nohy,ze som rada,ze sedela vobec 😀

mia1111
2. dec 2011

babulky, zarobila som si to cesto na medovníčky a mám ho také lepkavé, to také má byť? 😅 . Recept mám podľa @lusil2005 😉 . Neviem, či som nedala viac medu, dala som 2 zarovnané lyžice, ale som si med z každej lyžice prstom zotrela, nech na lyžici ostane minimum medu 😉

yamahafazer
2. dec 2011

@janulkamartinko tie zakusky su super tad nezavidim ti to pecenie preto som ja zo zakuskami prestala lebo je stym roboty tolko druhov a vzdy na vianoce som toho mala strasne vela a teraz som rada ked torty stihnem a akurat jedna prisla co kazdy rok pride ci jej upecem karton lineckeho na vianoce ako nechapem ,ze si to niekdo nevie upiect ved to je hadam najlahsie co moze byt a uz 3 roky co nepecem zakusky a kazdy rok stym za mnou pride a kazdy rok jej hovorim,ze zakusky uz nerobim

jakelina
2. dec 2011

@mia1111 nechej odpočinout a jestli bude lepit i tak, přidej mouku

yamahafazer
2. dec 2011

@mia1111 ja ked mam zamiesene troska ho este na pomucenej doske prevalkam mne sa teda nelepilo

mia1111
2. dec 2011

@jakelina ,
@yamahafazer , nechám ho do zajtra v chladničke a uvidím. Len teraz som ho spracovala 😉 . ĎAKUJEM 😵

bianca
2. dec 2011

ahojte.Nam sa decka teraz doma tak dari ze pokial to pojde takto dalej tak idem hladat poistku na byt a ulozim ju na bezpecne miesto

ale aj dobre veci sa u nas deju.Pred chvilkou som odlozila do chladnicky pre mna rekordne nahnetene cesto na medovniky.V pondelok to roztociiiiim

ellise
2. dec 2011

můj první pokus o mramor

lusil2005
2. dec 2011

@mia1111 ono ma byt take. daj do chladnicky a ono krasne ztuhne.

mia1111
2. dec 2011

@lusil2005 - ďakujem 😵 . Zajtra budem hlásiť, keby dačo 😅

adka_praha
2. dec 2011

ahojte... chcela by som sa spytat (zasa 😅 ), ked robite cokohmotu, davate miesto kukuricneho sirupu aj med, ci nie... nemam kukuricny sirup 😒 , ten javorovy sirup je moc vodovy... a ak med, tak aky pomer? 😒 dakujem

gumkacka1
2. dec 2011

toto je moj prvy kosik

bianca
2. dec 2011

@adka_praha mas dobry recept na cokohmotu?Mne sa este nikdy nepodarila

alicc
2. dec 2011

ahojte,
dlho som tu nepisala, ale citam vas a obdivujem vase vytvory 😉
prave som dokoncila tortu, moj prvy spiderman 😉

vinka
2. dec 2011

Ahojte baby.Ked už nepečiem aspon Vás prídem poobdivovať.Ale som si našla prácu.Zajtra idem robiť malé tortičky.Pre deti do škôlky.majú mikuláša v utorok a majú doniesť nejaké občerstvenie.Tak narobím tortičky.Tak mi dajte tip na mikuláša baby. 😉

vinka
2. dec 2011

Baby ste strááášne šikovné.Ja len čumím aké torty ste zas porobili.Tak snád niečo zbúcham aj ja. 😝

alenv
2. dec 2011

ahoj všem.. tak jsem upekla svojí druhotinu.. konečně 😀 😀 😀 😀 😀 n ale bohužel nám do toho vlezla ta nemocnice.. tak doufám, že se vám bude líbit právě jsem jí dodělala. Ale vy jste hodné a chápete, že je to teprve druhý dort v mém životě 😀 😀 😀 a ještě ten mléčný marcipán nění moc tvárný 😠 jinak postavičky inspirace na netu, ale to složení podle mě

alenv
2. dec 2011

jo jinak příště už to na prkýnku dělat nebudu😀😀 nakoupím konečně nějaké věci pod dort 😀

mrka2
2. dec 2011

ahojte baby, tak tu je moja prva Kitty 😔 idem spat,lebo som KO. nechapem,ako mozete robit tolko torticiek... 😝 ja som mala len dve tento vikend a uz vobec nevladzem 😖

alex1983
2. dec 2011

Ahojte baby, viem ze to nesuvisi s Vasimi tortickami ale zda sa mi ze niektora z Vas pecie aj pre bezlepkacov. Ja mam celiakiu a chcela by som robit bezlepkove medovnicky a proste nejake vianocne kolaciky. Viem ze recepty si mozem najst aj sama ale som si myslela ze mi poradite take ktore ich mate odskusane ze su dobre a hned nestvrdnu 😉

dajna11
2. dec 2011

tak akože mcquin 😀 😀 😀 a snehuliačik ktorý čaká na tortičku 😀