Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
23. mar 2012

@dm1 no také niečo. idem mrk na FB ešte.

vlada111
23. mar 2012

@dm1 Dani tie posledné môžu byť presne ako tam máš. Dve sliepočky by sa k tomu nedali ešte?

eliska22
23. mar 2012

@jakelina ja som 1x miešala MMF a PDT a skončilo to v koši, hmota sa drobila a nedalo sa s ňou robiť 😅

janula.h
23. mar 2012

@anibas pre mňa je to jedna báseň oproti falošnému marcipánu 😀

mrka2
23. mar 2012

@mizulienka nadherna! uz som obdivovala na FB. a to vy mate uz taku zelenu travu??? my furt nic 😖

zuziq
23. mar 2012

@yamahafazer no co sa tyka pracok tejto znacky tak su strasne kazove.. nehovorim ze kazda jedna a urcite sa najdu ludia, co ju maju zo 10 rokov a je ok, ale z mojho okolia poznam strasne vela ludi, ktorym odisla tesne po zaruke. Tak mozno aj umyvacky nejak nevedia robit 😕 My mame celu kuchynu whirlpool, aj umyvacku, tak som zvedava, kolko vydrzi. Ine spotrebice su ok, len ako hovorim, tie pracky maju strasne kazove, tak mozno vsetko co suvisi s vodou nejak nevedia urobit poriadne 😀

larah
23. mar 2012

@zuziq to ani nehovor 😕 ,ja som nedávno kupila pračku, predtým som mala ardo, ale ani to nebolo ktoviečo ☹

ajka82
23. mar 2012

babule prosim poradte...zostalo mi troska karameloveho kremu(cukor, smotama, maslo) to asi nemozem dat pod potahovku, ze? 😕

mishulle
23. mar 2012

tak hotovo, první předloha z netu, druhý můj výtvor

mishulle
23. mar 2012

a s mašlemi

mizulienka
23. mar 2012

@mrka2 no my uz chodime v trickach 😉 dnes bolo uplne horuco, cez obed sme boli fakt v kratkom rukave. 😉

79zuzana
23. mar 2012

@ajka82 radsej nie... smotana ti moze ten potah rozpustit, aspon mne to tak urobilo 🙂

@mizulienka tak toto pocasie vam fakt zavidime... u nas je kazdy den tak 9-10 stupnov a este aj fuka vietor 😒

79zuzana
23. mar 2012

a som zabudla... tu su moje torticky 🙂 futbalovu som uz robila presne taku istu len s inym menom, ale ten chlapcek chcel presne taku istu 😉 a ta s ruzickami bola pre pani ktora ma 60 rokov, ale jej nevesta jej to dala urobit takto, lebo ze vraj ona stale tvrdi, ze ma 19 rokov, tak jej chce naznacit, ze ma trosku viac 😝 neviem no, mne sa ten napad nepacil a do poslednej chvile som ju presviedcala, ze tu 21-tku prerobim na 60, ale ona trvala na svojom. Tak ma co chce 😀

jakelina
23. mar 2012

Holky samá krása ty víkendové dortíky. U nás taky hezky, chodíme v triku.

pristela
23. mar 2012

holky neviete ako sa robia taketo kvietky, nemate niekto fotopostup ? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1599057...

my sme dnes boli tiez v kratkych trikach na prechadzke 😀 a kazy den vonku na dvore s kávičkou, taketo pocasie milujem ,a le tie letne horucavy už nie ☹

pristela
23. mar 2012

@janca13 oooo, ano , ano , si poklad , dakujeeeeeeeeeeeem !!!! vsak to ake jednoduche 😅 a ja ako pako uz dlho premyslam ako sa to robi 🙄

janca13
23. mar 2012

@pristela http://www.tortyodmamy.sk/kubansky-kvietok-plum... hups neviem prečo som to hodila ešte raz

miciatko
23. mar 2012

Baby moje , uz som as dost dlho necitala, idem to napravit a pridavam dnesnu

miciatko
23. mar 2012
bzucinka2
23. mar 2012

@yamahafazer ja mam tiez whirpool skoro vsetky spotrebice a som nadmieru spokojna, klop klop klop 🙂
tak umyvacka potesi, ked sa pokazi ☹

bzucinka2
23. mar 2012

@miciatko suprova 🙂

lussy23
23. mar 2012

@janula.h krásna @alenv krásnučká a tie prasiatka sú úžasné @larah nádherná @zunajda nádherná torta @mizulienka krásne. futbalisti sú zlatučkí🙂 @zklimekova - krásny kvietok
@eliska22 - nádherné sú
@ladydia krásnučká je
@artepf prekrásne dielka
@mizulienka nádherná

lussy23
23. mar 2012

@miciatko suprová
@79zuzana krásne
@mishulle nádherná

lamps
23. mar 2012

ahojte a tu sú moje dnešné

zuba
23. mar 2012

Joj babule, akosi vás už ani čítať nestíham, akurát som dozdobila mufinky na zajtra na stretko do Dubnice, možno sa mi ich zajtra podarí aj odfotiť .-)
A kto to všetko zajtra ide? @dm1, @akme a ešte ktosi?

anibas
23. mar 2012

@janula.h Jani a macko je tiež z PDT ? Na TOM plačú je že strašne mäkká - zatiaľ miešam so starou farebnou - uvidím ako sa bude správať sama nová 😉 😉

broucek2
23. mar 2012

ahoj po delší době. Nějak teď nic nestíhám, ale dělala jsem aspoň dort pro dceru a dnešní oslavu a tady je

anibas
23. mar 2012

@pristela ja mám práčku Whirpool už 15 rokov a nie a nie sa pokaziť, aby bola nová 😀 😀 😀

anibas
23. mar 2012

@broucek2 krásna - a túto poznám - práve mám takého leva podľa predlohy 😀 😀 😀 😀