Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
1. sep 2012

@pristela když my žádnou pracovnu nemáme 😀 😀 😀

bzucinka2
1. sep 2012

@pristela ze wauw ako krasne to zdobis, neuveritelne, ja by som to asi robila mesiac, torta by sa pokazila a aj tak by to nebolo dobre ... 🙂

sisix
1. sep 2012

@cabalkova no byl dost silny. Silnejsi nedavej. Pastu damu mam objednanou na vyzkouseni. Ale nekdo tu psal, ze je ok.

jakelina
1. sep 2012

@pristela taky obdivuju a hlavně to, že zdobíš od spodu, já bych si to rozmazala to co bych už měla hotové. 😝

sisix
1. sep 2012

@vecernicci ja nejdu na sraz. Jestli to chapu dobre. NEbo jedete nekam na velky nakup? 😀

bzucinka2
1. sep 2012

@vlada111 neskutocne krasne ... 😉

pristela
1. sep 2012

@jakelina a vsak ja to zdobim v kuchyni 😀 😀 tu mas , dokonca s dvomi stolickami navyse 😀 😀 😀
ja mam desne malilinku kuchynku , taku som chcela a som veelmo spokojna, z jednej pracovnej dosky dociahnem v pohode na druhu, ked si predstavim kolko by som sa nabehala vo velkej kuchyni 😝 😝 😝

@bzucinka2 aale , ono to slo celkom rychlo, mozno keby si skusila tak by si zistila ze ti to ide ! 😵

jakelina
1. sep 2012

@pristela tobě jde všechno, tak to je s tebou těžko.

eliska22
1. sep 2012

@pristela no len mňa pri práci nemá kto fotiť 😀

eliska22
1. sep 2012

@pristela inak nechápem ako toto takto môžeš zdobiť, na toto som ja ľavá ale úplne 😔 si frajerka 😉

pristela
1. sep 2012

@eliska22 kukam mas Lenku 10rokov tá uz zvlada, mna foti 13 ročný a už fotí aj 6ročný 😀 😀

@jakelina fuj , že ťa prsty nebolia!!!!!!! si už ako moj chlap 🙄 presne tzo iste mi vraví, sa na mna kukal ked som robila stencil, ruky sa mi triasli ako sto rocnej, ani som nedychala,dopotila som sa, nekomunikovala som 😕 kolienka som mala pekne pri sebe 😀 😀 a on poza moje pleco: ahaaa, hmm tak to robiš takto cez šablonu 🙄 . akoze cez sablonu je to malina, uplne jednoduche 😠 😠 😠 😠

evvina
1. sep 2012

Tak kdo poznáte co je to za papouška?

bzucinka2
1. sep 2012

@daducha juj, moja, drzim palceky, aby mu to rychlo preslo, isto bude bez nasledkov, ved si nic nezanedbala, tak snad bude vsetko ok, drobciatku posielaju chlapci c 😔 muk cmuk

anibas
1. sep 2012

@cabalkova fantastická 🙂))))))))))))))

anibas
1. sep 2012

@dadka212 prekrásne 😵 😵 😵 😵
@dada2007 peknučká 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maca77
1. sep 2012

baby torty sú úžasnééééééééé... idem všetky pokukať 😵

... aaaaa mám otázku..... je nejaký krém, ktorý by mohol zjesť aj človek ktorý má intoleranciu na bielkovinu kravského mlieka? 😕

bzucinka2
1. sep 2012

@pristela tebe hej, ale mne sa trasu pri takom ruky ze az ..
jaj a tu su moje posledne 🙂som sa trosku pohrala aj s kvietkami...

mrka2
1. sep 2012

@eliska22 jeej, to je mile 😵 😀 ale jeeho co? 😀

mrka2
1. sep 2012

@lucula73 ale celu tu stuhu? s obycko paskou,ci obojstrannou? asi obycajnou,co? no budem aj ja tak musiet zacat robit ☹

mrka2
1. sep 2012

@lamps no vies co, ja som minule koli tomu kupila smartflex a urobil mi to iste... a MMF sa mi nechceeee uz robittt... mam dost,kym spracem ten neporiadok po torte,nie to este po mmf... ale je pravda,ze ked som s nou kedysi potahovala,tak som bola nadmieru spokojna.. len keby mi to mal kto urobit a este aj farby keby boli pri nej sytejsie 😔

mrka2
1. sep 2012

@simasa ozehlila si ju normalne s tou stuzkou a to sa prichytilo,ci ako? boze,ja neznasam zehlenie 😝 😝 😝 rozhodla som sa,ze nebudem davat stuzky - az v zime a basta 😀

janula.h
1. sep 2012

@evvina Žako?

mimcak
1. sep 2012

Waaaaw krásne tortičky nestačím sa vynadívať 😨 😕
OTÁZOČKA na vás : prosím vás kedy mám takto prerleťovať tie ružičky ak su už vyschnuté,alebo hned ked urobím.Ďakujem

mrka2
1. sep 2012

@ajka82 to je rozkosne babatko!!! juuj 😵

mrka2
1. sep 2012

@mimcak ja si len rozfukam perlet,ze to mam rovnomerne,ale toto vyzera so stetcom,ale neviem,kedy... asi az ked vyschnu,tak by to bolo lepsie...

lamps
1. sep 2012

@mrka2 no veď to, ten neporiadok lezie na nervy aj mne, preto som už uvažovala, že si kúpim hotovú MMF. Hoci, keď som rozrábala PDT, tiež som sa narobila a zdá sa mi hrozne mastná. Ale ja mám taký pocit, že sa MMF asi fakt najmenej orosí. Keď robím ozdoby zo Smartflexu, tiež sú viac orosené ako MMF.

lucinka
1. sep 2012

@vlada111 tak práve som ostala úplne očarená 😵 😵 😵 ty nevieš ružičky?? veď sú viac ako dokonalé... počuj, ty si tak blízko, neurobíš nejaký kurzík??? 😕

pristela
1. sep 2012

@lamps andelka ved si zarob mmf do velkeho vedra ja som ted mala zarone 8kg a ono sa s nou pak da pracovat aj bez cukru 😵
inak baby ja na tieto torty minula 20 masiel 😨 😠 😠 😠 😠 vsetky boli maslove plnky, len jedna pribinák a do marlenky do cesta sli tiez 3cele masla 🙄 hroza

mrka2
1. sep 2012

@vlada111 to je naaadhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😵 😵 😵

ajka82
1. sep 2012

dakujem baby za "páčitká" 😵 velmi potesi

a ako tak pozeram tak sa to tu rozruzickovalo 😕 aj ja chcem take pekne urobit na tortuuuu...mam na to tyzden trenovat 😝

ozaj baby, je tu niekto kto poslal po svojom dietati v prvy den v skolke torticku ucitelkam namiesto kyticky? rozmyslam ci dam torticku alebo zozeniem malej kytku pre ucitelku