Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katulkaaaaaa
15. sep 2012

@pristela odpadavam!!! ti si neskutocna!!!!

lussy23
15. sep 2012

@mia1111 krásna
@pristela neskutočné

lussy23
15. sep 2012

@ajaku krásne
@lucula73 krásne
@miciatko krásne tortičky
@larah parádna
@cabalkova krásnučká
@janula.h krásna

lussy23
15. sep 2012

@yamahafazer krásna
@maya30 krásne tortičky
@petkaa28 parádne tortičky
@mizulienka krásnučká

janula.h
15. sep 2012

@pristela šalenááááááááááááááááááá normálka mám chuť na cigu dokedy si makala? ja do pol 3

lussy23
15. sep 2012

@hejdita krásne
@anibas nádherné tortičky
@lamps nádherná torta
@alenv krásna
@simasa no neviem, či budem môcť prísť. Máme toho teraz veľa - musíme kupovať novú práčku, mám objednané biopotraviny, to by už bolo veľa... Možno nabudúce. Ale určite na nejaké stretko prídem🙂

lussy23
15. sep 2012

@broucek2 prekrásna
@mrka2 tá je zlatučké jejo
@dadka212 krásne
@maca77 krásna
@zklimekova prenádherná. to z čohoje tá 40?
@simasa krásnučká

jper
15. sep 2012

@aduskatt děkuju
@janula.h děkuju - z té gerbery by to taky mohlo jít jak je na tom odkaze, že - jen rozválím ty lístečky. Jdu to prubnout - díky

nika1985
15. sep 2012

pridavam moje nocne dufam,ze sa budu pacit. Pismenka vyrabal moj manzel. 🙂 hadam vas zajtra vas hadam docitam este ma caka dneska jedna dorobit.

voskovaeva
15. sep 2012
pristela
15. sep 2012

odovzdanaa, huraaa, vydychla som si , aj tringeltík dal 😀 bozinku ale obzeral ju uplne zo vsadial aj si čupol a zospodu 😕 ale páčila sa tak som radaaaa 😅 😅

@janula.h o 4:30 , ale to u mna normal cas, len o hodinku som prekrocila , dnes rano som este tie LM napisy na nu davala, to som uz nemala silu vcera, ma päty boleli 😀 😀

enya00
15. sep 2012

@katulkaaaaaa krasne su 🙂 musim pozriet

simasa
15. sep 2012

@pristela ta krabicka nema chybu. Ty uz nie si ani genialna ale priam genitalna 😀 A teraz co nedospavas, to Ti fakt staci nejakych par hodin spanku? Ja by som uz umierala 😝

mima1311
15. sep 2012

@pristela som to vedelaaaaaaa , co vyhravam ? som povedala ze ty to daaaas 😉 😵 😵 😵

Baby prosiiiim , recept na jogurtovy krem , casto ste ho spominali a ja som si ho nezapisala a v receptoch neni ,, ale jogurt mam len 3 % 😖 ,,...mam slahacku , jogurt , ole , aj cokoladu ....co z toho vycarujem ....som myslela ze pribinak , no nezohnala som tu na lazoch kupit jemny tvaroh 😠 a teraz som zistila ze mi doslo aj maslo 😝 ....dakujem , viem ze ma zachranite 😉

vlada111
15. sep 2012

@pristela a na čo máme manželov? 😎 Postrážia nám deťúrence. Teda ja plánujem prísť, hádam sa udržím dva v jednom 😀

vlada111
15. sep 2012

@mizulienka tie tvoje detské sú krásne vždy 😉

mrka2
15. sep 2012

@pristela no ja nemam na teba slov, dievca... strasne si sikovna. klobuk dole!!!!!!!!!! 😲

pipka
15. sep 2012

@pristela tak teda ty si ianaaaaa frajerka 😕 😎 😎 😎 😎 😎
kalap dole...zas a znova musim konstatovat, ze nemas chyby babizna 😎 😀 ti hadam aj dve tie vedra donesiem 😀 😀 😀

vecernicci
15. sep 2012

@miciatko jedna je za 149 korun, takže 300, ale klidně mi to dej v éčkách, aspoň nebudu muset měnit kačky 😉

vecernicci
15. sep 2012

@jakelina zlato, zatím sis o žádnou neřekla 😉 v pondělí tam naběhnu a skoupím všechny, protože si myslím, že se stejně na srazu rozeberou 😀 😀 😀 mě už tam znají a patjí se jestli mají koupit ještě 😝 😀 😀 😀 už jsem známá firma, co vidím, to koupím a ještě se druhý den vrátím pro nášup 😀 😀 😀

dada2007
15. sep 2012

@vecernicci micka, ktoré sú za 149??? tie silikonky?

jakelina
15. sep 2012

@vecernicci mi je jedno jakou, nějakou s kytičkama a pěknou bordurou. Lístečky nechci, děkuji. Aby jsi se nakonec vešla do auta, ty budeš mít svatozář 😀 😀 😀

vlada111
15. sep 2012

@larah a teraz nechápem prečo si nespala. Veď dostali 5kg tortu za cenu 3kg. Spokojnejších zákazníkov si asi ešte nemala 😒

pipka
15. sep 2012

@vecernicci nakup veru nakup...ja si rezervujem tiez nejakeeeee 😀 😉

ozik a lepsie ti je doniest ceste korunky, ci beries aj eurase? 😉

vlada111
15. sep 2012

@pristela no dokonalá bola, nech sa chlapec ukludní.

vecernicci
15. sep 2012

@mima1311 ušlehej šlehačku s creme ole a jogurtem, dej cukr dle chuti a máš mňam krémík 😉

jakelina
15. sep 2012

@vecernicci ty jsi tu psala, že budeš péct na sraz ještě nějaké dobroty. Vždyť už vezeš dort ne, nějaké zvířátko, tak už nic jiného nemusíš. Chodíš do práce, ještě nám běháš pro věci na dorty k šikmookému, tak to stačí až až.
😉

mima1311
15. sep 2012

@vecernicci mne sa zdalo ze si to bola ty srdiecko moje 😵 😵 😵 ....nevadi ze jen 3 % 😲

vlada111
15. sep 2012

@pristela máš to v sebe, si fakt umelec, krásna škatuľka 😉