Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alionuska
27. nov 2010

@zlatat dakujem ti mooooooooooc🙂))
@mrka2 a aj tebe dakujem🙂 🙂

vinka
27. nov 2010

@alionuska krásne torty.joj a baby nech sa ti vyliečia.aj moje kašlú. 😉

nadulici
27. nov 2010

@alionuska krasne.....
a aj ostatne baby, ako vzdy, paradne kusky ...... 😵

beruska2x
27. nov 2010

holky v lidlu maji nejaky novy Mallows Coctails 300g za 24,90 😉

petusko
27. nov 2010

ahojte, tak aj ja pridam, aj ked tu pri tychto vasich nadherach sa tie moje uplne stratia 😀

nadulici
27. nov 2010

@petusko ze stratia..... 😨 ....ved su krasne, vsetky tri, co krasne, prekrasne..... 😵 😀 😵

alionuska
27. nov 2010

@beruska2x to je ale nejaka hrozostrasna cena🙂 😀 😀 ze 300g 24,90...eur???? 😕 😕

alionuska
27. nov 2010

..a ma napadlo az teraz ze to asi v CZK.... 😀 😀 😀 to by boli asi pozlatene za 25eur😀

beruska2x
27. nov 2010

@alionuska copak v CR jsou eura?? 😨 obcas vypni troubu a podivej se na Tv at si trosku v obraze 😉

hejdita
27. nov 2010

tak tu muj dnesni dort 🙂

zuzulik
27. nov 2010

ahojte cukrarky, no prekrasne vytvory mate ...slast pre oci..
toto je moja 1.potahovana torticka....

zuzulik
27. nov 2010

tak este raz 😀

daducha
27. nov 2010

@alionuska krasne ako vzdy, slon je najlepsi a tu eroticku ba som doma piect nemohla.Tazko by som synatorovi vysvetlila co robim 😀

@petusko super,velmi, velmi pekne
@hejdita parada, strom nema chybu

a tu je moja dnesna narodeninova,1x som robila kvietky

bzucinka2
27. nov 2010

@alionuska no ako vzdy grupak a dnes s cernoskom 😀 😀 😀 ozaj toho slona mas riadne z cesta, uz som sa ta to chcela opytat aj na tu mysicku co robievas, ci je tam vsetko z cesta alebo ako to robis 🙂 krasne su vsetky a teda popri chorych detoch, klobuk doooole 🙂

bzucinka2
27. nov 2010

@petusko krasne a ta ruzova je aka neznucka 🙂
@hejdita jeeejaka krasna torticka 🙂
@zuzulik na prvy pokus parada 🙂
@daducha torticky mnam a kvietka super 🙂
@nadulici krasne torticky a didiky ak oskutocne 🙂

lawli
27. nov 2010

Jeeej ,opäť krásne tortičky ste napiekli 😵 😵 😵
aj ja pridávam svoju 🙂

petusko
27. nov 2010

@hejdita
@zuzulik
@daducha
@lawli
KRASNE !!!!!

a dakujem za pochvaly 🙂

lawli
27. nov 2010

@petusko ďakujeem
aj keď s ňou niesom spokojná a dala mi riadne zabrať 😔

petusko
27. nov 2010

@lawli preco s nou nie si spokojna?? ved je dokonala.
ja som stale nemdelovala postavicky, nejak mam zakazky len na jednoduche torty, kvetinkove a pod. 😅

lawli
27. nov 2010

@petusko To ja mam skor také detske - postavičkové 😀
NIe som s ňou spokojná lebo som ju nepekne uhladila a aj je nejaka krivá. Ale očividne sa ľúbila ,keďže som za ňu dostala viac ako som si pýtala 😉
Potrápila ma ,lebo na fotke to nieje vidno ,no má 8,95 kg......takže som sa na nej namakala. Je pravda ,že všetci ju chválili ,len ja s ňou niesom na 100 % spokojná 🙂

petusko
27. nov 2010

@lawli ty brdo, tak to riadna vaha.
a ja tie moje tiez nemam uplne hladke, natenko som si hmotu vyvalala. ale tiez sa velmi pacili 🙂

lawli
27. nov 2010

@petusko no to teda bola ,aj ja som najprv myslela ,že sa váha pokazila 😀 😀 😀
všetky sú pekné ,len niekedy sami so sebou niesme spokojné a tiež by sme to chceli lepšie ,asi to bude v tom.... 🙂
Ak sa možem opýtať ,ty robíš z čoho poťahovku ?

petusko
27. nov 2010

@lawli ja robim z MMF

lawli
27. nov 2010

@petusko ďakujem za odpoveď 🙂 Aj ja robím z MMF ,len som chcela vedieť ako sa robí z iných poťahoviek .

mrka2
27. nov 2010

@nadulici
@petusko
@hejdita
@zuzulik
@daducha
@lawli uuuuzasne torticky vsetky do jednej!!!!! 😵 😵
tak tu je ta moja kacka, hrooozne sa mi robila, strasne zle sa mi uhladzala,ved to aj pekne vidno pri krajoch... hroza,ale aj tak je zlata, nie? 😀 😝 hovorim si, ze som robila,co je v mojich silach... keby ze robim z MMF,tak sa mi krasne uhladi,ale s tym mliecnym marcipanom to ide nejako tazsie.. 😝

lawli
27. nov 2010

@mrka2 ďakujem 🙂 a ta kačička je nááádherna , ja na nej nevidím nič zle (ta by sa ľúbila mojmu slniečku) 😵 😉

mrka2
27. nov 2010

@lawli dakujem, ale ty si uz iny level... 🙂 tvojmu malemu urcite vykuzlis nieco extra special 🙂 pozeram,ze uz sa pomaly blizia 2 rocky,tak sa tesim,aku tu das torticku 😀 ja peciem len nam -pre rodinu 🙂

lawli
27. nov 2010

@mrka2 😀 😀 😀 level ako level....ja síce pečiem aj na zakázky ,no nie veľa ,len tak pre zábavu. Pre rodinu pečiem skor také obyčajné ,nie marcipánové ,moc nam to nechutí. Malému ešte neviem čo vykúzlim ,ale je už isté ,že budeme mať aj tortu od inej pekárky. Kym som nepiekla tak sme mali od nej stále a robí takú super šľahačky na to zo salka , no jednoducho mňam a to nam všetkym chutí. Inak by sme sa nezhodli ,manžel ma rad čokoládu a ja orechy , no naopak ee 😅 😅

Pridám ti aspoň dve (pre drobca na krstiny a na ročik) čo mám od nej ,je to 70 ročná.... 🙂

mrka2
27. nov 2010

@lawli nooo, vyzeraju mnamkovo,ale . . . . . tvoje krajsie 😀 🙂

daducha
27. nov 2010

@mrka2

@petusko
@bzucinka2
dakujem za pochvalu 😉 .Je to len moja 4 torta, tak sa snazim ako sa da.

@mrka2 krááásna kacicka 🙂