Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
18. mar 2011

@sofi07 aj ja som hned spoznala ze je tvoja 😉 . Je krasna!

ja som prave dokoncila stvrtu tohtotyzdnovu a mam volno 😵 . Idem odfotit poslednu a dam sem

dm1
18. mar 2011

tak tu su moje vytvory

dm1
18. mar 2011

@reruna krasna torta aj tie muffinky sa podarili

ferinka
18. mar 2011

Uffff tak mám dopečených 5 korpusů na velký plech a zítra se jde na to 😀 😀 😀 Držte palce ať je to k světu 😝 😎

martinex
18. mar 2011

tak som prave dokoncila tuto torticku... mohlo to by aj lepsie,ale tak nepiekla som 4 mesiace-to spravi svoje 😅

mizulienka
19. mar 2011

@dm1 ach jaaj prenadnerne torticky, a ta krstinova no super.
ten spodok si robila tym bielkom? a ako sa ti to robilo?

mizulienka
19. mar 2011

@martinex nahodou je krasna, ked ja taku urobim, budem spokojna 😉

yamahafazer
19. mar 2011

@dm1 no nadherne torticky 🙂 a tie okruhle ake robis velke priemer?ja najviac tych 32cm tusim je a ta modra krtstinova krasa
@martinex no ta je zlatunka

vladka1
19. mar 2011

prosím o inspiraci...nemáte některá z vás uložený obrázek nějakého "doktorského"dortu?
díky

vladka1
19. mar 2011

tak už jsem našla....jen bych chtěla poprosit...vím, že jste některá z vás tady košili dělala...nemáte prosííím fotopostup?
DĚKUJI

jana
19. mar 2011

Ahojte, chcem sa opytat ci niektore peciete aj na predaj. Som z BA a torta by bola v polovici maja k 1 roku s postavickou Waybuloo YoJoJo. Ak by sa nahodou niekto nasiel, mozte mi poslat IP. Dakujem.

paja.o
19. mar 2011

ahoj holky, kreslím štětcem na marcipán - gelovýma barvama wilton. Nemáte nějaký fígl na to, aby mi barva opravdu pěkně zaschla? díky

dm1
19. mar 2011

@mizulienka dakujem. A ano je to tym bielkom a robilo sa to celkom dobre. Som si z papiera na pecenie urobila taku sablonku s tymi oblucikmi spendlikmi som to tam pripla a podla toho urobila obluciky a potom som to vyplnila.

@yamahafazer priemery ako kedy podla zelania. Napr. ta jedna mensia kitty je 22cm a ta vacsia 28cm. Takze od tych 22-30cm robim

ada9557
19. mar 2011

@dm1 kráááááásne tortičky.suuuper 😉 😉 😉

zlatat
19. mar 2011

ahojte,

teeeda aká nádhera tu pribudla - všetky nové tortičky sú také krááásne

Aj ja som 1 robila, pred chvíľkou som ju dokončila

zlatat
19. mar 2011

no zabudla som fotku priložiť 😀

reruna
19. mar 2011

@anibas díky
@dm1 krásné, ta křtinová je úžasná 🙂
@martinex moc pěkný Pů
@zlatat krása, ta kytička je živá? jestli to je z hmoty, tak nechápu, jak to děláš 🙂

dm1
19. mar 2011

@zlatat krasne kvietky a vidim ze si artistity hned aj vyskusala

zlatat
19. mar 2011

@reruna nie, to je z hmoty - včera som sa s ňou "hrajkala" ... ďakujem za pochvalu
@dm1 áno, áno ... sa vytešujem, lebo smo konečne mala voľnú ruku, tak som ich hneď mohla vyskúšať 😀

martinex
19. mar 2011

dakujem za pochvalu,torticku som prave odovzdala tak som zvedava ako sa bude pacit oslavencovi..a hlavne chutit 🙂 @zlatat teda ta kyticka nema chybu,je naaadherna 😵

zlatat
19. mar 2011

@martinex ďakujem, odfotila som aj detail kytičky, snáď to bude lepšie vidno, lebo tu tak strašne zmenší tie fotky, nechápem prečo

martinex
19. mar 2011

@zlatat ja z teba umrem...toto by som rada videla jak si to spravila....uuuuuuuuuuzasne!!!!!!

jakelina
19. mar 2011

@dm1
@martinex
@zlatat nádhera. 😉

zlatat
19. mar 2011

@martinex ďakujem ... no jednoducho, jediné čo som robila s vykrajovačkami boli ruže a lístočky. Ostatné kvietky len s omojimi rukami a nožničkami a kosticou 🙂
@jakelina

lawli
19. mar 2011

Ahojte ,tak po veeeľmi dlhej dobe som nakukla a musím len chváliť ,všetky tortičky kráááásne 😵 ....len som popozerala fotečky ,lebo tých pár desiatok strán čo ste tu popísali nemám silu a ani čas čítať 😒
Mne teraz býva dosť zle a tak nepečiem a asi to budem musieť ne chvíľku nechať, včera som sa babrala s jednou tortou a žalúdok nepočúval....no nejak som to v rámci možnosti spravila ,tak prikladam foto 🙂

mrka2
19. mar 2011

@zlatat prekrasna!
@lawli super torticka. a blahozelam k tehu 🙂 😕 nepostrehla som,ze cakas babatko 🙂 😵

mrka2
19. mar 2011

@dm1 hiii, a teba som nepochvalila... no tvoje torticky sa chvalia samy o sebe 😀 super krasne! a zas Kitty 😀 😉
@martinex a tebe blahozelam k malemu prckovi!!! torticka krasna!

lawli
19. mar 2011

@mrka2 ďakujem ďakujem 😉 to ,že som tehu si ani nemohla postrehnúť ,pretože som tu už dlhu dobu neprispievala a posledný krát som ešte tehu nebola 😅 ešte raz ďakujem 🙂

sofi07
19. mar 2011

@dm1 dakujem, krasne torty si porobila, tyzden bez kitty sa ti asi ani nerata 🙂, krstinova je nadherna, bielkova poleva? aj to srdiecko je velmi krasne, zaujimave farby

@lawli pripajam sa k blahozelaniu, davaj si pozor, krasny macko puf

@zlatat nadherna torticka, prekrasna kyticka, sikovna si velmi
pripajam aj ja tohtotyzdnovu pracu

mrka2
19. mar 2011

@lawli super super! aj my sme uz zacali snazilkovat,ale len tak vlazne... 😀 😝 tak nech to zbehne bez dalsich nevolnosti... viem,o com hovoris 😝 😔
@sofi07 uzasne...no a tie tvoje pernicky... 😕 😕 😕 len ziram 😵