Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
25. okt 2012

babulky, tie co mate chalanov ficiacich na ninjago, ale aj tie co nie a viete mi poradit... nevideli ste niekde obrazok nejakeho zeleneho hada...vraj je to novinka...potrebujem ho obkukat z kazdej strany 😅

ajka82
25. okt 2012

@dada2007 diky dadus, ja som pozerala len nnjg snake ...no pipi mi to... ale aj tak tam nevidim riadne tu hlavu 🙄 hadam cosi vycarujem 😉

79zuzana
25. okt 2012

@aduskatt tiez by som nemohla robit tortu s lakom na nechtoch alebo s prstenami 😝 😝 😝 dokonca si davam dole aj retiazku z krku 😕 Teta z hygieny mi kazala davat dole aj nausnice, ale tie potom zabudam dat nazad a za dva dni mam zarastene dierky, tak tie si nechavam, ale nepriznala som to 😀 😀 😀

79zuzana
25. okt 2012

@ajka82 pozri si ho tu, mas ho z kazdej stranky 🙂 teda ked je to on 🙂
http://www.ebay.com/itm/FREE-SHIP-Lego-Ninjago-...

muffinka8
25. okt 2012

@pristela ďakujem 🙂 pohľadám 🙂

mamina1978
25. okt 2012

.................................... INSPIRACIA Z INTERNETU.............................. 😉 🙂
Dala som vam sem do dvojky postup na tuto za chvilku aktualnu vianocnu torticku 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/

lukika
25. okt 2012

@vecernicci krásne ich máš a moc ďakujem za inšpiráciu. Robila si ich v bábovkovej forme alebo v miske? A z koľko vajec?

drobec33
25. okt 2012

@jakelina tu zasa niekto tazko provokuje 😀 😀 😀 Kraaasne su 🙂
@lubi22 dalsie kraaasne a urcite mnamkove 😉

mamina1978
25. okt 2012

Baby a taketo........ na nadobky len v mensom na lukopren ???? Citala som, ze na aluminium nedrzi, tak by sa tam ani nenalepil na nadobku 😉 🙂 A rozna velkost sa da vyrobit 😉 🙂

dada2007
25. okt 2012

@mamina1978 vôbec netuším.......či to môže byť.... 😕

ajka82
25. okt 2012

@79zuzana dakujem, hadam to je on...nic ine som podobne hadovi nevidela, super... oni to aj chalanovi kupili, len nechcu krabicu rozbalovat kvoli tomu, ze dufaju, ze to zvladnem 😅 😀 ze inych panakov by mi aj priniesli aby som podla toho urobila...ale tych uz mam od minula, tiez nejaka dobra dusa tuna mi ich nasla z kazdej strany nafotenych 🙂

dada2007
25. okt 2012

babenky, muffiny do škôlky.......pre moju malú-nie zakazka. Myslíte si, že ich mám každý jeden kus zvlášť zabaliť do celofanu? či ? neviem vôbec ako sa to dáva.......ak viete,prosím o radu......

mamina1978
25. okt 2012
pipka
25. okt 2012

@dada2007 ja by som im to len normalne na plechu alebo na tanieriku zobrala..a prekryte niecim 😉

teda podla toho, ci ides do skolky MHD alebo autom 😉

dada2007
25. okt 2012

@pipka pešo......asi 10min....

anibas
25. okt 2012

@mariann2 áno - mamina si zmýlila košíkový s tehlovým, tak som je hodila foto ako vyzerá košík 🙂

emelia
25. okt 2012

@mamina1978 Dakujem, idem kuk 🙂

lussy23
25. okt 2012

@79zuzana krásne
@lubi22 krásne

@anibas krásne tortičky
@jakelina krásne
@artepf krásnučká

lussy23
25. okt 2012

@mariann2 smartflex @zuul nádhera @dajna11 nádherná @njonja úžasné sú tie ženy @njonja krásna @artepf nádherná
@nika222 krásne
@timonko nádherná
@yamahafazer krásne @pristela - nádherná

bzucinka2
25. okt 2012

@dada2007 a kde si kupovala ten lukopren?
aj aj by som chcela taku hlavu 😉 neurobi si muzik biznis?

njonja
25. okt 2012

@florentina 🙂 daj si to misky mlieko, supni 3 zltka, trosku muky a hod to s miskou nad paru. Rychlo slahaj rukou, kym to nezhustne. Konzistenciu to bude mat taku krasnu vlacnu🙂 Ale viem, co myslis, nebude to hrudkove🙂 A nie je to hlupa otazka, ty koza🙂

njonja
25. okt 2012

@mamina1978 ta je perfektna!!!! Dakujem!

njonja
25. okt 2012

@pristela mojka, obavam sa, ze budes mat pravdu🙂 Uz teraz som neni spokojna s tymi, co som spravila 😀 😀

njonja
25. okt 2012

@jakelina je to pre kamosku 🙂 da mi 10 z ajednu🙂 normalne WI, teraz som si na skusku kupila Gum Pastu a je to tiez super.

jakelina
25. okt 2012

@njonja tak to se alespoň zdokonalíš v modelování 😀 😀 😀

ajka82
25. okt 2012

nooo, baby ja by som teraz potrebovala formicku na legokocku... 😅 nepoziciate daktora?

bzucinka2
25. okt 2012

ahojte, viem ze ste tu uz premerali ake pouzivate mixeri, vtedy som tomu nevenovala pozornost, lebo vsak ja mam a prave v tejto chvilke sa mi ako na potvoru pokazil ☹ tak poradte, ake mate vy 🙂

jakelina
25. okt 2012

@bzucinka2 já mám kenwood a jsem spokojená.

iwulka23
25. okt 2012

Babenky..prosím o radu,pomoc alebo čokolvek ine 😀 dostala som požiadavku na toto..resp.na niečo z toho alebo na niečo ine s král.korunou..
..aleee...zdaju sa mi zložite,nemáte nečo v zálohe?? nemusí to byť koruna na vankuši..može byť na kocke,len tam musí byť koruna..
a nejake postupy na královs.korunu?? dakujem krásne..