Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

magali
26. okt 2012

dievcata par dni dozadu som pisala ze idem robit prvu tortu.. mam hmotu K2, ktoru budem davat len navrch ako podklad pod jedly obrazok a na boky pojdu trubicky, len sa chcem spytat, ci tu hmotu treba vybrat z chladnicky a nechat ju chvilku zmaknut a potom rozvalkat, alebo ju treba rukami vypracovat aby zmakla a potom rozvalkat?
objednavala som ju z netu a ked to postar doniesol ta hmota bola dost tuha, tak sa bojim ze co s tym.. zajtra doobeda chcem zdobit, tak prosim poradte 😎 😎 este som kupila uz zafarbeny icing na pismenka a to je oproti K2 ako plastelina.. dakujem za kazdu radu

pralinka25
26. okt 2012

@magali netreba ju mat v chladnicke. kludne ju vyber hned. a ked bude tvrda aj pri izbovej teplote tak ju daj na par sekund do mikrosky.

79zuzana
26. okt 2012

@anibas krasne, tie kvietky su ako skutocne 🙂
@lawli rozkosna torticka ;) milujem ruzovu 🙂

@lamps krasna torta... celkovo velmi pekne fotky 🙂

@vecernicci jej, dobry napad s tou roladkou, dala si mi inspiraciu 🙂 dnes sa mi zvysili dve plnky a som nevedela co s nimi... budu roladky 🙂 diky za tip ;)

79zuzana
26. okt 2012

@eliska22 pekna vesela 🙂
@levandulka3 krasna, u nas takmer aktualna ;) vonku mame 2 stupne 🙂
@zuul ked potrebujem na strieborno, urobim z ciernej hmoty a nasprejujem s pearl sprejom...je z toho krasna strieborna 🙂

mrka2
26. okt 2012

caute koceny.. no pridavam svoju a idem vas popozerat... mala by som ist spat,lebo som sa vobec nevyspala minulu noc,kedze na striedacku brechal nas vlciak a plakal moj maly.. 😝 🙄 tak som bola hore pomaly nonstop a som KO,ale tak som zvedava a idem popzerat vase vytvory.. 🙂

popolo
26. okt 2012
popolo
26. okt 2012

kamarádovy ke kulatinám ,s motorkou jsem se zapotila,nejsem technicky založená 😝

malinke6
26. okt 2012

Ahojte, viete mi dat dobry recept na marcipan, aby sa mi po rozvalkani nezacal trhat a dobre sa tvaroval na torte? A hlavne, aby sa nevysusil na torte. Dakujem vam 🙂

popolo
26. okt 2012
popolo
26. okt 2012

pro pokrývače...

popolo
26. okt 2012

vzpomínka na dovolenou

popolo
26. okt 2012
dm1
26. okt 2012

@magali to sa ti len zda ze je tuha pockaj ked s nou budes pracovat K2 je jedna z tych makksich hmot 😝 . Vyber z ladnicky a rozpracuj ak si chces usetrit ruky tak kludne na 5 sek. do mikrovlnky

dm1
26. okt 2012

@malinke6 skusala si hmotu z cukrikov - MMF? ak nie tak recept je na prvej strane tejto diskucie. Ono trhat sa moze aj toto ak das vela cukru, farby rovnako aj mliecny marcipan takze tazko radit chce to len cvik a dostat to do ruk aby si utrafila ten spravny pomer s ktorym sa ti bude dobre robit

yamahafazer
27. okt 2012

pridavam moje dalsie torticky

vecernicci
27. okt 2012

@dm1 u nás v dortisimu mají tuhle stříbrnou za 125 korun, ji tam chodím kupovat, protože ji používám na auta 😉

yamahafazer
27. okt 2012

@dm1 prosim ta aky to mas ten lukopren ake cislo?dakujem

magali
27. okt 2012

@pralinka25
@dm1 dakujem za odpovede idem ju vybrat a uvidime 😀 ked tak bude makat drahy, on piekol aj korpusy a vcera plnil, on je taky moj zachranca, ja len povymyslam a on kuchti, ja nato nemam moc vlohy ale zdobit by som chcela sama 😝 😝 😀 😀

magali
27. okt 2012

@popolo tak podobnu motorkovu som si par dni dozadu vymyslela v hlave pre bracha, tiez by som chcela bielo-ciernu, ale on ma choppra a nie rychlostnu motorku a bude mat 30 😀 len kto ju zasa upecie, drahy ma uz posle do haja, lebo ja som lava na pecenie a on je kuchar 😀 ale chcem len jedno poschodie a kruh a to by som mohla zvladnut.. 😀

dievcata tieto vase obrazky tu inspiruju nas nesikovne, aby sme skusali nove veci palec hore vsetkym sikovnym zienkam

dada2007
27. okt 2012

@dm1 odpoviem za teba.....ak neva........ @yamahafazer http://www.metax.sk/lukopren-n1522-1-0kg-sada-2

yamahafazer
27. okt 2012

@dada2007 moc dakujem 🙂

mimcak
27. okt 2012

Chcem sa opýtať ked som robila tu helloweensku tortu tak som si po prvy krát objednala smartflex pomaranč ako supeer pracovalo sa s ním výborne no otázočka tie čo používate smartflex .Ja som tortu potiahla a dala do chladničky večer som vytiahla išla zdobiť najprv ok a po hodinke bola ta hmota akási lepkavá normálne som mala strach ,že sa mi to začne roztápať a že ta torta mi nevydrží. Tak som ju už dozdobila ani lepidlo som nemusela používať držalo to samé no potom som ju musela dať už do chladničky aby znova stuhla,lebo mi nešlo tieňovať. Čím to mohlo byť ??? Alebo to máte aj vy tak? 😒

maya30
27. okt 2012

ahojte pridavam moje nocne 😖 sa mi zda ze nejake vysoke korpusy robim...potom sa nikdy netrafim do vahy 😒

simasa
27. okt 2012

@mimcak Mne to robieva niekedy tiez. Je to vtedy, ked mas tortu naplnenu nejakym slahackovym kremom, alebo navrchu puncovinu (proste nieco co sa s potahom nema v laske) a potries to len tenkou vrstvou masla s cukrom a odrezkami. A tiez sa dost rosi pri prechodoch z chladnicky do tepla. Pri klasika zdobeni to az tak nevadi, ale ak chces malovat na tortu, tak to len vytiahnut, rychlo malovat a ked zacne vlhnut, vratit spat do chladu - a znova....

mimcak
27. okt 2012

@simasa no ja som mala plnku pudingovu s maslom a potreta bola maslo s cukrom. 😒

mimcak
27. okt 2012

@maya30 krásne ak môžem ukladám tu bielo-čierno-ružovú 😉 tie ornamenty si malovala?

dada2007
27. okt 2012

@mimcak ja to už robievam tak, že potiahnem a hned aj ozdobím......ak potrebujem nakresliť lístky, tak aj to hned.....písmená prilepiť...všetko. Lebo pak je to lepkavé(aj ked nemám šlahačkovú plnku 😠 😠 😠 ) a je vidieť otlačky prstov a zle sa s tým už pracuje....... 😝

iwulka23
27. okt 2012

Moja dnešná...druhá hotova večer 😀

enya00
27. okt 2012

Juuj baby nejako mi tie torty nejdu :( vyvalkala som to moc na tenko ci ???? ☹ ta prva je z MMF a ostatne K2 kolko vam trvalo sa to naucit spravne???

muffinka8
27. okt 2012

@monikad1 v obchode, či treba objednať niekde? Ale ja som aj tak chcela iný mixér, lebo tento sa mi zdalo, že slabo šľahá, hlavne také veci ako bielka či šľahačku. Tak z toho Braunu zlomeného používam len tie ostatné veci a čisto na mixovanie mám iný už.